MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Patikimų forumiečių sąrašas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8336)

pucenas 2011-11-02 12:13

Edgis :1:
nieko neteko pirkti, bet kiek klausiau tiek padejo paaiskino ir t.t. Zodziu respect ;)
Dar skoloi as jam buteli ;) ne reduktoriu buciau nusipirkes uz kokius 500 bet edgis pasake,ka max 250lt taip ir nusipiekau tik dar pigiau ;)

Mindeee 2011-11-02 12:19

Is Hardo zieminius ratus pirkau, pigiai atidave, mldc zmogus :)

SauliusP 2011-11-02 12:23

BLEIDAS, Didelis + uz zieminius R-16 lietus ratus ir padangas :):aciu: :1:

Taip pat Edgiui :1:. Niekada neatsuko nugaros, jokiu klausimu apie MB

Edgis 2011-11-02 20:46

Ooo, dėkui už įvertinimus:geda::aciu: O šiaip kiek su forumiečiais teko bendrauti, tai nepatikimo dar nesutikau:) Didelis dėkui Daliui už konsultacijas, 400E ir Tatsu už ratus ir dar kelis dalykėlius, Tomskiui už kurjerio paslaugas, Bleidui už puikius prisiminimus testuojant Passat B5:D Visų nepaminėsi, nors ir norisi:) Tikiuosi nebus daugiau tokių nelinksmų istorijų, kai reikia nusivilt kolegom forumiečiais:)

yamato 2011-11-02 22:47

Didelis pliusas Edgiui, kiek bereikėjo - visada informacijos netgi daugiau, nei reikėdavo gavau :) taip pat padovanojęs man buvo priekinių sedano durų W124 apatines abloškių dalis, tik kad žoliapjovės vagiams jų irgi prireikė :D
taip pat esu pirkęs ratus iš MB140, didelis + jam už tai, kad juos paliko man, sakė, kad jam ir daugiau buvo siūlę už juos, bet nepavedė žmogus, nors buvo tik žodinis susitarimas :)
Tomskiui už užsienietiškas prekes taip pat :D
Beje, esu tokiam vienam forumiečiui "Mersukas" skolingas 8lt, dar nuo seniai, pirko iš manęs mb1 lipdukus ir neturėjau grąžos, sakė kitą kartą, tai tas kitas kartas jau kokie du metai ;) bet vis niekaip iš galvos neišeina :geda:

ufonautas 2011-11-02 23:00

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 173390)
Didelis pliusas Edgiui, kiek bereikėjo - visada informacijos netgi daugiau, nei reikėdavo gavau :) taip pat padovanojęs man buvo priekinių sedano durų W124 apatines abloškių dalis, tik kad žoliapjovės vagiams jų irgi prireikė :D
taip pat esu pirkęs ratus iš MB140, didelis + jam už tai, kad juos paliko man, sakė, kad jam ir daugiau buvo siūlę už juos, bet nepavedė žmogus, nors buvo tik žodinis susitarimas :)
Tomskiui už užsienietiškas prekes taip pat :D
Beje, esu tokiam vienam forumiečiui "Mersukas" skolingas 8lt, dar nuo seniai, pirko iš manęs mb1 lipdukus ir neturėjau grąžos, sakė kitą kartą, tai tas kitas kartas jau kokie du metai ;) bet vis niekaip iš galvos neišeina :geda:

I skolininku sarasa..........:xx::xx::xx:

PANTERA888 2011-11-03 01:04

na garandash :D

gintarinis 2011-11-03 07:34

didelis + Edgiui ir nuo manes, kazkaip kai reikia detaliu, patarimo del remonto, jo konsultacija visad pasinaudoju. :aciu: o kiek teko susipazinti, tai MB bendruomene tikrai labai draugiska liaudis

vilfoot 2011-11-03 09:24

Realiai is forumo pazistu tik Edgi.Pliusas jam!:)tikras MB fanas ir zinovas:)ta pati ir apie daugeli kitu forumo nariu galiu pasakyti.taip pat dedu pliusa Tomskiui uz tai,kad i kvaila klausima atsako nekvailais klausimais:D(turbut supratot,ka norejau pasakyt):D

Marozas 2011-11-03 10:43

As nepatikimas, neturekit reikalu:D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.