MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   aware- W209 270cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8230)

aware 2011-10-24 15:46

Na ziuresim ar kas suveiks, ir ar nereiks is 5 auksto begt langu uzdarinet :D

Apple 2011-10-24 15:47

Citata:

Pradžioje rašė Rafinuotas (Post 171620)
toks ir tikslas- atrakinti, dar nukreipus rakteli i ji ir laikant paspaudus atidarymo mygtuka atsidaro langai visi, o laikant uzdarymo uzsidaro visi .

Atsidarymas ir uzdarymas yra papildoma opcija ir ne visuose ji buna :) pas mane ir C ir E klaseje buvo sitie infraredai, bet langai nuo pultelio nesidarinejo.

aware 2011-10-24 15:56

Palaikius mygtuka kelias ~5s jokios reakcijos, tiek atrakinimo, tiek uzrakinimo :) bet nors gerai traukia pultelis :)

Joshua 2011-10-24 16:48

Dabar tiksliai nebepamenu, bet buvo kazkurioj skiltyje tema, del tu langu atidarymo, pas mane ir nesidarinejo is pradziu nuo rakcioko, bet veliau pradejo :) bet jei atmintis neapgauna, cia susije su langu uzdarymu ir atidarymu trumpu paspaudimu ( ta prasme, kad nereikia laikyti pirsto ant langu atidarymo mygtuko visa laika, uztenka tik priliesti ir langas atsidarineja/uzsidarineja, o norint sustabdyti uztenka dar karta spustelti ir sustoja)
Taigi kaip ir klausimas butu ar langai "priristi" prie sios funkcijos :) jei ne tai uztenka langa atidaryt ir uzdarant kai jau langas uzsidaro iki pat virsaus palaikyti ilgeliau (keleta sekundziu). Sitas dalykelis "pabega" jei akumulitorius buna atjungtas :) tuomet reikia vel pririsineti.

aware 2011-10-24 16:52

Nera man sitas dalykas labai aktualus,bet tikrai neliudeciau, jai galimetu juos atidaryt ar uzdaryt pultelio pagalba :)

Rafinuotas 2011-10-24 17:12

Pas mane irgi nesidarinejo pradzioj, bet uzsispyres paspaudinejau 5 min ir pradejo darinetis, buna kad nesuveikia ta funkcija kartais, nes nepagauni kampo tam tikro nukreipiant i ta kvadratuka, o siaip tai ant krikstatevio w220 irgi neveike kai bandem, apkaltinom adaptyvine signalizacija, bet sia vasara priejau vel ant durniaus pabandyt ir veikia tas atidarymas langu :) man atrodo sitas yra ant visu infrarediniu raktu merse, nors nznau gal klystu.

aware 2011-10-24 17:22

O tai cia reikia butent i ta kvadratuka maigyt? nes pats bandziau is 5 auksto, per virtuves langa pamaigyt :)

mb001 2011-10-24 17:30

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 171639)
O tai cia reikia butent i ta kvadratuka maigyt? nes pats bandziau is 5 auksto, per virtuves langa pamaigyt :)

pro virtuves langa tau neveiks. Veikia tik prie masinos apie 2 metrus ir geriausiai i rankena nukreipti.

aware 2011-10-24 20:01

veikia sitie visi navarotai :) po viena langa speju negalima atidarinet, tik visus keturis?

mb001 2011-10-24 20:51

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 171665)
veikia sitie visi navarotai :) po viena langa speju negalima atidarinet, tik visus keturis?

tik visus


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.