MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Samagono C124-300CE (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2956)

Edgaras 2009-11-10 19:01

belekaip fainas coupas :seile: :seile2:
toks tvarkingas :) ir posukiai ir slenksciai geri
beje man ratai pirmoj foto grazesni :thumbsup:

mikis 2009-11-10 19:37

zek a galetum nufotkinti is arciau mechanizma ir kaip jis statosi tvirtinasi.. ? ir kiek mazdaug uz ji mokejai?

nes cia boba man zada kaledu proga padovanoti toki dalika :-) as jei sakau kad nerasi tu tokio, deficitas.

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 47832)
neseniai istachiau,tik mygtukas pokolkas bagazhinej :))) ieshkau paneles,kad lyshna skyle butu,pjauti nenoriu.


DTM 2009-11-10 19:58

Turejau el. uzuolaidele, tvirtinasi ji prie metalines palanges ant 4 varztu is sonu, dar reikia medziagines palanges is iskirpimu el uzuolaidelei.

mikis 2009-11-10 20:04

matai as normaliai jos nezu apziurejas, kiek maciau tai tik pro langa :-) pas stovinti, ir tai ten nesnipinejau, taip uzmeciau aky ir tiek

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 47875)
Turejau el. uzuolaidele, tvirtinasi ji prie metalines palanges ant 4 varztu is sonu, dar reikia medziagines palanges is iskirpimu el uzuolaidelei.


samagonas 2009-11-10 20:54

idejau nuo sedano,visi tvirtinimai tokie patys,palanges naujos nereikia,reikia tik palangej ishpjauti skyle,ten ish kitos puses jau yra pazhumeta(ishspausta),kur pjauti,tai paiimi cuteri ir ishpjauni.Kad ishimti uzhuolaida,pirma nuimk palange,ir priesh nuimant palange,nuimk plasmasiukus ish shonu,kurie tvirtinasi i uzhuolaideles krashtus (kitaip sulauzhysi).Ir bagazhinej 4 varzhtukai,kuriuos tereikia atsukti,arba prisukti :) Nieko ten sudetingo nera,svarbu neskubek ir nesinervok :xx:

mikis 2009-11-10 20:57

ne nu tai tokius darbus darai ,darai arba atsargiai arba nedarai, jei nesigauna kas geriau pailseti pora valandu ar ta diena.. :) o beja nuo kelintu metu sedano lupai ? ar ten visi "same" ?

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 47902)
idejau nuo sedano,visi tvirtinimai tokie patys,palanges naujos nereikia,reikia tik palangej ishpjauti skyle,ten ish kitos puses jau yra pazhumeta(ishspausta),kur pjauti,tai paiimi cuteri ir ishpjauni.Kad ishimti uzhuolaida,pirma nuimk palange,ir priesh nuimant palange,nuimk plasmasiukus ish shonu,kurie tvirtinasi i uzhuolaideles krashtus (kitaip sulauzhysi).Ir bagazhinej 4 varzhtukai,kuriuos tereikia atsukti,arba prisukti :) Nieko ten sudetingo nera,svarbu neskubek ir nesinervok :xx:


samagonas 2009-11-10 21:03

nuo pachio paskutinio,berods 1996m. zonder modelis su absoliuchiai visais navarotais :)

mikis 2009-11-10 21:09

gerai butu toki rasti :) greit as ji ishrinkciau :-D

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 47909)
nuo pachio paskutinio,berods 1996m. zonder modelis su absoliuchiai visais navarotais :)


Vokietis 2009-11-15 19:25

Ka galiu pasakyt ... Na tobula :1: :zenklas:

samagonas 2009-12-16 21:43

Uzhduosiu,gal toki durna klausima :geda: Net nekuriu naujos temos. Ant mano C124,begiai persijungia palyginus grazhiai,bet vistiek jauchiasi bumtelejimas mazhas,tuo labiau,kad zhinau,jog reikia keisti galines gumas,ir bumstelejima pagrinde sudaro tos dvi gumos kur reduktorius prie kebulo tvirtinasi, pakeles zhiurejau ir junginejau :) (tikriausiai taip tas gumas apibudinau?),bet esme ne tame. Shiandien pas mane pirma karta palijo,nuo to laiko kai pirkau mashina praejo kokie 7 menesiai,tad tikrai zhinau,kaip veikia dezhe :) Tai va ishvazhiuoju shiandien ir nesuprantu,begiai persijungia taip,kad net neina suprasti,jokio truktelejimo,jokio bumstelejimo,tikriausiai taip kaip ant naujo eSo,gal dar geriau. Jei nezhiureti i apsukas,manau neitu net suprasti,kad persimeta begis.
Pamaniau apsimiegojas vaidenasi,bet vakare vel turejau vazhiuoti,prasukau 60km. na dezhe dirba kaip nauja idealiai.Kas chia galejo nutikti? Isitikines,kad tai susije su lietumi,bet kas galejo taip sushlapti,kad itakotu dezhes darbui ? :)
Gal chia priesh mirti,paskutiniai pasispardymai ? Sako buna taip gyvunams ir zhmonems :)

liudas777 2009-12-16 21:45

Man atrodo kad gal tavo gumos nuo vandens suminkštėjo. Spėjimas čia. :)

Tomskis 2009-12-16 21:47

ten kelios gumos yra, kur laiko balki tai vadinasi galinio balkio priekiniai salenblokai, yra dar gumos atrodo kurios reduktoriu laiko, kaip jos vaidinasi nzn.

