MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Kurios magnetolos geriauios pagal grojimo kokybe (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1953)

liudas777 2009-06-01 16:19

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 28378)
kaina itartinai maza, as siandien vien 77 bloka uz 300 paemiau :unreal:

ooo ir tu susidomėjai magais klecko rekomenduojamais. :) Aš tai sakau pasižiūrėjau nete tai ypač daug neparduoda tokio modelio, o tam paskambinau sakė kad viskas labai gerai. Na nuvažiuosiu pažiūrėt. Tikiuosi bus geras. :)

nova 2009-06-01 16:22

is manes toki pavoge pries metus, tai tik dabar pavyko susirasti bloka

liudas777 2009-06-01 16:25

Užjaučiu. Aš savo senojo irgi vis dar tebeturiu priekį ir dokumentus. Bet man atsibostų ieškot vien galo, nes atskiri dalykai retai pasitaiko. O kaip tau tas modelis? Spėju kad labai patinka. :)

nova 2009-06-01 16:32

man jis labiau aktualus savo isvaizda nei kad techninem charakteristikom, nes neturiu tokios sistemos su kuria galeciau isnaudoti jo potenciala. nors siaip ir garso kokybe esu daugiau nei patenkntas.

Edgaras 2009-06-01 16:46

pasiimciau ir as toki jeigu butu juodas... ta pilka man niekur netinka. o pats mago dizainas tikrai grazus. ir nekosminis...
reik nusipirkt ir perdazyt maga :xx:

bitch 2009-06-01 17:30

Normali ta kaina :)

liudas777 2009-06-01 18:45

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 28392)
pasiimciau ir as toki jeigu butu juodas... ta pilka man niekur netinka. o pats mago dizainas tikrai grazus. ir nekosminis...
reik nusipirkt ir perdazyt maga :xx:

:xx::lithuania: Nu čia jėga. Pats perdažyčiau nes prie daugumos salonų juodas geriausiai dera. Pats kai rašiau labai norėjau juodo JVC. Bet geriau kokybė nei išvaizda bent jau man. O kitos detalės tai labai neperkrautai sumaketuotos. Ir ko klausiau vien geri atsiliepimai. Šnekėjau su pardavėju dar to konkretaus mago tai sakė kad iš užsienio veža jis. Tai gal ir neblogas. Dekui už komentarus. Parašysiu jei nusipirksiu ir įvertinsiu pats. :)

Kleckas1978 2009-06-01 20:36

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 28428)
:xx::lithuania: Nu čia jėga. Pats perdažyčiau nes prie daugumos salonų juodas geriausiai dera. Pats kai rašiau labai norėjau juodo JVC. Bet geriau kokybė nei išvaizda bent jau man. O kitos detalės tai labai neperkrautai sumaketuotos. Ir ko klausiau vien geri atsiliepimai. Šnekėjau su pardavėju dar to konkretaus mago tai sakė kad iš užsienio veža jis. Tai gal ir neblogas. Dekui už komentarus. Parašysiu jei nusipirksiu ir įvertinsiu pats. :)

as pries 2 metus pirkau toki Pioneer 77 uz 400 lt tai nelabai ir stebina ta kaina 350 lt.
Nieko pas ju ten negenda - buna kad kompaktu nelabai nori atidavineti tai ten tik gumeles tokias pravalyti reikia arba pakeisti - ~10 lt.
galva nemotorizuota kas man gerai - nera kam sugesti.
Vezciausi CD su MP3 ir paziureciau ar normaliai nuskaitineje, kad nebutu lazeris pavarges, nors nera jie tokie ir seni kad butu visiskai ragas jau.
o siaip jei linijinius patikrinti tai reiktu uzvaedus ir ziureti ar nera baiziu zyzimu ir tiek, nes buna mase numusta, bet cia jau labai retas atvejis ir kas pardavineje bus sutvarkes nes kapeikas tekainuoja tas remontas.
o siaip dizainu prie senesniu paneliu tai liuks atrodo :)
Valdymas paprastas, nustatymu uztenka ir nera perkrautas nereikalingais vejeis.
Vienu zodziu paprastas bet gerai grojantis aparatas ir tiek, jei norisi kazko mandresnio Alpine 9835, 9855 ar pioneer 88 ten jau laiko nustatymai (kiekvienam kanalui) jungimas biampingu + filtrai visokie sukisti, kas paprastam klausytojui ir nereikalinga jei nera noro zaisti su ivairiais navarotais.

bitch 2009-06-01 21:12

p77rs scenos reguliavimo proco nera ?

liudas777 2009-06-01 21:47

Ačiū Kleckai. Man jau gal senatvė jaučiasi bet nebesinori visokių prikolų. :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.