MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Automobilio numeriai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3975)

Mb 140 2010-03-05 08:17

Citata:

Pradžioje rašė Bombardier (Post 68225)
Tada abu saugokites masinu, kuriu numeriu sumine israiska 2 , nes (cituoju): "...Tinka ir sutuoktinių neištikimybės atvejams nustatyti. Seklių mašina.
" :xx:

nu va,pasaka be galo :D:D:D

yamato 2010-03-05 08:21

3+4+1=8

Skaičius 8. Tai turtingųjų mašina. Su ja važiuojama į pokylius, priėmimus, sudaryti prekybinių kontraktų. :xx:

2+7+5=14 1+4=5 :D buvo jau :D :xx:

AurimasM 2010-03-05 09:56

Sveikas. Jo as is telsiu. Imesciau foto savo mb, bet jauciu del lempu tai tikrai mane suestu, nors jau jos buvo kai savo auto įsigijau. Nu gal isdrasesiu ir parodysiu savo PingPongus :)

Edgis 2010-03-05 10:08

Citata:

Pradžioje rašė AurimasM (Post 68246)
Sveikas. Jo as is telsiu. Imesciau foto savo mb, bet jauciu del lempu tai tikrai mane suestu, nors jau jos buvo kai savo auto įsigijau. Nu gal isdrasesiu ir parodysiu savo PingPongus :)

O ką Telšių šrotas nori už normalias lempas? Pasikeistum, tai pačiam ramiau gyvent būtų:xx:
Mano numeriai tai 6+6+7 = 19 1+9=10 1+0=1, tai gaunasi, kad mano MB dalykinis ir tinka stambiems sandoriams sudarinėt:xx:
Edgarai, o vardų reikšmes skaitei? Bent jau paie mane, tai teisybės gan daug prirašė:unreal::D

hardas999 2010-03-05 10:09

602 6+0+2=8

Neveltui mes esame broliai Yamato :xx: Ane šviesusis broliau :wave:

AurimasM 2010-03-05 10:35

Patinka man tos lempos,kad ir pingpongai, tad nesiruosiu ju keist. Gerai kad jos lesines, tai vaziuojant graziai sviesos spindulius tolumoi nubrezia. gerai kad jos isvieno su posukiais, man taip graziau atrodo. beje dar jose xenonai stovi. Apie ksenonus labai daug visokiu nuomoniu girdejau, bet juose nieko bloga nematau. Mano nuomone xenonai vaizdo negadina, ir juos galima det TIK i lesines sureguliuotas lempas, kad neakintu kitu vairuotoju, beto ksenonai dar gerai del to kad jie geriau sviecia ir jima maziau watu nei halogenai, todel nera tokio apkrovimo generatoriui ypac kai pas mus privaloma apvalia para vazinet su ijungtom sviesom.

woodoooo 2010-03-05 11:26

Citata:

Pradžioje rašė AurimasM (Post 68260)
Patinka man tos lempos,kad ir pingpongai, tad nesiruosiu ju keist. Gerai kad jos lesines, tai vaziuojant graziai sviesos spindulius tolumoi nubrezia. gerai kad jos isvieno su posukiais, man taip graziau atrodo. beje dar jose xenonai stovi. Apie ksenonus labai daug visokiu nuomoniu girdejau, bet juose nieko bloga nematau. Mano nuomone xenonai vaizdo negadina, ir juos galima det TIK i lesines sureguliuotas lempas, kad neakintu kitu vairuotoju, beto ksenonai dar gerai del to kad jie geriau sviecia ir jima maziau watu nei halogenai, todel nera tokio apkrovimo generatoriui ypac kai pas mus privaloma apvalia para vazinet su ijungtom sviesom.

pas mane originalus xenon ir lempos ne lesines ir nieko neakina :)

arbuzas 2010-03-05 13:46

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 68265)
pas mane originalus xenon ir lempos ne lesines ir nieko neakina :)

Nelešinės, bet skaidrios...

ELAS 2010-03-05 14:35

pas mane Skaičius 9. Šią mašiną patartina naudoti teisės tarnybos ir mokslo atstovams. Su ja važiuojama į įvairius mitingus, demonstracijas, partijų suvažiavimus. Tinkama mokslo populiarizavimo tikslams. :xx: :xx: :xx:

augi$ 2010-03-07 06:33

242 :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.