MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Baudos uz KET isieskojimo tvarka (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15710)

sportbatis 2014-12-15 11:45

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 369534)
man atrodo markko klysta :taip:

Kiek pamenu net parašyta, kad neatvykus į posėdį byla bus išnagrinėta už akių.

exxon 2014-12-15 12:02

Su mamos masina kai pralekiau pro stacionara tai jai telefonucpaskambino kad ateit nuotraukos pasiimt :D

Hunter 2014-12-15 13:36

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 369535)
Kiek pamenu net parašyta, kad neatvykus į posėdį byla bus išnagrinėta už akių.

Parasyta tai parasyta, bet is kur zinosi kad kazkas kazka nagrineja jeigu nesi informuotas
Tada labai jau butu daug visokiu straipsniu ir rekavimu kad anstoliai is niekur nieko pradeda saskaitas nurasinet ir pan, o kazkaip to neteko dar girdeti

sportbatis 2014-12-15 13:42

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 369545)
Parasyta tai parasyta, bet is kur zinosi kad kazkas kazka nagrineja jeigu nesi informuotas
Tada labai jau butu daug visokiu straipsniu ir rekavimu kad anstoliai is niekur nieko pradeda saskaitas nurasinet ir pan, o kazkaip to neteko dar girdeti

nezinau, pats su tuo nesusiduriau. bet ant to lapelio kur imete i pasto dezute, buvo parasyta kada posedis ir taip pat parasyta, kad galima atvykt anksciau. ir taip pat buvo parasyta, kad tas posedis ivyks su manim ar be manes.

Finalfour 2014-12-15 13:45

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 369535)
Kiek pamenu net parašyta, kad neatvykus į posėdį byla bus išnagrinėta už akių.

Neparasyta. Va, radau pries puse metu tevo gauta laiska, uz radara. Irgi buvo imestas kaip popiergalis i pasto dezute, idomu kas butu jei tevas butu ji i siuksledeze ismetes. Ten parasyta kada kur atvykti ir t.t. ir dabar idomiausia dalis tame laiske, cituoju:
visko neperrasinesiu istrauka is laiske pamineto ATPK 272 str: "ATPK byla nagrinejama dalyvaujant adm.atsak.traukiamam asmeniui. Neesant sio asmens, byla gali buti isnagrineta tik tais atvejais, kai yra duomenu kad jam laiku pranesta apie bylos nagrinejimo laika ir vieta ir jeigu is jo nera gautas prasymas atideti bylos nagrinejima"

Tai va, taip iseina, jeigu vengsi visokiu registruotu ir juo labiau neregistruotu laisku, bylos nagrineti negales? Bet tada visi taip darytu... Nebent mentai galvoja, kad laisko issiuntimas jau yra pranesimas laiku ir vietoj :)

Apple 2014-12-15 13:51

Esu su teisininkais tuo klausimu bendravęs, tai man sakė - mesk į šiukšledėžę tuos laiškus ir registruoto jokių būdų neimk. Taip pratempes 6 mėn liksi be baudos.

Kolega taip ir darė, tai ant 5to mėnesio paskambino į darbą :) tada jau teko vykti i komisariatą. Be tavęs niekas nenagrinėja baudų už greitį

Hunter 2014-12-15 14:02

Idomu ar skambutis atstoja ta informavima

Finalfour 2014-12-15 14:03

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 369551)
Esu su teisininkais tuo klausimu bendravęs, tai man sakė - mesk į šiukšledėžę tuos laiškus ir registruoto jokių būdų neimk. Taip pratempes 6 mėn liksi be baudos.

Kolega taip ir darė, tai ant 5to mėnesio paskambino į darbą :) tada jau teko vykti i komisariatą. Be tavęs niekas nenagrinėja baudų už greitį

Nu va, tikslesnis ir aiskus atsakymas, dekui :)

Hunter 2014-12-15 14:03

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 369551)
Esu su teisininkais tuo klausimu bendravęs, tai man sakė - mesk į šiukšledėžę tuos laiškus ir registruoto jokių būdų neimk. Taip pratempes 6 mėn liksi be baudos.

Kolega taip ir darė, tai ant 5to mėnesio paskambino į darbą :) tada jau teko vykti i komisariatą. Be tavęs niekas nenagrinėja baudų už greitį

Galejo apskusti nutarima ir butu suejusi senatis kol iki teismo nukeliautu

Finalfour 2014-12-15 14:04

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 369554)
Galejo apskusti nutarima ir butu suejusi senatis kol iki teismo nukeliautu

Idomu kaip su ta senatim, tipo 6 men. bet gali pratesti iki metu kazkas tokio?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.