MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   w211 smulkus remonto darbai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25831)

Rykštė 2021-02-12 11:11

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 540022)
Cirkas isvaziavo, klaunas liko :)

Šitą personažą vargu ar į cirką imtų.

Robertas1993 2021-02-12 11:19

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 540022)
Cirkas isvaziavo, klaunas liko :)

Raminkis :) ir siaip mersas nera tinkamas kur as gyvenu tai reikia rinktis kita alternatyva :) MB gera marke jei ne jos suruge vairuotojai :)

pucenas 2021-02-12 11:21

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 540024)
Raminkis :) ir siaip mersas nera tinkamas kur as gyvenu tai reikia rinktis kita alternatyva :) MB gera marke jei ne jos suruge vairuotojai :)


Uzsidek normales padangas. Ir bus tinkamas. Ptikek as su latvija vaziuoju medzioti net, miskuose sniego belekiek. Senai as taip mates. Ir nesu stumes aisku yra teke ir pakasti, kad isibegeti. Bet pas mane padangos 275 uzsidek siauresnes dar geriau eis. Taip, kad paprastai sakanat. “Ne tau martynai melynas dangus”. Pirk tada audi. Geriau uz quatro tikrai nera. Subaru gerai, bet ne taip gerai.

Robertas1993 2021-02-12 11:46

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 540025)
Uzsidek normales padangas. Ir bus tinkamas. Ptikek as su latvija vaziuoju medzioti net, miskuose sniego belekiek. Senai as taip mates. Ir nesu stumes aisku yra teke ir pakasti, kad isibegeti. Bet pas mane padangos 275 uzsidek siauresnes dar geriau eis. Taip, kad paprastai sakanat. “Ne tau martynai melynas dangus”. Pirk tada audi. Geriau uz quatro tikrai nera. Subaru gerai, bet ne taip gerai.

Na R klase ar ML ir kiti panasus auto klase ne man, reikia lengvosios (pavairavau TLC visureigi savaite laiko ir to man uztenka) :) padangos minkstos apynaujos. Tiesiog tokia vieta kur dugnas siekia sutrombuota sniega ir pakimba dugnas plius kalnuota vietove :) pamirsk quatro sistema jau nebe tie laikai, dabar quayro sistema lygus xdrive ir kitos panasios sistemos, svarbiausi kriterijai yra geros padangos ir geri vairuotojo igudziai :)

pucenas 2021-02-12 11:49

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 540026)
Na R klase ar ML ir kiti panasus auto klase ne man, reikia lengvosios (pavairavau TLC visureigi savaite laiko ir to man uztenka) :) padangos minkstos apynaujos. Tiesiog tokia vieta kur dugnas siekia sutrombuota sniega ir pakimba dugnas plius kalnuota vietove :) pamirsk quatro sistema jau nebe tie laikai, dabar quayro sistema lygus xdrive ir kitos panasios sistemos, svarbiausi kriterijai yra geros padangos ir geri vairuotojo igudziai :)


Tai as nesneku apie naujas quatro sneku apie tokio lygio koke tu pirksi jai ziuri i subarika 2007 metu. Tai audi irgi ne 2018 metu iseis uz ta suma. Bet ne tai esme. Svarbu tamstai gerai butu. Kad ir zaparozietis

Robertas1993 2021-02-12 12:07

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 540027)
Tai as nesneku apie naujas quatro sneku apie tokio lygio koke tu pirksi jai ziuri i subarika 2007 metu. Tai audi irgi ne 2018 metu iseis uz ta suma. Bet ne tai esme. Svarbu tamstai gerai butu. Kad ir zaparozietis

Na taip, pavairavau subarika su mechanu ir paletintoju, tai jam sniego kruva dzin, o as buvau visiskai priesingos nuomones, savininkas sako drasiai pravaziuos, vaziuok :) drasus zmogus :D ir siaip subaru patiko tiek is technikos tiek subariko salone, visko ko man reikia yra :)

pucenas 2021-02-12 12:08

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 540029)
Na taip, pavairavau subarika su mechanu ir paletintoju, tai jam sniego kruva dzin, o as buvau visiskai priesingos nuomones, savininkas sako drasiai pravaziuos, vaziuok :) drasus zmogus :D ir siaip subaru patiko tiek is technikos tiek subariko salone, visko ko man reikia yra :)


T.y. Nieko nera salone. Vairas su sedynem ir tiek ziniu ;)

Garbanius 2021-02-12 12:16

Normaliai tas Subaru, nestumkit ;)

simaso 2021-02-12 12:24

po merso persėst į subaru ar kitą japoną yra žiaurus downgrade'as, salonai yra tragedijų tragedija. merso salonas nėra kažkas tokio, bet jau japonų, tai apsiverkt galima :ne:

Rawwslt 2021-02-12 12:43

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 540026)
Na R klase ar ML ir kiti panasus auto klase ne man, reikia lengvosios (pavairavau TLC visureigi savaite laiko ir to man uztenka) :) padangos minkstos apynaujos. Tiesiog tokia vieta kur dugnas siekia sutrombuota sniega ir pakimba dugnas plius kalnuota vietove :) pamirsk quatro sistema jau nebe tie laikai, dabar quayro sistema lygus xdrive ir kitos panasios sistemos, svarbiausi kriterijai yra geros padangos ir geri vairuotojo igudziai :)

Neklausyk, ka tie seni pirdziai sneka! Imk subaru su "diezel" varikliu, kad butu apie ka padiskutuot, subaru forume. Mersu forumas surugeliai, audi forume nebera vietos, volvo ten svirkstu mafija. Sekmes su nauju pirkiniu ir ate! :wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.