MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Gadget CLK500 '02 *CHILI* BLACK SERIES REPLICA (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18425)

Apple 2016-07-17 20:21

Atsibodusi spalva, kas antras BMW ir aplamai kas antras apklijuotas tokia :)

EdwinB 2016-07-17 20:25

Na netiktu mano manymu tokia spalva CLK kaip X5 nudažytas.

vanix 2016-07-17 20:25

Nu tikrai ne kas antras :) plevele maciau tokia, bet ten matine, o cia bus blizgi, visai kitas reikalas. Bet cia Gadgetui sprest jau :)

NerCiaKo 2016-07-17 20:36

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 438274)
Nu tikrai ne kas antras :) plevele maciau tokia, bet ten matine, o cia bus blizgi, visai kitas reikalas. Bet cia Gadgetui sprest jau :)

Taigi rase bicas kad ne plevele, siulyk cia nesiules jau zino kas bus, paliks gi tuoj rase, mums telieka laukti rezultatu, foto, video :)

pucenas 2016-07-17 21:52

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 438274)
Nu tikrai ne kas antras :) plevele maciau tokia, bet ten matine, o cia bus blizgi, visai kitas reikalas. Bet cia Gadgetui sprest jau :)

Ne kas antras, bet yra. ir clk manau nlb tiktu..,

Gadget 2016-07-18 18:41

Istikruju spalva ilgai rinkausi, ir net realiai jos nemaciau, taciau buvo du variantai atspalviu, ir issirinkau viena. Kaip bus- paciam intriga. Galutini rezultata manau isvysiu rugsejo viduryje :)

Gadget 2016-08-29 09:40

Naujos temos nekursiu, bet kol CLK pas meistrus- reikia kazkuo vazineti :)
Nupirkau W124 E300D. 83kw. Plikas kaip tilvikas, elektrinis stogas, negamykline signalizacija, centrinis, ABS ir el. keleivio veidrodelis. Irklai aplink ir daug komforto vaziuojant per duobes :D
1990m. gamybos, kebulas nesupuves, bet rudziu turi. Siaip smagus, po ziemos ziuresim ka su juo daryti :)
Siaip automagistraleje labai idomi reakcija zmoniu buna, kai toks senukas juos lenkia :D
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...ac&oe=58399F45
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...b2&oe=5838C770
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=584A2AF0
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...61&oe=5844412C

FUN500 2016-08-29 09:47

Saugok posukius priekinius, nes nupaveikslavai kritini greiti prie kurios jie saugiai laikosi. As snd trecia posuki vazioju pirkt I parduotuve :D
Jusi kraste matyt tolerantiski vairuotojai, pas mus zmones juda antra juosta ir "nepastebi" senuku is galo. Viena su apinauje A6 priverciau visa 2.0tdi greicio limita panauduoti, bet taip ir nepasislinko I pirma juosta

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

Gadget 2016-08-29 10:23

Kad laikosi pas mane neblogai, 160km/h neiskrito irgi :D Tikrai zmonem neiprasta, kad tokios karietos dar sugeba paspausti :D

vanix 2016-08-29 10:26

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 441795)
Saugok posukius priekinius, nes nupaveikslavai kritini greiti prie kurios jie saugiai laikosi. As snd trecia posuki vazioju pirkt I parduotuve :D
Jusi kraste matyt tolerantiski vairuotojai, pas mus zmones juda antra juosta ir "nepastebi" senuku is galo. Viena su apinauje A6 priverciau visa 2.0tdi greicio limita panauduoti, bet taip ir nepasislinko I pirma juosta

as iskart per pirma juosta lenkiu, nespeja sureaguot net :xx:

Gadget 2016-08-29 10:28

Baisu pagalvoti, jei turbina nuo furos kokios uzmovus sitam pensininkamobiliui :D

hardas999 2016-08-29 10:33

tuoj ateis Tomskis ir pasakys kad vairą reikia mesti į šiukšlyną :xx:

Fun500 palenk sparną kur tvirtinasi posukis jeigu jis nesilaiko ir iškrenta.

