MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Akumai,akumuliatoriai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5875)

Finalfour 2010-12-03 14:59

Beja, ryte uzvedus raso kad komforto funkcijos laikinai isjungtos, po minutes kitos jos rasoma kad ijungiamos vel.
Tai ar tai rodo kad akumui jau batai ateina, ar cia normalu, kad po saltos nakties kad apsaugoti akuma jos laikinai atjungiamos ir taip butu net su naujutelaiciu akumu? Suka be problemu.

vampyras 2010-12-03 16:03

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 113329)
Beja, ryte uzvedus raso kad komforto funkcijos laikinai isjungtos, po minutes kitos jos rasoma kad ijungiamos vel.
Tai ar tai rodo kad akumui jau batai ateina, ar cia normalu, kad po saltos nakties kad apsaugoti akuma jos laikinai atjungiamos ir taip butu net su naujutelaiciu akumu? Suka be problemu.

ne neturetu taip buti, nebent masina stovetu 1-2 menesius. gal akumas mirsta, reiktu patikrinti jo startine srove zinoma is ryto ir salta, gal generatorius taip gerai nebekrauna, na jaigu vazineji labai trumpus atstumus ir daug tai tada butu normalu

Finalfour 2010-12-03 17:00

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 113337)
ne neturetu taip buti, nebent masina stovetu 1-2 menesius. gal akumas mirsta, reiktu patikrinti jo startine srove zinoma is ryto ir salta, gal generatorius taip gerai nebekrauna, na jaigu vazineji labai trumpus atstumus ir daug tai tada butu normalu

Gal greiciau kad vazineju trumpus atstumus ir retai. Tarkime, kad trecia tik diena uzkuriu ir po 10 km. Na pastaruoju metu taip gaunasi. Va ir dabar, tik sekmadieni kursiu iki krepsinio sales, 10 km i abu galus.

pucenas 2010-12-03 17:01

MAXIMOI banner akumam 40% nuolaida :)

ldalius 2010-12-03 17:02

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 113354)
Gal greiciau kad vazineju trumpus atstumus ir retai. Tarkime, kad trecia tik diena uzkuriu ir po 10 km. Na pastaruoju metu taip gaunasi. Va ir dabar, tik sekmadieni kursiu iki krepsinio sales, 10 km i abu galus.

ui, pats blogiausias variantas akumuliatoriams koks begali būti :uuu:

ldalius 2010-12-03 17:05

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 113355)
MAXIMOI banner akumam 40% nuolaida :)

dėkui už info,gal kam pravers, bet man asmeniškai du geri mašinose ir dar trečias stovi geras šiltai NZ atveju, nes aš apsirūpinu akumais iš parduodamų auto. Tep jau yr :bounce: Ir dabar kitą savaitę griš du tralai su mašinom iš italų :)

Autodiagnostika 2011-01-16 20:58

pasakysiu ir aš pora žodžiu jau kažkas sakę teisingai kad reikia dirbant su auto pirma atjunginėt Minusa po to pliusa, uždedam atvirkščiai pliusas po to minusas. paaiškinsiu kodėl taip, o labai viska paprasta, nes minusas visiškai išjunginėja jūsų Merso elektronika, jeigu pirma atjunginėjat pliusa tai srove gali likti sroves valgančiu prietaisu blokuose ypač tai svarbu auto kompiuteriams. jau buvo ne vienas klientas sudegina auto kompiuterius arba net koki laida kuris eina į kompiuteri. Klausiau gal akuma keitinėjat ar klemas nuėmėt sako taip, sakau kuria pirma klema sako pliusa. Sakau taip nedarykit ir aiškinu kodėl. Bet kaip visada topinis atsakymas: Bet aš visada pliusa nuiminėdavau ir viskas buvo gerai.

Įranga su kuria dirbam leidžia Realiu laiku praktiškai ant visu Mersedes matyt akumuliatoriaus įkrovimus ir visus darbus su tuo susijusius.

