MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Dunksėjimas priekyje (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18806)

Egiux 2016-08-18 23:54

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 440743)
Pasižiūrėk ar oro kompresorius nesidaužo į korpusą. Labai šlykštus garsas būna. Jis kaba ant spyruoklių tai ir laisvumą turi. Beje aš susitvarkiau šią bėda, bet ir pas mane kažkas dunksi, bet važiuojant pvz. žvirkeliu. Kol kas to dunksėjimo priežasties neradau.

Kad pas mane spyruokles :)
O kolegu patarimu del lingavimo ir tikrint dvieseant duobes reikespasibandyt,va kaip tik is komandiruotes grizes, reiks bandyt surast ta geni kalanti.
Kas liecia cypciojima, nesu kompetetingas priestarauti, bet jei tai kaladeliu bloga kokybe, kodel tas cypimas karts nuo karto dingsta pvz po pastabdymu?

amerika 2016-08-19 07:22

Citata:

Pradžioje rašė Egiux (Post 440828)
Kad pas mane spyruokles :)
O kolegu patarimu del lingavimo ir tikrint dvieseant duobes reikespasibandyt,va kaip tik is komandiruotes grizes, reiks bandyt surast ta geni kalanti.
Kas liecia cypciojima, nesu kompetetingas priestarauti, bet jei tai kaladeliu bloga kokybe, kodel tas cypimas karts nuo karto dingsta pvz po pastabdymu?

dingsta cypimas del to kad pašyla kaladeles,buvau irgi užsiroves ant tokiu,tai jos mane nugalejo ,pasikeičiu jau po dvieju savaičiu,jei staigiau stabdai tai kartais nesucypia,bet jei lečiau tai net visi atsisuka,jaučiausi su baisiu kledaru važinejantis ir neatlaike nervai:xx:

Egiux 2016-08-19 10:13

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 440836)
dingsta cypimas del to kad pašyla kaladeles,buvau irgi užsiroves ant tokiu,tai jos mane nugalejo ,pasikeičiu jau po dvieju savaičiu,jei staigiau stabdai tai kartais nesucypia,bet jei lečiau tai net visi atsisuka,jaučiausi su baisiu kledaru važinejantis ir neatlaike nervai:xx:

O kaip reaguot man i ta fakta kad ryte tarkim necypia, poto kai apsyla cypcioja ir ta cypcioja kartais paspaudant stabdi daugiau kartu eina pagydyt nuo puses min iki keliu min laikotarpio. Cia tik siaip klausiu, nes kiek susidare ispudis vienu ar kitu atveju dazniausiai kaltos kaladeles visgi buna ir nebera man cia ko burti istirsciu :)

amerika 2016-08-19 11:23

Citata:

Pradžioje rašė Egiux (Post 440846)
O kaip reaguot man i ta fakta kad ryte tarkim necypia, poto kai apsyla cypcioja ir ta cypcioja kartais paspaudant stabdi daugiau kartu eina pagydyt nuo puses min iki keliu min laikotarpio. Cia tik siaip klausiu, nes kiek susidare ispudis vienu ar kitu atveju dazniausiai kaltos kaladeles visgi buna ir nebera man cia ko burti istirsciu :)

paprasčiausiai pirk minkštas kaladeles,jos greičiau dyla,bet ir stabdymo efektyvumas ir garso jokio....

Rawwslt 2016-08-19 19:27

Kaip diskai? Buna diskai issibangave kaip jura. Tada rezonuoja ir cypsi. Per diska su pirstu perbrauk jeigu nesimato.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.