MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Kondicioneriaus pildymas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7055)

Edgis 2011-04-20 22:29

Kondicionierius tiek pučia, tiek ir šaldo.

simaso 2011-04-20 22:33

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 143469)
Kondicionierius tiek pučia, tiek ir šaldo.

tai vadinas yra freono, jei pūčia į poranki šaltą orą ?

Edgis 2011-04-20 22:34

Žinok nepamenu ar tik nuo kondicionieriaus ten pučia. Bet jei pučia, vadinasi yra. Tačiau patikrinti kiek jo yra irgi reiktų

Romas_M 2011-04-21 14:54

R-12
 
Pas mano W115 ant priekinės panelės užrašyta, kad sistema turi būti užpildoma R-12 tipo freonu. Ar dar yra kas šiai dienai pildo tokiu daiktu? O jeigu nėra, ar galima pildyti kitokiu?

ldalius 2011-04-21 14:59

Citata:

Pradžioje rašė Romas_M (Post 143527)
Pas mano W115 ant priekinės panelės užrašyta, kad sistema turi būti užpildoma R-12 tipo freonu. Ar dar yra kas šiai dienai pildo tokiu daiktu? O jeigu nėra, ar galima pildyti kitokiu?

manau, kad šitą klausimą tau išsamiai apie freono markes atsakys tie, kas pildo sistemas

Darius 2011-04-21 15:04

Kazkur esu girdejes, kad reikia isplauti visa sistema ir tada galima pildyti:geda:

Finalfour 2011-04-21 15:19

Man tai idomu, kodel tarkime ateini i sena tevo kibira peugeot 406 1996 metu, lauke +30, masinoj gal 40 vasara, ikali kondiske, kai kala momentaliai atsaldo, kad liga gali gaut, po minutes jau ledini kaip is arkties ora per ortakius pucia.
O pas mane merse kad ir siandien, ijungiau kondiske, tai po kiek laiko pradejo pust drungna ora, jis vis salo tas oras, bet gal tik po 20 minuciu vaziavimo tas oras jau buvo saltas pakankamai is ortakio, bet vis tiek ne kaip pas teva, kad gali ranka nusalt kaip skystas metalas per terminatoriu :)
Kodel neiseina nustacius reguliatoriu ant salciausios padeties ijungus kondiske gaut smuginio salcio efekto, o kad to sulaukti reikia vaziuoti 20 min? Mazai freono? Bet jei jo butu mazai, tai isviso nesijungtu arba klaida mestu, juk cia w211, davikliai ant kiekvieno sudnekio stovi...

ldalius 2011-04-21 15:21

idomiai čia pas tave. Pas mane kad iš šiandien tik užkuri mašiną ir jau po minutės ledinį pučia kol atvėsina saloną iki nustatytos temperatūros, o paskui jau drungnas pučia

Finalfour 2011-04-21 15:36

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 143534)
idomiai čia pas tave. Pas mane kad iš šiandien tik užkuri mašiną ir jau po minutės ledinį pučia kol atvėsina saloną iki nustatytos temperatūros, o paskui jau drungnas pučia

Vat butent, taip ir turetu buti, jei nustatyta kad ir 20, o salonas prisiles iki 30, tai jis turetu iskarto kalti smugine salcio banga kad greiciau pasiekti nustatyta temperatura. O pas mane kazkaip jausmas toks, kad jis per ortakius iskarto pucia uzduota temperatura. Tarkime uzduodu 20, tai jis 20 ir pucia, nesvarbu kad kai salonas prisiles iki 30 jis tokiu putimu puse metu saldys kol iki tu 20 numus.
Taip, atsaldo jis pas mane, bet kol man pasidaro salta, tai jau ir kelione baigiasi :(
Beja, su sildymu irgi panasiai, niekad nesugebejau privesti, kad per ortakius ugnini ora pustu kaip kokioj senoj bulkoj, irgi pucia toki komfortiskai silta ora. Bet kai lauke -30, tai norisi kad ugnini karsti pustu :) Variklis tai jau seniausiai isiles iki 90 laipsniu buna juk. Sakau, gal cia taip keistai dirba w211 klimato kontroles sitema?
Geriausia kad koks vampyras pasakytu, kaip turi but is tiesu, kodel neina privesti kad w211 ijungus kondiske iskarto leda pustu?

sausainius 2011-04-21 15:43

Zagares 60 medelyne, zagares gatve is sodo isukti reikia :) nu manau jei siaulietis esi rasi. ten senukas toks patars tau ir uzpildys :)

suklydau 60 ne 70 namas :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.