FUN500 2016-08-29 10:56

Lenkti desiniaja juosta statusas neleidzia :D
Tuos sparnus atlenkiu po truputi,pirstais bandau isimti, tvirtai laikosi, bet vat cx aerodinamininis pasipriesinimo koeficientas stipresnis uz pirstus.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

Robis 2016-08-29 11:04

aš tai tokius antraeilininkus kitaip auklėju, apsilenkiu per pirmą juostą, tada nusimetu greitį iki kokių 40-50km/h (čia kalbu apie Vilniaus aplinkelius ir prospektus :D) tada kai jie rikiuojasi į pirmą juostą, paspaudžiu ir persimetu į tą juostą aš ir vėl greitį nusimetu. Kokios tik reakcijos būna, gražu žiūrėti:xx:

Rawwslt 2016-08-29 11:08

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 441808)
aš tai tokius antraeilininkus kitaip auklėju, apsilenkiu per pirmą juostą, tada nusimetu greitį iki kokių 40-50km/h (čia kalbu apie Vilniaus aplinkelius ir prospektus :D) tada kai jie rikiuojasi į pirmą juostą, paspaudžiu ir persimetu į tą juostą aš ir vėl greitį nusimetu. Kokios tik reakcijos būna, gražu žiūrėti:xx:

Banditas!!! Keliu chuliganas!!! :xx::xx::xx:

Robis 2016-08-29 11:10

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 441809)
Banditas!!! Keliu chuliganas!!! :xx::xx::xx:

oi tikrai ne, čia net tie su pakabintais ožiais nebaisūs, kad nufilmuos, nes ne briedžio testą darau :)

Rawwslt 2016-08-29 11:16

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 441810)
oi tikrai ne, čia net tie su pakabintais ožiais nebaisūs, kad nufilmuos, nes ne briedžio testą darau :)

Tas pakabintas ozys tai reikalingas jeigu po azija ar europa vazineji. :pepsi:

Pavidolis 2016-08-29 11:18

Per pirmą eilę pravažiuoju ir pypteliu. Reakcijos irgi įvairios, bet mano mėgiamiausios, kai spaudžia gazą, apsipila dūmais, nulekia vierchas ir vėl nuleidžia gazą :D Tada vėl prisiveji pastoviu greičiu važiuodamas, apsilenki, palauki ir žiūrėk vėl savo autoritetą įrodinėja, gazas dugnas - svarbu aplenkt tuom kart :D

Apple 2016-08-29 12:23

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 441808)
aš tai tokius antraeilininkus kitaip auklėju, apsilenkiu per pirmą juostą, tada nusimetu greitį iki kokių 40-50km/h (čia kalbu apie Vilniaus aplinkelius ir prospektus :D) tada kai jie rikiuojasi į pirmą juostą, paspaudžiu ir persimetu į tą juostą aš ir vėl greitį nusimetu. Kokios tik reakcijos būna, gražu žiūrėti:xx:

Šaunuolis!!! Aš lygiai taip pat darau. Jokių skaigių judesių ar kirtimo per stabdžius, tiesiog atleidžiu gazą ir laukiu kas bus. Vieną kartą sustojau antroj juostoj, įsijungiau avarinį ir stoviau. Debiloidas irgi sustojo ir tikrai nesuprato kodėl čia taip, bet nepersirikiavo kol nepradėjau važiuot, apgailėtini ir apverktini imbicilai, kurie niekada taip ir nesugebės tapti normaliais vairuotojais. Labiausiai už viska nervuoja antraeilininkai.

Rawwslt 2016-08-29 12:43

Ziekit neuzsiraukit ant Jackie Chan'o :xx::xx::xx:

Apple 2016-08-29 12:44

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 441820)
Ziekit neuzsiraukit ant Jackie Chan'o :xx::xx::xx:

Ne Rusijoj gyvenam, čia tokių bepročių vienetai :) o ir blogiausia kas gali nutikt - mėlynė, bet po to teismas ir piniginė pastorėja :)

ShotGun 2016-08-29 12:47

As asmeniskai nelabai uzsiimu kazkokiais auklejimais, nes nei prasmes dideles tame matau, nei masinos pas mane labai galingos. Taciau dalyvaujant eisme ir matant situacija i prieki siek tiek toliau, galima labai nesunkiai ivilioti antraeilininka i kokia nors jam paciam keblia situacija, kaip pvz pralenkineji per pirma juosta, puse korpuso islendi i prieki ir vaziuoji lygegriaciai siek tiek priekyje tolygiai. Jei tai nera gili naktis ir eismas normalus kasdieninis, tai neabejotinai jis susidurs su situacija, kai privaziuos ka nors sukanti i kaire ir "pasikabins" uz jo, nes ant taves i pirma juosta neapvaziuos, jei tai magistralinis kelias be nusukimu i kaire, tai galiausiai vistiek kazkada i desine galbut panores nusukt. Jokiu draskymusi, blokavimu ir panasiai.

