MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 250D nesikuria (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5888)

v-220 2010-11-29 15:18

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 112061)
Zvengti nereikia. Laidu nezinau kur ieskot, nes paprasciausiai ju niekad neieskojau. Automobiliu neremontuoju ir apskritai tai pirmas mano dyzelis, tad nieko keisto, kad tokie klausimai kyla.
Pati pakaitinio rele randasi kartu su kitom relem saugikliu bloke ar kazkur kitur?

Gerai, gerai. Kaip pats paješkosi tai paskui ir kitiems jau galesi kažka patart.Visi mes mokemes, tegu žmogus bando, gal ir pavyks. :xx: :zenklas:

ldalius 2010-11-29 15:21

aš visada kuo galiu patariu kitiems, kas turi noro daryti ir bandyti. Nors aš ir užsiimu mašinų remontu (aišku MB pas mane neatvažiuoja praktiškai) tačiau kartais irgi būna juodų dėmių mano smegeninėj žinių atžvilgiu, todėl irgi tenka klausti

xrs 2010-11-29 16:00

Rele pacia susiradau (tikiuosi kad ta :seile: tarp sparno ir ABS, pailga, laidai is virsaus ir fishke apacioj). Uzsiknisau kol atjungiau fiske nuo jos. Kiek suprantu ta apatine fishke butent ir eina i zvakes? Patamsi suledejusiomis rankomis, nelabai jau pavyko patikrint. Reikes rytoj pratest. Tik kaip ten su numeracija, kuris laidas i kuria zvake eina. Fishkej kontaktai issideste:
o o
o o o

pajungta:

5 4
3 2 1
ar
2 4
1 3 5

ar dar kaip?

Tuo paciu prie reles radau poros laidu izoliacija visiskai sutrunijusia, pliki laidai vietom. Reikes tuo paciu sutvarkyt.

ldalius 2010-11-29 16:06

laidus sutrunyjusius sutvarkyk, o numeracija cilindrų kai žiūri į tos fiškės kontaktus yra ant fiškės korpuso maži skaičiukai šalia tų apvalių kontaktų. Tikrai žinau kad kur bus skaičiukas 6 ta skylutė bus be kontakto, nes pas tave 5 cilindrai

ldalius 2010-11-29 16:16

dar vienas dalykas: kada keitei kuro filtrus? Gali būti kad pas tave dar užtraukė šaltukas metalinį sietelį, esantį šalia kuro filtro, apie kurį dažnai net tepalų keityklose pamiršta ar net nežino apie jį ir dar gali būti pasikabinęs atbulinis vožtuvėlis nuo šiukšlių ar ledo (mano žmonos w202 kaip tik šį savaitgalį buvo bėda, kad negalėjau užkurti mašinos)

xrs 2010-11-29 16:23

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 112087)
dar vienas dalykas: kada keitei kuro filtrus? Gali būti kad pas tave dar užtraukė šaltukas metalinį sietelį, esantį šalia kuro filtro, apie kurį dažnai net tepalų keityklose pamiršta ar net nežino apie jį ir dar gali būti pasikabinęs atbulinis vožtuvėlis nuo šiukšlių ar ledo (mano žmonos w202 kaip tik šį savaitgalį buvo bėda, kad negalėjau užkurti mašinos)

Kuro filtras nesenai keistas. Ir visa kuro sistema sandarinta. Tai manau, kad ta sieteli irgi judino. Ryt dar viska apziuresiu.

gytolinas 2010-11-29 16:37

Bėda isspresta,beda buvo Dyzeline.Tikrinau visas žvakes,visos geros..tada pasildziau siurbly,varikli ir masina uzsivede :) :zenklas: :vairuot:
Tad zmones-jeigu nesiveda automobilis
1.Žvakės
2.Kuras:cenzura:

ldalius 2010-11-29 16:41

nepamirškim kad geram užsikūrimui dar keturi dalykai labai susiję:
akumuliatorius
starteris
variklio kompresija
alyvos klampumas karteryje

xrs 2010-11-30 09:45

Patikrinau siandien zvakiu varzas, tai 3 nerodo jokios varzos. Nors 1 is tu triju buvau atjunges ir srove per ja eina ir kompas reaguoja jei ja atjungi.

ldalius 2010-11-30 09:57

na pradėsiu biški daugiau tau apie tas varžas dėstyt.
Realiai kiek pamenu vienos pakaitinimo žvakės varža yra apie 17-20omų. Mano remonto praktikos metu yra buvę, kada tikrinant žvakes su lempute jos visos buvo nenutrūkusia grandine tipo geros, tačiau tikrinant varžas yra buvę atvejų, kai ta varža kažkurioje žvakėje būdavo artima 0 arba tarkim kokie 7 omai. Išsukus tokią žvakę ir tiesiogiai pajungus ją prie akumuliatoriaus esu matęs kaip elektrodas pradeda kaisti ne nuo viršūnės, o tarkim nuo vidurio arba nebeikaisdavo iki raudonumo. Tokia žvakė jau niekada nebepadės šaltą variklį užvesti.
Šiaip jei žvakė nebeturi grandinės visai, tai ar ją pajungsi ar nebe tai kompas jau turėtų reaguoti visiškai taip pat.
Aišku sunkokas priėjimas w202 prie pakaitinimo žvakių kol nenuimtas isiurbimo kolektorius kad jas pakeisti arba bent jau patikrinti laidų užmovimą ant žvakių, nes būtent jau tuose motoruose žvakių laidai nebe veržle prisisuka, o užsimauna tiesiog ant atgalio. Ir būna tokių atvejų tai ten nebėra gero kontakto ir tie antgaliai paprasčiausiai apsvyla, nes srovės visgi ten vaikšto nemažos.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.