MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   IT kampelis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7846)

mikis 2012-03-23 17:39

yra wifi stoteles, o yra marstutizatoriai, marsrutizatorius informacijos srauta gauna laidu, ir siuncia jau kaip nori ar laidu ar wifi, o wifi stotele tik prijima signala wifi ir perduoda toliau ji,kaip tarpininkas.uzsienija daznai kas naudoja tokius kistukus i rozetes dideliuose namuose

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 201893)
Nekuriant naujos temos, gal kas papasakos kaip veikia belaidis marsrutizatorius? Is kur signala jis pasigauna?


Tomskis 2012-03-23 17:41

nu tu cia pasakei taip kad net specas sunkiai supras :) paprastai yra taip: pastatai namie marsrutizatoriu wifi, i ji kisi interneto kabeli is sienos, marsrutizatoriuje yra antena viena arba dvi, ir ji siuncia signala, ant laptopo susirasti savo modema ir pasijungi, mano butas yra pailgas tai tarkim per tris kambarius jau silpnai permusa, bet ir mano pas kaimynus traukia ir pas mane traukia kaimynu nuo apacios, lauke veiktu atviroj erdvej keliasdesimt metru.

mikis 2012-03-24 07:01

sveikinu kad traukia, o pas kitu netraukia, nevisi namai daromi is kartoniniu sienu kaip pas ciurku :) ir nevisi butuose gyvena, man irgi uztenka mano routerio BEANTENIO :)) prie jo prisijunges kompa,laptopa,printeri, ir telefonus kad sedint "tulike" nedidetu traffikas uz kuri poto moketi reiketu :))

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 201927)
nu tu cia pasakei taip kad net specas sunkiai supras :) paprastai yra taip: pastatai namie marsrutizatoriu wifi, i ji kisi interneto kabeli is sienos, marsrutizatoriuje yra antena viena arba dvi, ir ji siuncia signala, ant laptopo susirasti savo modema ir pasijungi, mano butas yra pailgas tai tarkim per tris kambarius jau silpnai permusa, bet ir mano pas kaimynus traukia ir pas mane traukia kaimynu nuo apacios, lauke veiktu atviroj erdvej keliasdesimt metru.


Melionas 2012-03-24 09:09

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 201927)
nu tu cia pasakei taip kad net specas sunkiai supras :) paprastai yra taip: pastatai namie marsrutizatoriu wifi, i ji kisi interneto kabeli is sienos, marsrutizatoriuje yra antena viena arba dvi, ir ji siuncia signala, ant laptopo susirasti savo modema ir pasijungi, mano butas yra pailgas tai tarkim per tris kambarius jau silpnai permusa, bet ir mano pas kaimynus traukia ir pas mane traukia kaimynu nuo apacios, lauke veiktu atviroj erdvej keliasdesimt metru.

Na as pats naudoju toki marsrutizatoriu (linksys), bet kazkaip paskaiciau, kad belaidis marsrutizatorius, tai netycia pagalvojau, kad jis be laido visai :) Del ko as klausiu, nes pvz pas mane i lauka issinesus kompiuteri jau truksta arba visai dingsta rysys visai, o laidu nesinori tampytis, tai ir pamaniau,kad gal kalba eina apie belaidi marsrutizatoriu, kuri galeciau isinesti i lauka :)

mikis 2012-03-24 09:26

tai ka tu i lauka nori nesti? marsrutizatoriu? ar loptopa? :)))

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 202008)
Na as pats naudoju toki marsrutizatoriu (linksys), bet kazkaip paskaiciau, kad belaidis marsrutizatorius, tai netycia pagalvojau, kad jis be laido visai :) Del ko as klausiu, nes pvz pas mane i lauka issinesus kompiuteri jau truksta arba visai dingsta rysys visai, o laidu nesinori tampytis, tai ir pamaniau,kad gal kalba eina apie belaidi marsrutizatoriu, kuri galeciau isinesti i lauka :)


Melionas 2012-03-24 09:36

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 202010)
tai ka tu i lauka nori nesti? marsrutizatoriu? ar loptopa? :)))

As noriu kad man trauktu internetas sedint kieme pavesineje

mikis 2012-03-24 09:38

:) tai nusipirk normalu routeri, kuris bangas skleis didesniu atstumu, ir netures labai mazos perdavimo spartos. as nusiunciau saviskem pries gera pusmeti, ir dabar panos tevams toki pati. nera grangus nera ir pigus, o savo darba atlieka.
Linkas

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 202013)
As noriu kad man trauktu internetas sedint kieme pavesineje


simaso 2012-03-24 09:40

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 202008)
Na as pats naudoju toki marsrutizatoriu (linksys), bet kazkaip paskaiciau, kad belaidis marsrutizatorius, tai netycia pagalvojau, kad jis be laido visai :) Del ko as klausiu, nes pvz pas mane i lauka issinesus kompiuteri jau truksta arba visai dingsta rysys visai, o laidu nesinori tampytis, tai ir pamaniau,kad gal kalba eina apie belaidi marsrutizatoriu, kuri galeciau isinesti i lauka :)

na dabar šilti orai prasidės, tai jei ilgai lauke būsi, gali maršrutizatorių prisiverst arčiau sienos ar lango į kiemą, aš nežinau kokia ten pas tave situacija yra. tik aišku reikės ilgesnio vytosios poros kabelio interneto tiekimui

Melionas 2012-03-24 09:44

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 202014)
:) tai nusipirk normalu routeri, kuris bangas skleis didesniu atstumu, ir netures labai mazos perdavimo spartos. as nusiunciau saviskem pries gera pusmeti, ir dabar panos tevams toki pati. nera grangus nera ir pigus, o savo darba atlieka.
Linkas

Na pas mane va toks yra http://www.itbank.lt/WRT54GL-EU/
Na savo darba atlieka super gerai kol esu namuose, raso iki 300metru atstumu veikia :) ,o iseini i lauka ir rysys dingsta, sienos tikriausia per storos ar kaip cia.

mikis 2012-03-24 09:47

labai senas tavo modelis :/
dar tos antenos kisoja.. ;/
gal tiesiog jame stiprintuviukas parejo, ir nebetraukia savo 300metru

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 202016)
Na pas mane va toks yra http://www.itbank.lt/WRT54GL-EU/
Na savo darba atlieka super gerai kol esu namuose, raso iki 300metru atstumu veikia :) ,o iseini i lauka ir rysys dingsta, sienos tikriausia per storos ar kaip cia.



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.