Apple 2016-08-29 12:54

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 441822)
As asmeniskai nelabai uzsiimu kazkokiais auklejimais, nes nei prasmes dideles tame matau, nei masinos pas mane labai galingos. Taciau dalyvaujant eisme ir matant situacija i prieki siek tiek toliau, galima labai nesunkiai ivilioti antraeilininka i kokia nors jam paciam keblia situacija, kaip pvz pralenkineji per pirma juosta, puse korpuso islendi i prieki ir vaziuoji lygegriaciai siek tiek priekyje tolygiai. Jei tai nera gili naktis ir eismas normalus kasdieninis, tai neabejotinai jis susidurs su situacija, kai privaziuos ka nors sukanti i kaire ir "pasikabins" uz jo, nes ant taves i pirma juosta neapvaziuos, jei tai magistralinis kelias be nusukimu i kaire, tai galiausiai vistiek kazkada i desine galbut panores nusukt. Jokiu draskymusi, blokavimu ir panasiai.

Pas mane irgi Jetta 1,6 77kw, bet tu neįsivaizduoji kokį ji turi potencialą kai už vairo toks beprotis kaip aš :D

Pavidolis 2016-08-29 13:00

Kad visai gerai tie antraeilininkai :D Yra Kaune vietų, kur net neviršydamas greičio ramiai sau iš pirmos juostos apsilenki ir 14 automobilių :D Kai skubi, tai išvis pasaka.

:ot:

ShotGun 2016-08-29 13:36

Tai iki simto apskritai laimi tas, kas pirmas pradeda spaust. Kol oponentas susigaudo ir sureguoja, tai jau ilgos atkarpos reikia kad atvyt :)

Rawwslt 2016-08-29 13:47

As kai su r171 vazinejau tai visados bimbalistams duodavau 1-2sekundes :pepsi:

Markko 2016-08-29 14:04

Visi mes turime paziureti i veidrodi ir pripazinti kad esam antros juostos naudotojai nes LT neturi tokiu keliu kad galima butu pastoviai viena juosta vaziuoti.. o del auklejimo...na tai parodo kad kazkur dar esam CCCP laikais...normalus vairuotojas kuris vaziuoja greiciau antra juosta ir mato leciau judancia masina ijungia kaires puses posuki arba sumirksi sviesom...jei tai nepadeda..niekas jau nepades.

Apple visiskas sustojis kaip tu darei ...isivaizduok kad kazkas vaziuoja 90-100 ir nesitiki kad dvi masinos stovi be avariniu ...gali baigtis liudnai..kur ne buves..o buves daug kur..staigus pristabdymas pvz automagistralei ir visi jungia avarines kad parodyti kliuti tiems kurie apie tai net neisivazduoja..

Ara 2016-08-29 14:15

Apple, buna ir pas mus briedziu. Teko susidurt vaziuojant is regitros link gariunu. Mazoras kazkoks su tetuko mersu clk 2010m is greitejimo juostos per istisine be posukiu i mane, gerai, kad bahurelis antroj juostoj pristabde ir spejau isokt i 2J. as jam pasignalinau. Arteju prie gariunu sankryzos, raudona uzsidega, tas pries nosi islekia ir ant stabdziu. Islipa ir davai stumdytis ir rekia man "tu ka gaidy nematai, kad AS vaziuoju" :xx: sunervavo ir gavo i barzda, islipo jo ziurkike sviesiaplauke ir davai ant manes ty sto urod delajes!! :xx: bahurelis su golfu prilekia sako kviesk mentus, registratorius viska nufilmavo :xx: tas auklejimas nelabai ir pades. as pats esu jaunas, bet ziauriai nervas ima kai koks grybas pradeda nardyt palei nosi, nors ir taip jau virsiji greiti, tai jam psihas paima, kad per letai vaziuoju... yra visokiu :)

Apple 2016-08-29 15:55

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 441835)
Visi mes turime paziureti i veidrodi ir pripazinti kad esam antros juostos naudotojai nes LT neturi tokiu keliu kad galima butu pastoviai viena juosta vaziuoti.. o del auklejimo...na tai parodo kad kazkur dar esam CCCP laikais...normalus vairuotojas kuris vaziuoja greiciau antra juosta ir mato leciau judancia masina ijungia kaires puses posuki arba sumirksi sviesom...jei tai nepadeda..niekas jau nepades.

Apple visiskas sustojis kaip tu darei ...isivaizduok kad kazkas vaziuoja 90-100 ir nesitiki kad dvi masinos stovi be avariniu ...gali baigtis liudnai..kur ne buves..o buves daug kur..staigus pristabdymas pvz automagistralei ir visi jungia avarines kad parodyti kliuti tiems kurie apie tai net neisivazduoja..

