MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Masina tampo po kelia (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1679)

bitch 2009-04-20 20:43

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 23965)
nu nzn del suzemintos vaziuokles tai drysciau pasigincyti ar labiau tampo...

Minkstesne ir aukstesne vaziukle labiau sugeria kelio nelygumus maziau reaguoja i provezas ir lengviau is ju islipa. Didesnis amortizavimas gaunasi ne taip kraipo kebula. Mane tai pavyzdziui ir nuo didesnio vejo po kelia tampo :D

pucenas 2009-04-20 20:47

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 23980)
Minkstesne ir aukstesne vaziukle labiau sugeria kelio nelygumus maziau reaguoja i provezas ir lengviau is ju islipa. Didesnis amortizavimas gaunasi ne taip kraipo kebula. Mane tai pavyzdziui ir nuo didesnio vejo po kelia tampo :D

niekaip neitikinsit niekas manes kad zeminta vaziuokle labiau tampo negu paprasta... kaip tik stabiliai stovi ant kelio zeminta :bounce:

bitch 2009-04-20 20:51

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 23981)
niekaip neitikinsit niekas manes kad zeminta vaziuokle labiau tampo negu paprasta... kaip tik stabiliai stovi ant kelio zeminta :bounce:

nu tai aisku kad stabiliau stovi. Bet per nelygumus tai zymiai labiau tampo. Mano irgi zeminta..

yamato 2009-04-20 20:53

kazkaip nesitiki... :) reiktu kada su edgaro coupu pralekt :D

pucenas 2009-04-20 20:59

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 23983)
kazkaip nesitiki... :) reiktu kada su edgaro coupu pralekt :D

kas nesitiki??
teisingai ce edgaras galetu savo komentara koki tarti :)

Tomskis 2009-04-20 22:20

Citata:

Pradžioje rašė Mauqlis (Post 23969)
Na del tampymo buna del padangu.
Man taippat tampydavo kai buvo padangos dunlop sport maxx bet kai susidejau federala tokio pat mamens sumazejo tampymas nes federalo akordas yra minkstesinis.

pas mane dunlop sport maxx :)

Mauqlis 2009-04-20 22:32

nu tai gali buti kaip ir man buvo :)

Edgaras 2009-04-20 22:48

na tarsiu ir as apie saviske :xx: del pacio tampymo ir tu provezu tai tikrai nepasakyciau kad mano masina labiau tampo negu kitas. aisku jauciasi ivaziavimas ir isvaziavimas is tu provezu ir pats labai vengiu to vaziavimo pirma eile nes ir paciam mieste yra gatviu kur troleibusai stipriai isvazineje. ir tai jeigu tenka vaziuoti ten kur provezos stenguosi nelysti i ju viduri o tiesiog laikyti puse rato ant provezos briaunos.

p.s. (ratai r17 225/50 215/45)

Zee 2009-04-21 10:37

papasakosiu savo istorija :)
Pernai buvo sudetos 225/45 R17 (priklausytu ant 8.5 colio 245), beto buvo vaziuokles traukiu pora issibelde, masinos gala metydavo taip ziauriai, kad net autostradoj nevaziuodavau i pirma juosta, nes tiesiog baisu budavo.
Siais metais susitvarkius pora sailentbloku, pakeitus viena reguliuojama trauke del laisvumo, sudejus 245/40 (!) padangas, galas stovi kaip priklauso, jokiu nesamoniu nebeliko, net nuostabu!
Siais metais islindo priekio problema, kaukia vel kazkodel guolis, ir tampo mieste po nelygumus, net plesia vaira is ranku, nors trasoje to taip nesijaucia. Manau kad irgi bus kazkokios gumeles pasideveje. Mano isvada - reikia kapitaliai susitvarkyt vaziuokle :) Tuo ir uzsiimsime netrukus.

Mauqlis 2009-04-21 12:23

Na mano visada vazuokle ideali nes biski aks netaip viska tvarkau :)
Ir tikrai kai patangas pasikeiciau nedares jokiu vaziuokles remontu pajutau skirtuma.
Na cia kaip kam buna man buvo taip :confused:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.