Autodiagnostika 2011-01-16 21:14

Pradžioje rašė vampyras
kad žiema esp abs sbc ir likusieji kompai galėtu valdyti masina, nuėmus vairą pamatysi toki plastmasiuka, jis mato vairo pasusikimo kampa,(Angle sensor) bei tuo pačiu laidininkas likusiems laidams ant vairo esantiems mygtukams, pipynei ir airbagui
užvesi masina, susuksi vaira pilnai į dešine palaikysi sekunde, susuksi pilnai i kaire,palaikysi sekunde, atsuksi į vidurine padėti tiesiai ir degančios lemputes užges.
p.s. netgi jeigu nedega jokios lemputes tai reikia padaryti.
su langais taip
uždarai duris atsisėdi,įjungi degima, paspaudi langu mygtuką į apačia (dėmesio tik pirma pozicija, ne antra) palaikai 5 sekundes tada su pirmąja pozicija iš vieno karto pakeli pilnai langa ir vėl laikai 5 sekundes. po tokios procedūros duru kompas žino langu apatine ir viršutine padėti tik tada pradeda veikti automatinis pakeliams ir nuleidimas.
taip pakartosi su visais langais.
pranašei ir su liuku, tik kad kad reikes pastoviai spaudinėti ji, žodžiu atidarai liuka pilnai palaikai, poto uždarai irgi palaikai..
jeigu nepavyksta nesusiminam, mėginam kelis kartus ir pailginam mygtuku laikymo laika, bei pradedam atvirkščiai...

Tai yra rankine adaptacija.

Viskas teisingai tik noriu pridurt tas kalibravimas Angle sensor kampo sensorius ant ESP ABS sistemų kalibruojami ir programiškai.
Ant Mersu irgi jeigu tas nepadeda viskas adaptuojasi programiškai.

Einu miegot nes šiandien visa diena važiavau iki Klaipėdos ir atgal iki Vilniaus ant A170 cdi. Velniškai skauda užpakalis.:D

PetrasR 2012-02-17 09:31

W211 mazasis akumuliatorius silberyje su 'akcija' kainuoja 408Lt, kauno.g.akumuliatorineje - 160lt.

Kur pirkti? :)

Ar tie eiliniai (pigus) akumuliatoriai tinka ar jie gali sukelti kazkokiu problemu? Ar imti tik OEM?

liudas777 2012-02-17 10:10

Tai gali pasižiūrėti koks yra gamintojas tų OEM akumuliatorių ir nusipirkti tokį patį tik be MB etiketės. Nors šiaip bet koks naujas akumuliatorius yra geras.

PetrasR 2012-02-17 10:15

Esamas yra Varta jei gerai pamenu

Hunter 2012-02-17 10:45

Citata:

Pradžioje rašė Autodiagnostika (Post 123141)
pasakysiu ir aš pora žodžiu jau kažkas sakę teisingai kad reikia dirbant su auto pirma atjunginėt Minusa po to pliusa, uždedam atvirkščiai pliusas po to minusas. paaiškinsiu kodėl taip, o labai viska paprasta, nes minusas visiškai išjunginėja jūsų Merso elektronika, jeigu pirma atjunginėjat pliusa tai srove gali likti sroves valgančiu prietaisu blokuose ypač tai svarbu auto kompiuteriams. jau buvo ne vienas klientas sudegina auto kompiuterius arba net koki laida kuris eina į kompiuteri. Klausiau gal akuma keitinėjat ar klemas nuėmėt sako taip, sakau kuria pirma klema sako pliusa. Sakau taip nedarykit ir aiškinu kodėl. Bet kaip visada topinis atsakymas: Bet aš visada pliusa nuiminėdavau ir viskas buvo gerai.

Įranga su kuria dirbam leidžia Realiu laiku praktiškai ant visu Mersedes matyt akumuliatoriaus įkrovimus ir visus darbus su tuo susijusius.

Reiketu pasiskaityti Omo desni, kad maziau ereziju skleistum.
~5-6 vidurinės mokyklos klasės kursas.
Minusas atjungiamas pirmas todel, kad raktu atsukant pliusa pirma nepriglaust prie korpuso ir neuztrumpint.
O minusa atsukant jeigu ir priglausi rakta prie korpuso nieko neatsitiks, nes ir ten yra minusas

sabarkst 2012-06-16 11:14

sveiki, ar turit kas gelini akumuliatoriu? kaip ar pasiteisino? geriau nei paprasti? ruosiuos pirkt, nes boch 100 amperu jau karts nuo karto issikrauna, o dar tik du metai jam.

