MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   E-klasė (W210) E 270 CDI (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5231)

eSaS 2010-09-02 22:48

Citata:

Pradžioje rašė Rafinuotas (Post 97050)
Na ant silpnu varikliu kai dar reikia atleidinejant sankaba gaza spaust kad neuzhgestu tai taip vargina, bet ant tokiu dyzeliu tai galima tik sankaba svelniai atleidineti ir jis pats vaziuoja tikrai nera didesnis vargas negu automate stabdi atleidnet kad riedetum :)

jo atleidi sankaba ir riedi kaip su automatu beveik :)

Edgis 2010-09-03 18:28

Citata:

Pradžioje rašė Rafinuotas (Post 97050)
Na ant silpnu varikliu kai dar reikia atleidinejant sankaba gaza spaust kad neuzhgestu tai taip vargina, bet ant tokiu dyzeliu tai galima tik sankaba svelniai atleidineti ir jis pats vaziuoja tikrai nera didesnis vargas negu automate stabdi atleidnet kad riedetum :)

Mano 2,0D su 53kw puikiausiai iš vietos nors ir 3 bėgiu važiuodavo nespaudžiant gazo....:wave:

liudas777 2010-09-03 18:58

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 97173)
Mano 2,0D su 53kw puikiausiai iš vietos nors ir 3 bėgiu važiuodavo nespaudžiant gazo....:wave:

Su betkokiu motoru su betkokiu automobiliu galima pajudėt nespaudžiant gazo betkuriuo bėgiu, bet skirtumas kaip greitai tai įvyks. :D

SE500 2010-09-03 22:06

1 Attachment(s)
:zenklas:

samagonas 2010-09-03 22:24

Kaip sako mano draugas,- jei negali be darbo, tai perki lopeta ir eini kasti grioviu, o mashinoj reikia ilsetis.
kaip Vampyras sako,- nieko tu su tuom pagaliu nesutaupysi,keisdamas sankabas ir tt... o kamschiuose vieni nervai :)

SE500 2010-09-04 08:01

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 97190)
Kaip sako mano draugas,- jei negali be darbo, tai perki lopeta ir eini kasti grioviu, o mashinoj reikia ilsetis.
kaip Vampyras sako,- nieko tu su tuom pagaliu nesutaupysi,keisdamas sankabas ir tt... o kamschiuose vieni nervai :)

Sutinku, kažkada Ascona Opelį su kieta sankaba turėjau , tai kol namo grįždavau per kamsčius, išlipdavau kaip medinis. :) Bet dėl mechaninės ar automato, tai priklauso nuo to, kur dažniausiai bus važinėjama. Tai be to ir skonio reikalas. Anksčiau važinėjau su mechaninėm, dabar turu du automatus A6 ir MB SE500, bet jei kalbant konkrečiai apie tą modelį, apie kurį čia užvedžiau temą, tai ar W210 sankaba turi kokių problemų, ar dažnai ją reikia keisti? (klausimas gal nerimtas, jei daugiau važinėta mieste, greičiau sudils). Surinkus google "W210 sankabos problemos" tik vieną skundą radau kitame forume, tai gal nėra problematiška ta sankaba?

augi$ 2010-09-04 08:53

Manau daug kas sutiks kad automatas mieste nepakeiciamas! As jau prie mechanines vargu ar pereiciau :)

Edgis 2010-09-04 17:34

Citata:

Pradžioje rašė SE500 (Post 97206)
Sutinku, kažkada Ascona Opelį su kieta sankaba turėjau , tai kol namo grįždavau per kamsčius, išlipdavau kaip medinis. :) Bet dėl mechaninės ar automato, tai priklauso nuo to, kur dažniausiai bus važinėjama. Tai be to ir skonio reikalas. Anksčiau važinėjau su mechaninėm, dabar turu du automatus A6 ir MB SE500, bet jei kalbant konkrečiai apie tą modelį, apie kurį čia užvedžiau temą, tai ar W210 sankaba turi kokių problemų, ar dažnai ją reikia keisti? (klausimas gal nerimtas, jei daugiau važinėta mieste, greičiau sudils). Surinkus google "W210 sankabos problemos" tik vieną skundą radau kitame forume, tai gal nėra problematiška ta sankaba?

Pati sankaba nėra problematiška, bet visgi pastoviai važinėjant mieste ji dyla sparčiau nei norėtum:) Be to, E270 CDI turi nemažai NM, kas sankabos gyvenimo irgi neilgina:) Nepamiršk, kad su sankaba dar eina ir cilindriukai, kurie mėgsta susdilt ir leist lauk skystį, patys cilindriukai nebrangūs, bet pakeitimas nėra lengvas:) Kažkodėl aš asmeniškai esu pardavęs daugiau mechaninių dėžių nei automatų:confused: Gal čia man taip pasitaikė, bet statistika tokia:)
Mano kuklia nuomone, mieste automatas nepakeičiamas, tenka pabūvoti didesniam mieste (Vilniuje, Kaune:)) tai jei važuojiu su mechanine dėže, tai kankyne kažkokia, vat su automatu ramu:) O aptarnavimas tikrai nėra jau labai pigus tos mechaninės dėžės, nes sankabos komplektas tikrai nemažai kainuoja, tepalus joje irgi keisti reikia:) Taip, kad pinigų atžvilgiu panašumų tarp jų daug:) Bet čia tik mano nuomonė:wave:

liudas777 2010-09-04 22:34

Viskas normaliai su ta mechanine dėže. Išlepinti formiečiai bando atkalbėt. :xx: Kiekvienam savo, jei nori mechaninės tai tokią ir pirk, tikrai nereiks kas rytą atsikėlus sankabos keist, o tie cilindriukai net jeigu užlinks tai pakeisi ir nebereiks labai ilgai galvot. ;)

M'Bejus 2010-09-04 22:35

Nekazka MB mechanines dezes, nekazka :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.