MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   A Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Isigyjant A klase, i ka reiktu atkreipt demesi, kaip ju remontai? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2589)

Edgis 2010-09-19 16:35

Tai kiekvienas MB turi savotiškų ligų:) Bet kiek kolega yra išardęs, tai sakė, kad nelabai einamos dalys:)

vantage 2010-09-19 16:42

O kaip del tu rudziu?

sausainius 2010-09-19 17:11

Citata:

Pradžioje rašė vantage (Post 99466)
O kaip del tu rudziu?

arkos nerudys ir bagazine, nes jie plastmasiniai, megsta rudyt dureles,
sia savaite servise apsilankes buvau, trukus spiruokle gale buvo ir atraminis guolis prieki isejes 700lt kazkur kainavo. mechanine tikriausia geresnis variantas, automatai nepatvarus ir neekonomiski.

vantage 2010-09-19 17:20

700lt su darbu? o siaip patenkintas? pats vazineji? :)

sausainius 2010-09-19 17:40

Citata:

Pradžioje rašė vantage (Post 99470)
700lt su darbu? o siaip patenkintas? pats vazineji? :)

vazineju, jau man rods greit parduosim jy :) mieste gerai, apsisukt lengva, pas mane 1.6 eina visai nieko, priparkuot belekur gali, ant posukiu reik smarkiai stabdyt, nes visalaik jausmas kad noretu ratai nuo zemes kilt, nu ka znau, maza masina, patogi, praktishka.
negenda kiekviena diena, bet karta i metus i serviza tikrai teks nuvaziuot didesnem ar mazesnem bedom.
jo 700 su darbu.
pirkt sau tokios nepatarciau, jei ilgesnem kelionem vargina, sedynes nepatogios, izoliacija garso nekokia, per duobes vaziuojant plasmase i plasmase trinas, megsta apdailos atsokinet, pas mane jau kur langus valdyt atshoko knopkes, gale rie stopo kur dengia plasmase nukritus, muzika garsiau paleidus ir plasmases girdis, na dar ten pries tai esu aprases paskaityk. kad ir rasi gerai islaikyta ir su maza rida, negalvok kad nuo to pabegsi, maniskis buvo 25.000 tepravazeves, bet jau tkeo tvarkyt nemazai :) ir tie gedimai atsinaujina.

vantage 2010-09-19 17:45

Draugei ieskau, pirma masina butu, tai labai brangios nesinori dar :) ir jai labai patinka A klases mersiukas, tik ar nebus paskui kaip sako sykstus moka du kartus? :)

sausainius 2010-09-19 17:53

Citata:

Pradžioje rašė vantage (Post 99475)
Draugei ieskau, pirma masina butu, tai labai brangios nesinori dar :) ir jai labai patinka A klases mersiukas, tik ar nebus paskui kaip sako sykstus moka du kartus? :)

nebusi sykstus toki nupirkes, bent jau kiti taip galvos. kai cia skaitai gal atrodo blogiau negu yra, kai i viena vieta viska sudedi, neima ir negenda viskas is eiles, ir tie gedimai nera kritiniai kad nebevaziuotu iskart. cia jau tavo apsisprendimas, mes galim tik pasakot, o kartais zmogus pasielgia ne logiskai bet kazkokio gilesnio jausmo, ir tai gerai abiem atvejais. dar be to je tavo drauge daug nevazines, manau kad tie gedimai nebus galvos skausmas.

nova 2010-09-19 22:01

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 99464)
Bet kiek kolega yra išardęs, tai sakė, kad nelabai einamos dalys:)

tos mano isvardintos?! :)

Edgis 2010-09-19 22:11

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 99516)
tos mano isvardintos?! :)

Tai tik tos dažniausiai ir išeina, dar kokia dėžė ar variklis irgi:) O salonai niekam nereikalingi, pakaba irgi, kėbulo dalys nepaklausios:)
Žodžiu šrotui netinkamas variantas :D

nova 2010-09-19 22:18

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 99519)
Tai tik tos dažniausiai ir išeina, dar kokia dėžė ar variklis irgi:) O salonai niekam nereikalingi, pakaba irgi, kėbulo dalys nepaklausios:)
Žodžiu šrotui netinkamas variantas :D

kainos klausimas :) is pakabos spyruokles galima pamineti beje. o siaip is einamiausiu daliu jau masinos kaina ir susirenka.

Edgis 2010-09-19 22:22

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 99524)
kainos klausimas :) is pakabos spyruokles galima pamineti beje. o siaip is einamiausiu daliu jau masinos kaina ir susirenka.

Kolkas neardau dar jų:) Man kazachai gerai surenka W210. W140 ir W124 dalis, tai kolkas W168 dar neplanuoju imt:)