Tai aišku prieš darant tam tikrus veiksmus buna ir posukiai rodomi, po to mirksima, pypsima, privažiuojama prie galo keliasdešimt CM atstumu ir jei tai nepadeda - tada jau jei yra laiko - užsiemu auklėjimu. Žmogus turi suprasti ką daro blogai ir kol nesupras jam atrodys viskas normalu. Tikrai dauguma supranta tik klausimas ar ilgam. Daug kur ir aš buvęs ir puikiai žinau kas yra vairavimo kultūra ir supratimas. Reik visiems geriau aplinkoj orentuotis, žiūrėti dažniau į veidrodėlius ir nepamiršti, kad kelyje ne vieni esam. O šiaip anksčiau ar vėliau ateis diena, kai visos auto bus su GPS ir baidas išrašinės pagal GPS parodymus, tada imsi visi elektromobilius ir važinėsim pagal KET :) (bet aš to dienos labai nelaukiu :D )

Gadget 2016-08-29 18:16

Ot diskusija uzvire :D Asmeniskai maximum ka darau- tai papypinu. Buna ir patiems juk kartais, vaizuoji didesniu greiciu automagistralej, ar uzsigalvoji- nepamatai kokio porsche atskrendancio. Visiems pasitaiko :)

Apple 2016-08-29 18:29

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 441854)
Ot diskusija uzvire :D Asmeniskai maximum ka darau- tai papypinu. Buna ir patiems juk kartais, vaizuoji didesniu greiciu automagistralej, ar uzsigalvoji- nepamatai kokio porsche atskrendancio. Visiems pasitaiko :)

Jeigu zinotum, kad antra juosta skirta lenkimui o ne vaziavimui, tai taip nepasitaikytu :D

Gadget 2016-08-29 18:38

Apple, su tavim i Panevezi vaziavom, pats ta taisykle irgi nesivadovavai :D

Apple 2016-08-29 18:48

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 441858)
Apple, su tavim i Panevezi vaziavom, pats ta taisykle irgi nesivadovavai :D

Bet manes niekas neaplenke :D as piktnaudziauju ta taisykle kai matau kad uz manes tikrai nieko nera kam galeciau trukdyti.

Markko 2016-08-29 19:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 441857)
Jeigu zinotum, kad antra juosta skirta lenkimui o ne vaziavimui, tai taip nepasitaikytu :D

Apple priestarauji pats sau :xx:

Gadget 2016-08-29 21:58

Butent... :D Kaip ir sakiau, vaziuoji sau 160km/h, galvoji neaplenks niekas, bet visuomet atsiras greitesniu uz tave ;)

ShotGun 2016-08-29 23:14

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 441882)
Butent... :D Kaip ir sakiau, vaziuoji sau 160km/h, galvoji neaplenks niekas, bet visuomet atsiras greitesniu uz tave ;)

Jo, dabar kai atejo laikai, kad #kudirka_man_ne_pinigas, tai vaziuojant penktadieni link pajurio apie 170km/h pastoviai, tai aplenke gal kokios 15 masinu.

Rawwslt 2016-08-29 23:27

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 441887)
Jo, dabar kai atejo laikai, kad #kudirka_man_ne_pinigas, tai vaziuojant penktadieni link pajurio apie 170km/h pastoviai, tai aplenke gal kokios 15 masinu.

Gera masina geros padangos gera garso izoliacija. Kad ten zmones 200 ar daugiau paspaudzia nu tiekto. Bet va 2012m liepos viduri myniau Klaipeda-Kaunas ir iki kauno likus apie 20km pavijau antra golfa balta. O ten zvairys mina 140-160. Bet svarbiausia kad gale jauna moterys sedi su vaiku ant ranku o golfe ant galinio rato ta vadinama tablete. :nerv::nerv::nerv:
Tas vaizdas dar iki siol nepranyksta

Apple 2016-08-30 14:14

Va, čia reiktų duoti visiems naujiems vairuotojams atmintinai iškalt :)
http://automanas.tv3.lt/paprastai-ir...-vairuotojams/

Gadget 2016-11-01 20:34

Su salyga, kad w124 iskeliavo pas nauja seimininka, perverciau skelbimus ir uzmaciau w210.
Gavosi kaip visada, norejau mazesnes ziemai, ir benzo, gavosi didesne ir dyzelis.
Bet- yra autonominis sildytuvas, veikia... variklis 2.2cdi 92kw automatas, rudziu tik pradzia lindimo, piestuku apejau aplink, pataskavau, ziema pratrauksim. Salone maisas, elektra nesivaldo, stoglangis elektra, parktronikai. Neuzjotas, tik purvinas, nes vaikus veziojo. Siaip reiks viena purkstuka pasikeist, tepalus, filtrus, o daugiau viskas kaip ir tvarkoj, eksplotuosim.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...ef&oe=5899D0B2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...a1&oe=5886EF53

tomasgarliava 2016-11-01 20:37

Sveikinu, malonu matyt kad taip lengvai perkama/parduodama.
fainas keturakis ziemai:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.