MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Kelionės. Ukraina. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4895)

samagonas 2010-07-06 23:12

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 90059)
Dėl to brangimo tai salyginai tik brangsta. :D Kaip road.lt skaičiau tai truliku tarp kalnų 80km pasivažinėt 2 litus kainuoja, be to ir kuras pigesnis. :) Žodžiu atostogom kraštas geras. Šiaip va įdomybių dar kas kokių gal papasakos? :)

O gal kas žino ar reikia deklaruot automobilį prie sienos ar ne? :)

Ish idomybiu tai mergiotes ten pachios idomiausios :seile: Daugiau nemachiau nieko idomaus (nebuvo laiko, smulkmenomis uzhsiiminet ) :xx:

lisas 2010-07-06 23:20

tai turbut apart merginu niekuo daugiau ir neuzsiiminejai-a selmi,kaip ten buvo? nagi pasakok viska,mes klausom ir tik nieko neslepk :xx:

samagonas 2010-07-06 23:25

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 90090)
tai turbut apart merginu niekuo daugiau ir neuzsiiminejai-a selmi,kaip ten buvo? nagi pasakok viska,mes klausom ir tik nieko neslepk :xx:

Liudas grish ir papasakos, o mane dar suseks, po to reikalu turesiu :xx: Laukiam Liudo ispudzhiu. :xx:

liudas777 2010-07-06 23:28

Vyrai, drąsiai terškit mano temą. :xx: Aš dar neskubu tai prašom ir apie merginas papasakot ir apie alkoholį... ;)

lisas 2010-07-06 23:29

atsiprasau :wavecry:

liudas777 2010-07-06 23:30

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 90097)
atsiprasau :wavecry:

Viskas normaliai. ;) Aš noriu viską išgirst, kas kokių nesąmonių yra pridaręs. :D

Mb 140 2010-07-07 07:29

svarbu teisinga masina pasirinkt ten vaziuojant :D
draugelis vaziavo su chraisleriu sustiprines vaziuokle buvo net,tai vis vien gryzo viskas ismusta :D su savo masina buvau kelis kart nulekes,su r17 ratais,tai dar puse velnio,bet daugiau nenoriu as ten gadint savo masinos :) gadinom draugelio bangini :D

ledas 2010-07-07 09:05

Aaaa, joooo, ukrainietes labai geros. ypac tos kur pieciau gyvena, tos biski gymio kitokio, viska turi ka ruses geriausio, bet dar plius pietietiski siek tiek veido bruozai, be to duodasi kai velniai, gali visa nakti neduot uzmigti. zodziu, tik geriausi prisiminimai:) be to, tokios kaip cia tiksliau issireiskus, "visas komplektas", ne taip kai lietuvaites, jei shikna gera, tai papu nera ir atvirksciai:D:D

mariukaz 2010-07-07 10:12

Liudai, nesuk galvos ir vaziuok i Krotaija ;)

nieko gero Ukrainoje: prasti keliai, korumpuoti milicininkai, bjaurus servisas. Be to kainos jau pakile, nera to skirtumo kaip anksciau...

Pacioj Ukrainoj gamta nieko ispudingo, vien stepes :( Grozis prasideda tik Kryme

Atsutmas nuo Vilniaus iki Jaltos ir Dubrovniko beveik vienodas, taciau ES nera jokiu problemu su muitinem ir pan., gamta zymiai ispudingesne, keliai geresni.

Daugelis mano, kad vaziuodami i Ukraina, sutaupys, nes ten pigus kuras. Taciau, kaip minejo Mb140, veliau teks tvarkyti visa vaziuokle, todel iseis tas ant to.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.