Gytautas 2010-10-06 17:55

Mama turi A 160. Prieš perkant, buvo suėjus pusautomačio sankaba. Ją sutvarkė, nežinau už kiek :D Pats nusipirkęs dar keičiau babiną, nes vienas cilindras nedirbo. Kainavo 100 Lt, pasikeičiau pats. Kiek teko girdėt, tai čia viena pagrindinių jų bėdų. Kuro sąnaudos tikrai nėra tokios jau mažos. Mieste kartais ir į 10 L netelpa, kad ir kaip bevažiuotum, o juk ir stabdo visada pavara, atrodo turėtų susitaupyt, bet deja taip nėra. Kažkaip mistiškai veikia elektronika, ypač langai. Šiaip, automobilis Lietuvoje jau gal 5 metai, kiek tvarkytas - nežinau, bet su pakaba problemų nėra. Kaip tokios mažos bazės ir gana aukštas automobilis, gan stabilus. Nors atrodo labai mažas, bet vietos tikrai pakankamai. Gerai suprojektuota galinė dalis, visaip išsiiminėja, lankstosi sėdynės, tai kartą ir kompresorių su 100 L balionu parsivežiau. Žvyrkeliu važiuojant plastmasės tikrai barška, bet važiuojant asfaltu, nelabai jaučiasi. Dar vienas keistas dalykas, kad pas mane yra variklyje barškėjimas, lyg kompensatorių, kaip laikrodukas , bet tyčia pasiklausiau kitų pravažiuojančių A klasės mersiukų, ir pastebėjau, kad tas pats pas daugelį taip yra.
Reziume toks. Manau, metų, kainos, ženkliuko, kokybės ir klasės santykis normalus. Tikrai nekeisčiau į kokį VW Polo, Golf, Renault Clio ar dar kokį panašios klasės automobilį.

Gytautas 2010-11-03 17:57

Ar būna orginaliai webastų ant šių modelių?

Edgis 2010-11-03 17:58

Citata:

Pradžioje rašė Gytautas (Post 106893)
Ar būna orginaliai webastų ant šių modelių?

Taip, kaip pasirenkama opcija:wave:

Muraskinas 2010-11-12 18:28

nereikia jokio rakto, as zmonai A klases uzdejau dirza be jokiu raktu,tik reikia geleziniu nervu ir rankom eina uzdet, cia su kondisenierium.

:gazuoja:

Muraskinas 2010-11-15 14:37

www.aclassinfo.co.uk/mypage.1.htm cia noroda apie a klases mersa.su foto kaip pakeist kokia detale, man padejo keiciant dirza.

MrBIG 2010-12-27 18:53

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 99456)
kai nuvažiuosi į servisą ką nors tvarkyti variklio skyriuje ar aplink jį tai bus tikrai nepigu, nes meistrai kainą padidins darbams vien už sudėtingą priėjimą prie bet kokio mazgo

Juokas ima is tokiu meistru,jei nemoka tegul geriau nelenda.

ldalius 2010-12-27 19:01

Citata:

Pradžioje rašė MrBIG (Post 117775)
Juokas ima is tokiu meistru,jei nemoka tegul geriau nelenda.

Palauk, kolega. Tavo pastebėjimai yra teisingi iš tavo pusės kaip vartotojo, tačiau pasakysiu aš iš savo varpinės kaip remontininkas.
Kam man knistis prie tokių mašinų kaip A klasės mersas, Renault espace, scenic ar kitų panašių modelių, jei per tą patį laiką galiu sutvarkyti dvi ar tris audi, opel ar kitus modelius ir pasiimti didesnius pinigus už tą patį sugaištą laiką. Tu man mokėsi už kokio daviklio ar starterio pakeitimą 200 lt jei atvarysi A klasės mersą jei prie jo pakeitimo užgaišiu visą dieną? Su kitais modeliais tuos pačius pinigus pasiimsiu lengviau ir greičiau.

MrBIG 2010-12-27 19:19

Tai,kad nera ten jokiu problemu jei zinai kaip tvarkyti,ir pagal laika viskas OK. Jei zinai is kuriogalo prieiti tada tik spek bapkes skaiciuoti.:wave:

MrBIG 2010-12-27 19:54

Ir siaip,jei atsirastu laisvo laiko galima butu specializuotis A klass remontu ir cdi zvakiu keitimu,nes matau tuscia terpe musu servisuose:)

Edgis 2010-12-27 23:21

Citata:

Pradžioje rašė MrBIG (Post 117783)
Ir siaip,jei atsirastu laisvo laiko galima butu specializuotis A klass remontu ir cdi zvakiu keitimu,nes matau tuscia terpe musu servisuose:)

Varyk į Šiaulius A klasę, suorganizuosiu remontą pas žinančius žmones:wave:

ldalius 2010-12-27 23:27

Citata:

Pradžioje rašė MrBIG (Post 117783)
Ir siaip,jei atsirastu laisvo laiko galima butu specializuotis A klass remontu ir cdi zvakiu keitimu,nes matau tuscia terpe musu servisuose:)

atvirai pasakius jau ne kartą esu minėjęs, jog labai gaila kad mano garažas yra Panevėžyje, o ne Kaune ar Vilniuje. O tuščių terpių mašinų remonto niuansuose yra tikrai

MrBIG 2011-01-08 19:51

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 117906)
atvirai pasakius jau ne kartą esu minėjęs, jog labai gaila kad mano garažas yra Panevėžyje, o ne Kaune ar Vilniuje. O tuščių terpių mašinų remonto niuansuose yra tikrai

Aplamai keista galvoti ,kad Mercedes Benz konstruktoriai pridarytu nesamoniu:) reikia tik zinoti kaip kas darosi:wave:

skultis 2011-01-12 14:56

gal zinot kiek kainuoja A klasei 1998 metu priekiniai stabdziu diskai?

Muraskinas 2011-03-15 19:57

galiniai 65lt bugninei ir silindriukas 55lt ir toliau vaziuoji:vairuot:

priekio dar nereikejo keist, ateiti parasysiu:wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.