Edgis 2009-12-16 21:47

Teisingas spėjimas Liudai, panašiai būna ir su sudilusiais sailentblokais, gauna vandens ir nustoja girgždėt

Tomskis 2009-12-16 21:47

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 52843)
Man atrodo kad gal tavo gumos nuo vandens suminkštėjo. Spėjimas čia. :)

prastai mokiausi fizika ir chemija, bet man atrodo nuo vandens kaip tik kieteja :confused:

driuliauskas 2009-12-16 21:56

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 52847)
prastai mokiausi fizika ir chemija, bet man atrodo nuo vandens kaip tik kieteja :confused:

vanduo, kad ir koks paprastas jis bebutu. sioki toki tepima visada duoda. o turint omenyje, kad pas samagona 6 men. nelijo :) toks lietus ir dregme galima sakyti masinai atgaiva.
juk jau senai zmones pastebejo, kad pe, ar po lietaus masinos geriau 'traukia' ir minksciau vaziuoja.

yamato 2009-12-16 21:59

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 52847)
prastai mokiausi fizika ir chemija, bet man atrodo nuo vandens kaip tik kieteja :confused:

vanduo paprasciausiai kazkiek sumazina trinti, o guma tai toks idomus dalykas, kuris su amziumi kieteja :D

samagonas 2009-12-16 22:08

Na taip,nei girgzhda (rytais girgzhdedavo),,aplamai kitas vazhiavimas,atrodo,kad ir minkschiau ir geriau vazhiuojasi. Galetu dazhniau lyti,nereiktu nieko keisti :)

Edgaras 2009-12-16 22:22

tai blyn ir neverta gumu keist.
i savaite karta masinos dugna palaistai su vandens srove ir vel gerai :xx:

driuliauskas 2009-12-16 22:39

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 52861)
tai blyn ir neverta gumu keist.
i savaite karta masinos dugna palaistai su vandens srove ir vel gerai :xx:

tai kad lietuvoje ar taip, ar taip y savaite bent karta laistom visi :D

Mb 140 2009-12-17 08:57

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 52874)
tai kad lietuvoje ar taip, ar taip y savaite bent karta laistom visi :D

ir dar pamarinuojam apacias druskom,smeliu :) jau lietuvoj tai gauna visko masina :D

yamato 2009-12-17 10:38

o dar is manes draugai juokiasi, kdl as taip daznai masina plaunu... ziema kasdien pries ivarydamas i garaza praeinu su slanga visa isore ir kiek imanoma dugna... o vasara taip pat kas antra, kas trecia diena plaunu :) patinka man laaaaabai vazineti su svariu MB :zenklas:

DTM 2009-12-17 22:02

Man su buvusiu MB toks pat jausmas buvo kai vaziuodavau slapiu asfaltu, atrodo kad masina zymiai minksciau vaziuoja.

Mb 140 2009-12-18 07:44

samagonai gal ziani kokiu italisku puslapiu kur prekiauja masinom?suprantu kad tu ispanijoj,bet vis vien daugiau supratimo turi paieskose italiskose puslapiuose

samagonas 2009-12-18 09:17

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53084)
samagonai gal ziani kokiu italisku puslapiu kur prekiauja masinom?suprantu kad tu ispanijoj,bet vis vien daugiau supratimo turi paieskose italiskose puslapiuose

Tas toks nieko puslapis www.autoscout24.com jei zhiuresi italijoj,tai spausk ant italu veliavos ,atsidarys langas,tam lange surask ishplestine paieshka ---Ricerca avanzata---.
Turetu ten ir anglishkai buti,bet nematau dabar (dar anksti:))) ),jei supranti vokishkai spausk vokishka veliava ir ----Detailsuche----- tada nuimk paukschiuka nuo vokietijos,ir uzhdek ant italijos :)

samagonas 2009-12-21 17:16

6 Attachment(s)
Pora nuotrauku,kaip zhudau W124 :) Ledinis mersas,nei mazhiausios rudeles nera ir pravazhiaves tik 100000km. ,bet neturiu ,kur deti,tuo labiau,kad ishlupau motora su dezhe .
Miki pazhiurek ish kur tavo dezhute :)
Dar Hardas999 klause,kaip nusiima ,vidiniai slenkschiai.Ten nuotraukoj streliu pripaishiau,ant to kanto,ant kurio slenkstis ir uzhsimauna (pachiu slenkschiu,kazhkodeltai shiandiena neradau :confused:) juos atsargiai trauki i virshu ir viskas,svarbu pirma ta uzhspaustuka,ar kniede,kaip ji ten vadinasi :) atkabinti,po to lengviau einasi.

mikis 2009-12-21 17:22

:-)) o kur coupe dingo? beja klausmias, desines puse spiruoklie priekine ji sukripus i viena sona ar man taip atrodo ? jei nesunku paziurek ir kitos puses.. :-) ar jos abi taip sukripusios, ir cia pas tave zeminta ar ne?

