MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Kaip vaziuoti slapiu keliu? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2065)

driuliauskas 2009-06-16 18:41

o man ju ir nereikia :D butu jos butu saunu :) o dabar nera nu ir tegul nebuna :)

Edgis 2009-06-16 18:45

Bent praktikos įgysim užtektinai, bu paskui atsijungia kažkuri sistema, nebežinai ką daryt, o po kelių sekundžių ir tu gali atsijungt

bitch 2009-06-16 19:13

Durnus klausimus uzdavinejat. Su GALVA reikia vaziuoti o nepridejus i kelnes :D Susijungti visas saugos sistemas. Jei nori lekti tai tam raliai yra skirti ir visokios kitos sporto sakos.

Joshua 2009-06-16 22:07

Dar toks dalykas kaip rain tyres kai slapias kelias, padeda geriau valdyti masina :) sheip visai smagiai kartais tie slydimai, aisku jei gerai baigiasi :)

NISMAS 2009-06-17 13:30

esp tai labai geras daigtas jei masina biski galingesne, viena kart lenkiau ant posukio per lietu gazo nepagailejau nes ne status posukis buvo ir pajutau kaip ratai prasisuko pradejo mesti ir iskart esp suveike, jei butu nesuveike buciau medzius tikrai paemes nes nebuciau taip greit suregaves ir stabdziai nebebutu padeje tikrai :)
be to ja 1 mygtuku galima isjunkt ir tada jau burnautai geri gaunasi :)
o tie stabdziu visokie navarotai irgi gerai ypac ziema jauciasi kai sonu slysti kad kazkaip prieky vienas ratas stabdo ir gale 1 istrizai ar pan bet padeda issitiesint kazkaip :)

Mukshas 2009-06-17 13:58

as irgi manau kad tema yra pakankamai kvaila uzvesta, nelyja - leki, lyja - ijungi loginio mastymo funkcija savo galvoje ir vaziuoji tokiu greiciu kokiu nemeto, ir kelnes tuscios ir svarios, cia ne FWD RWD AWD klausimas, cia protingai vaziuoti reikia ir viskas.

armagedonas 2009-06-17 14:00

Citata:

Pradžioje rašė NISMAS (Post 30542)
...lenkiau ant posukio per lietu gazo nepagailejau...

Manau dar iki sito momento turejo sudirbt kitokia "sistema" :hmm:

NISMAS 2009-06-17 14:04

jei is priekio masinu yra norisi kuo greiciau aplenkt uztai ir gazo daugiau o visa kelia paskui kazkokia boba ar kausa pencininka nevaziuosiu kuris vos velkasi prilipdes galva prie priekinio stiklo :d

tech1 2009-06-21 10:44

dar viena sistema , kuri nuo 2002 09 montuojama i S klases MB, o veliau ir i kitus modelius, taip vadinama PRE SAFE ... kai automobilio sistemos pajunta, kad auto nesioja po kelia, arba vyksta ekstremalus stabdymas, tai pastato keleivio sedyne i optimalia padeti, uzdaro liuka ir itempia priekinius saugos dirzus

Tomskis 2009-06-21 15:14

o zek tech, tu protingas, arba man vaidenasi arba kazkas pas mane su dirzais yra, nes kai sustoja, uzgesinu masina, stoikej kazkas suciksi, ar sucerska, nzn kaip pasakyt, toj vietoj kur dirzas islenda is stoikes, kur kilnojasi aukstyn zemyn reguliuojasi dirzo aukstis. tas garsas buna iskart kai gesini masina ir vairuotojo ir keleivio pusej. toks jausmas lyg kazkoks itempejas atsilaisvina. gali taip but? ar man alaus jau maziau gert? 96metu pas mane w210


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.