MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   Purtosi variklis w202 250TD (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10289)

Tomskis 2015-02-19 22:03

generatoriaus skyvas.

kuvalda 2015-02-19 22:19

aš tau irgi rimtai atsakysiu - ijungtos šviesos apkrauna generatorių, o šis šiek tiek pristabdo variklį. Šio pristabdymo metu siurblio automatinis kuro reguliatorius paduoda kelis miligramus daugiau kuro taip pariebindamas mišinį ir to pilnai pakanka variklio darbo stabilizavimui.
Jei šio žmogaus merso siurblį pačiupinėtų suprantantis žmogus ir pareguliuotų bent jau apsūkas šis purtymąsis pasibaigtų. Pas jį visvien jau pasidėvėję ir plunžeriai ir visa kita, o be to niekas neaišku kaip su kuro sistemos sandarumu šioje gaidiškoje kuro sistemoje su plastikiniais štuceriais ir pan. Neaišku ar siurblys sausas

kuvalda 2015-02-19 22:24

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 379199)
As tau rimtai sakau:) jei tiksliau tai generatoriaus sankaba

ggeneratoriaus sankabinis škyvas skirtas tam, kad sumažinti iki minimumo diržo ir jo tempėjo virpesį, sumažint diržo praslydimą dėl tempėjo vibracijos ir dar ypač dyzeliams kad ilgiau tarnautų generatoriaus šepetėliai po variklio užgesinimo, kai variklis pasisuka į kitą pusę ko neleidžia daryt generatoriaus ašiai dėl sankabinis škyvas, kuris veikia starterio bendekso principu
Aišku?
Ir labai abejoju ar jo modelyje toks škyvas išvis buvo uždėtas

Tomskis 2015-02-19 22:25

Stuceriai plastmasiniai jei dar nepakeistas filtro korpusas. O siurbly sitam man rodos nera ka reguliuot. Galim eit alaus prie jo masinos, as generatoriu, tu siurbli, pazesim kas teisus:)

kuvalda 2015-02-19 22:28

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 379203)
Stuceriai plastmasiniai jei dar nepakeistas filtro korpusas. O siurbly sitam man rodos nera ka reguliuot. Galim eit alaus prie jo masinos, as generatoriu, tu siurbli, pazesim kas teisus:)

alumi manęs nesugundysi, o man užtektų pas jį po kapotu šiek tiek iš trosų dėžutės prie saugiklinės pakelt apsūkas varikliui ir viskas bus gerai jei aišku siurblys sausas. Filtrą gali pakeist su metaliniais štuceriais , bet siurblyje ir liks tas plastiko gaidynas pajungtas.
Video žiūrėjau, tai mąsčiau ką galima padaryt

Tokiu varikliu turėjau vieną geldą - per vieną vietą išlindo



Šiaip teisininko pagailo ir parašiau ką mastau

MindaugasB 2015-02-20 12:35

Kuvalda, apsiimtum sutvarkyti arba bent jau pasakyti nuo ko pradėti? Tada aš į servisą važiuočiau, perduočiau briefingą mechanikams. Šiuo metu vandens pompą keičia, nes leisti pradėjo.

Ir iš kurio miesto pats esi?

kuvalda 2015-02-20 12:53

pirmyn atgal nevažiuosi pas mane 300 km

Tomskis 2015-02-20 13:07

Citata:

Pradžioje rašė kuvalda (Post 379326)
pirmyn atgal nevažiuosi pas mane 300 km

As atvaziuosiu jei sintezatorium pagrosi :))

kuvalda 2015-02-20 13:16

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 379331)
As atvaziuosiu jei sintezatorium pagrosi :))

grot moku tik su kuvalda per geležį

Tomskis 2015-02-20 13:17

Beje sveikas sugryzes :) Nors kaip matau toli ir nebuvai nuejes :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.