MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   rellix'o - E63 AMG W211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1448)

bitch 2009-03-09 13:18

Citata:

Pradžioje rašė rellix (Post 18468)
~24000 eur ismuitinta + remontas

Nu jo cia tai aparatas unreal :seile: bet uz tokia kaina gal geriau e 55 amg sveikas butu, bet jei ant pardavimo ji darant tai tai navaras nemazas butu. Nes mobile.de tokie nuo 40k eur prasideda. Tik neaisku ar kas pirktu lietuvoj toki :confused:

cabrys 2009-03-09 17:25

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 18476)
Nu jo cia tai aparatas unreal :seile: bet uz tokia kaina gal geriau e 55 amg sveikas butu, bet jei ant pardavimo ji darant tai tai navaras nemazas butu. Nes mobile.de tokie nuo 40k eur prasideda. Tik neaisku ar kas pirktu lietuvoj toki :confused:

Kad pardavimui, tai cia tokiu minciu negali buti :) Turint toki aparata tikriausiai niekada nekiltu ranka jo parduoti :D

Zee 2009-03-09 20:37

mane tai uzpuole toks keistas pavydo jausmas :) nerealus aparatas... ;)

ruffis 2009-03-10 09:43

Citata:

Pradžioje rašė rellix (Post 18468)
~24000 eur ismuitinta + remontas

ZIAURIAI DAUG....

arbuzas 2009-03-10 09:56

Normalaus europiecio kaina nuo 47k euru... manau tikrai nebrangiai pasieme... Nebent ten Amerikoj galima dabar pusvelciui tokius garvezius pirkt.

a-1 2009-03-10 10:26

+ ant LT turbut nelabai butu kam parduoti, gi ne dyzelis...:-)

KanDI 2009-03-11 08:23

beje, jei kasnors turit 211 kapota ir priekini kairy sparna (geriau butu juodas arba tamsiai melynas), tai pasiulykit ;)[/QUOTE]

Visu pirma tikrai sveikinu su nerealiu pirkiniu :seile: Kas liecia remonta tai cia tikrai nieko baisaus as pats pries kokius 8 men. E500 labai panasiai musta susitvarkiau, irgi kompresoriaus nebuvo kaip ir pas tavaji. Kompresoriu kad ir gausi vistiek reikestau pagalbos is silberauto elektriko nes pats nepaleisi jo ten dar paziurejau ir kronsteinu su amortikais to kompresoriaus tau reikes. Siaip as turiu kapota viena nedidele duobele yra prie griteliu ir jis bronzines spalvos , jei ka ir traversa turiu. Siaip jei reikia detaliu tai galiu tau padeti, nes pats visa sita reikala praejau tai daug dabar pazystamu turiu, ir su silber susitarti galiu padet :)

rellix 2009-03-11 09:25

Citata:

Visu pirma tikrai sveikinu su nerealiu pirkiniu :seile: Kas liecia remonta tai cia tikrai nieko baisaus as pats pries kokius 8 men. E500 labai panasiai musta susitvarkiau, irgi kompresoriaus nebuvo kaip ir pas tavaji. Kompresoriu kad ir gausi vistiek reikestau pagalbos is silberauto elektriko nes pats nepaleisi jo ten dar paziurejau ir kronsteinu su amortikais to kompresoriaus tau reikes. Siaip as turiu kapota viena nedidele duobele yra prie griteliu ir jis bronzines spalvos , jei ka ir traversa turiu. Siaip jei reikia detaliu tai galiu tau padeti, nes pats visa sita reikala praejau tai daug dabar pazystamu turiu, ir su silber susitarti galiu padet :)
na jau viska kaip ir uzhsisakes esu is silberauto, normaliom kainom man ten gaunasi.
kronsteinas pas mane senas yra likes, sulankstytas, bet ten plienas, tai ishsitiesins normaliai. tik "amortiku" uzmirsau uzhsisakyti. man taip pat dar reikia airmatiko kompresoriaus voztuveliu daviklio ir tos plastmasines dalies kur jungiasi voztuveliai su kompresorium.
tai va. reiktu tos jungiamosios plastmases nuo voztuveliu iki kompresoriaus, silberauto neparduoda atskirai, eina visi voztuveliai su davikliu ir ta jungtim (~800 Lt be nuolaidu)
beje, kiek uz kapota noretum ? :)

KanDI 2009-03-11 12:44

Nu jeigu tu turetum tos plasmases su voztuveliais (tipo to komplekto) koda galeciau paziureti uz kiek gauciau. O kapotas tai kaip ir minejau viena duobele yra prie groteliu tai uz kokius 500lt atiduociau. Tiksliai dabar neziurejau kiek kopotu kainos bet kai man reikejo tai 800lt buvo gero kaina. Jei ka tai siulyk savo varianta....

rellix 2009-03-11 17:26

Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 18822)
Nu jeigu tu turetum tos plasmases su voztuveliais (tipo to komplekto) koda galeciau paziureti uz kiek gauciau. O kapotas tai kaip ir minejau viena duobele yra prie groteliu tai uz kokius 500lt atiduociau. Tiksliai dabar neziurejau kiek kopotu kainos bet kai man reikejo tai 800lt buvo gero kaina. Jei ka tai siulyk savo varianta....

butu juodas tai paimciau negalvojes, siaip kainos 5-800 Lt kaip kur surasi, bet vat juodo niekur nera, sumokeciau ir tuos 800 :)
o tau neisheitu man paskolinti to kapoto kol ishtampysiu masina ?
kokiame tu mieste ?

zinok tu voztuveliu kodo nzn dabar. va prikabinu schema, man reikalinga 160 dalis. ta pati plokstele i kuria sueina slangeles pas mane yra, tik nera tos plastmases kur "salia skaiciaus-160". nebent deveta galetum gauti..
o naujai tai silberauto as turiu -25% ir ant imones pvm nusirasau, tai ganetinai normalios kainos gaunasi :)

http://lh6.ggpht.com/_xU3wp0W45Pk/Sb...mpresorius.jpg


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.