MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Juozavo S124 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7918)

400E 2011-09-02 06:56

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 163547)
Mano šeimoj tėvas ir brolis turi bmw, taigi rimtas konkurentas buvo e39 530d. Bet kiekvienam savo, o ir apie protą ne pagal metus sprendžiama. Tiesiog pagalvojau, kad jei dar norėsiu, tai tie e39 ir vėliau bus tokie patys - su displėjų gedimais, abs daviklių neveikimu ir pan., o seno tikro merso jau gal niekada neteks pavairuoti:) kas nesupranta tokių mašinų, nesupranta apie mašinas ničnieko:)

Patiko paskutinis sakinys, pilnai pritariu, teisingas mersas, teisingas pasirinkimas, iš foto atrodo labai gerai išlaikytas tik ratų reikia kaip ir sakei :wave:

Jerry 2011-09-02 12:26

Geras Mersas, ir teisingas motoras.
As pats neseniai toki pati isigyjau(s124 250td APD, kondiske), tai esu labai patenkintas, vaziuoja kaip tankas, jau ir duobiu neapvazineju, nes nebaisios pasidare. neseniai buvau pabandes, kiek leks, tai laisvai 180km/h o poto sunkiau bet pasieke 200km/h, patiko, kad ant 200 lygiame kelyje vaira buvo galima prilaikyti tik su vienu pirstu arba norint ir paleisti :xx:, tiesiai riedejo ir nieks nedrebejo, ir triuksmo nebuvo, nu vienu zodziu komfortas. Paskutinis tikras mersas, joks naujasnis mb modelis man neatstotu 124.

simaso 2011-09-02 13:29

gražus pats tokio kažkada norėjau. bet iš naujesnio nebesinori lipt į senesnį :)

400E 2011-09-02 13:39

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 163607)
gražus pats tokio kažkada norėjau. bet iš naujesnio nebesinori lipt į senesnį :)

Kvailas požiūris manau, reik galvot, kad liptum ne į senesnį, o į geresnį, savo paprastumu ir patvarumu, bet kiekvienam savo :wave:

simaso 2011-09-02 13:50

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 163610)
Kvailas požiūris manau, reik galvot, kad liptum ne į senesnį, o į geresnį, savo paprastumu ir patvarumu, bet kiekvienam savo :wave:

sakau, aš irgi norėjau būtent s124, nieko kito nenorėjau. bet įsėdęs į s210 pasikeitė nuomonė visiškai. pabandyk ir tu :) neperšu niekam savo nuomonės. renkamės kas kam patinka, svarbu gerai ir ilgai važiuotų :)

juozavas 2011-09-02 19:10

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 163607)
gražus pats tokio kažkada norėjau. bet iš naujesnio nebesinori lipt į senesnį :)

...arba atvirkščiai ;) vidaus gal rytoj padarysiu foto, kaip tik prasisiurbt važiuosiu. Tik spalva (vokiškai berods "nakties mėlynumo" vadinasi) labai nedėkinga - praktiškai po kiekvieno lietaus lieka purvo ar išdžiūvusio vandens žymės, labai jau dažnai plaut reikia. O norint išsaugot tenka atsisakyt patogiausio būdo - su karcheriu, lieka tik rankom, nes šepečiai irgi negerai. Bandysiu kitą savaitę 'autobrolijoj' nuplaut, tada sakė kažkaip dervas šalina, poliruoja ir tada vaškuoja - esat kas darę? Sakė efektas, jei rankom plaunant, apie metus išlieka.

Dievs2 2011-09-02 19:39

dervas salina su paprastu benzinu, dar galima nefrasu arba skiedeju bet tada jau atsargiai reikia kad dazu nenuvalyt.

Tomskis 2011-09-02 19:45

o tai kuom kercheris blogai nesupratau? ir kuom sepeciai blogai? naujas masinas plauna uz 100k euru, o kas senam mersui atsitiks?

juozavas 2011-09-02 19:59

Citata:

Pradžioje rašė Dievs2 (Post 163678)
dervas salina su paprastu benzinu, dar galima nefrasu arba skiedeju bet tada jau atsargiai reikia kad dazu nenuvalyt.

O tai būtina tas dervas šalint? Gal pas mane nėra jų? Man baisiausia, kad nesuvarytų lako sluoksnio ar dar ko.

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 163681)
o tai kuom kercheris blogai nesupratau? ir kuom sepeciai blogai? naujas masinas plauna uz 100k euru, o kas senam mersui atsitiks?

Tai va kad kol naujas tai nesvarbu, o kai mašinai 15-20 metų, tai ir nieko nedarant nuo atmosferos poveikių atsiranda žymių. O karcheriai tai daug skaičiau užsienio forumuose, tiesiog jie gadina dangą. Kaip ir šepečiai. Čia faktas. O ar į tai kreipt dėmesį jau kiekvieno reikalas - nes gal neatsiras žymių ir po 10 metų, o gal kažkas nori ilgai laikyt mašiną, tai tada ir kreipia dėmesį. Šiaip gal ir sutapimas, bet savo su savo bx 1987 gimimo, lietuviškom žiemom važinėjau 4 metus. Pirmas dvi žiemas rūdys nelindo, trečiais metais pradėjau plaut su karcheriu - po pirmos žiemos nuėjo kėbulas pūslėm.

Tomskis 2011-09-02 20:06

kuo dazniau plauni, tuo greiciau rudyja :) seip rudyja nuo drusku, siltesniuose krastuose irgi plauna su kercheriu, bet nerudyja, su juo tik pavojinga jeigu yra pusliu, jau iskeltu rudziu, tada nunesa dazus :) daugiau skirtumo nematau, tik tiek kad zymiai patogiau


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.