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 53498)
Pora nuotrauku,kaip zhudau W124 :) Ledinis mersas,nei mazhiausios rudeles nera ir pravazhiaves tik 100000km. ,bet neturiu ,kur deti,tuo labiau,kad ishlupau motora su dezhe .
Miki pazhiurek ish kur tavo dezhute :)
Dar Hardas999 klause,kaip nusiima ,vidiniai slenkschiai.Ten nuotraukoj streliu pripaishiau,ant to kanto,ant kurio slenkstis ir uzhsimauna (pachiu slenkschiu,kazhkodeltai shiandiena neradau :confused:) juos atsargiai trauki i virshu ir viskas,svarbu pirma ta uzhspaustuka,ar kniede,kaip ji ten vadinasi :) atkabinti,po to lengviau einasi.


samagonas 2009-12-21 17:24

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 53501)
:-)) o kur coupe dingo? beja klausmias, desines puse spiruoklie priekine ji sukripus i viena sona ar man taip atrodo ? jei nesunku paziurek ir kitos puses.. :-) ar jos abi taip sukripusios, ir cia pas tave zeminta ar ne?

Nezheminta,tvarkingas triju litru keturduris,o spyruokle tikriausiai taip atrodo,kad mashina tuschia,be motoro,dezhes ir be visko :)

giedriusE300 2009-12-23 11:55

nesveikas cupas :seile: tokius ratus galvojau pirkt kaip pirmoj fotkei , bet jau juos kazkas nupirko :/ man asmeniskai tie grazesni pirmoj nuotraukoj :) spiruokles orginalios ? (neturiu laiko skaityt visu puslapiu , gal jau kazkas klause) :)

samagonas 2009-12-23 20:56

Citata:

Pradžioje rašė giedriusE300 (Post 53829)
nesveikas cupas :seile: tokius ratus galvojau pirkt kaip pirmoj fotkei , bet jau juos kazkas nupirko :/ man asmeniskai tie grazesni pirmoj nuotraukoj :) spiruokles orginalios ? (neturiu laiko skaityt visu puslapiu , gal jau kazkas klause) :)

Spyruokles geltonos, ir mortikai geltoni,trumpesni. Dekui uzh pagyrimus :)

dzeferson 2010-01-10 23:05

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 53924)
Spyruokles geltonos, ir mortikai geltoni,trumpesni. Dekui uzh pagyrimus :)

tikrai grazus mersiukas-gali sau ramiai vazineti,galva aukstai iskeles:as ir desiu kitus ratus,dar vasara noriu perdazyti,o tada imesiu foto.

samagonas 2010-02-06 19:52

2 Attachment(s)
Shiandien pagrazhinau zhaiba :) Idejau daugiau knopkiu (truputi ne i tema :geda: , bet kitokiu pokolkas neturejau ) ir medi aplink knopkes uzhdejau naujasni ir dar pajungiau fyshkes,kad veidrodeliai shviestu.
Prasizhaidzhiau nuo pat ryto,bet likau patenkintas :) Chia mano geriausias poilsis :)
A ir dar galine uzhuoaida pajungiau :xx:

Tomskis 2010-02-06 19:58

nikeliai aplink reguliatorius :confused:

Edgis 2010-02-06 20:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 63475)
nikeliai aplink reguliatorius :confused:

Ir dar apie pavarų svirtį:confused:

samagonas 2010-02-06 20:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 63475)
nikeliai aplink reguliatorius :confused:

Jau nuemiau :)) pradzhioj uzhdejau,galvojau paliksiu,bet kazhkaip levai atrodo,tai grizhes namo nulupau :)

Mb 140 2010-02-06 20:01

man ir nikeliai gadina ir aplink begiu rankena :(

Tomskis 2010-02-06 20:01

dar reikia ir aplink mygtukus :)

http://www.team-bhp.com/forum/attach...-full-dash.jpg

samagonas 2010-02-06 20:01

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 63477)
Ir dar apie pavarų svirtį:confused:

Ant pavaru tik uzhmestas,nepriklijuotas,nesikabinekit :bebebe:

Mb 140 2010-02-06 20:03

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 63481)
Ant pavaru tik uzhmestas,nepriklijuotas,nesikabinekit :bebebe:

tai kuo daugiau orginalumo tuo graziau ;) o tai netinka nuo s klases rankena begiu?butu grazu ta su medziu

eSaS 2010-02-06 20:05

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 63480)

nu ne kas ,tikrai ne kas :laugh:

samagonas 2010-02-06 20:11

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 63484)
tai kuo daugiau orginalumo tuo graziau ;) o tai netinka nuo s klases rankena begiu?butu grazu ta su medziu

turiu ash tu begiu rankenu,bet shita visai patinka,neatrodo jau tokia dishovke,ir prie medzhio tinka.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.