Andy 2012-06-16 11:54

MB w124
 
Sveiki norejau paklausti i kokio mb kapota reikia keisti kad susidetu tos mazesnes lempos priekines? nes pas mane 88m mbw124 coupe? ACIU

Tomskis 2012-06-16 12:03

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 217620)
sveiki, ar turit kas gelini akumuliatoriu? kaip ar pasiteisino? geriau nei paprasti? ruosiuos pirkt, nes boch 100 amperu jau karts nuo karto issikrauna, o dar tik du metai jam.

o tai akuma be garantijos pirkai? boschams berods 5 metai duodama

Citata:

Pradžioje rašė Andy (Post 217621)
Sveiki norejau paklausti i kokio mb kapota reikia keisti kad susidetu tos mazesnes lempos priekines? nes pas mane 88m mbw124 coupe? ACIU

temas kurk ten kur priklauso

vampyras 2012-06-16 12:18

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 217620)
sveiki, ar turit kas gelini akumuliatoriu? kaip ar pasiteisino? geriau nei paprasti? ruosiuos pirkt, nes boch 100 amperu jau karts nuo karto issikrauna, o dar tik du metai jam.

gal tau srove vagia, matavai?

sabarkst 2012-06-16 12:35

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 217627)
o tai akuma be garantijos pirkai? boschams berods 5 metai duodama



temas kurk ten kur priklauso

du metus dave kiek atsimenu

Tomskis 2012-06-16 12:36

tai ten bosho turbut lipdukas tik uzklijuotas :) seip pasitikrink elektrolito tanki, dapilk ir ikrauk gerai, ir pasitikrink ar masinoj nuotekiu nera, kazkaip keista kad per du metus akumas mirsta. pas mane No Name is turgaus 100Ah uz 240lt ilgiau laiko

sabarkst 2012-06-16 12:43

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 217630)
gal tau srove vagia, matavai?

na anksciau voge magas, susitvarkiau, dabar tai netikrinau, gal dar kazkas pradejo vogt, reiks ziuret. Na bet esme ta, kad greit issikrauna tas akumas, buvo pakrautas pilnai, pamirsus buvo palikta sviesos gal 10 minuciu ir vel issikrove, juk turetu ilgiau atlaikyt? zodziu jaucias, kad jam jau ateina paskutinioji, talpa nebeta.

Tomskis 2012-06-16 12:45

kamscius buvai issukes ar ju nera ten? bet jau turbut velu ji prikeldinet.

sabarkst 2012-06-16 12:50

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 217635)
kamscius buvai issukes ar ju nera ten? bet jau turbut velu ji prikeldinet.

nera ten nieko, neaptarnaujamas, na ligtai gi ne vien lipdukai uzklijuoti ten, nors velniai zino:xx:

vampyras 2012-06-16 20:49

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 217634)
na anksciau voge magas, susitvarkiau, dabar tai netikrinau, gal dar kazkas pradejo vogt, reiks ziuret. Na bet esme ta, kad greit issikrauna tas akumas, buvo pakrautas pilnai, pamirsus buvo palikta sviesos gal 10 minuciu ir vel issikrove, juk turetu ilgiau atlaikyt? zodziu jaucias, kad jam jau ateina paskutinioji, talpa nebeta.

tik vienas irengimas gali per toki laika akuma iskrauti,cdi variukli elektrinis pasildytuvas.
pirk normalu geliniai truputi bragus :)

sabarkst 2012-06-16 22:48

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 217673)
tik vienas irengimas gali per toki laika akuma iskrauti,cdi variukli elektrinis pasildytuvas.
pirk normalu geliniai truputi bragus :)

reiks taip ir daryt, o dar prie to pacio, ar gali sudegt kompas isidejus galingesni generatoriu i toki kaip mano mersa? sako, kad keiciant tada ir varzas kazkokias reikia keist,. nes per ilga laika gali sudegt kompas

juozavas 2012-06-26 08:23

Gal kas turit papigiaja parduot nedidelės talpos mašininį akumą? 1.7 karbiuratoriniam benzui reikia, tinka toks kur žiemą jau sunkiai/visai nesukdavo. tinka nuo 55Ah ir aukštyn, bet labai talpaus irgi nereik.

Karolis 2012-06-26 09:47

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 219042)
Gal kas turit papigiaja parduot nedidelės talpos mašininį akumą? 1.7 karbiuratoriniam benzui reikia, tinka toks kur žiemą jau sunkiai/visai nesukdavo. tinka nuo 55Ah ir aukštyn, bet labai talpaus irgi nereik.

Gali tuoj tekti pirkti Yariui nauja akuma, tai pusgyvi galesiu perleisti, dar vyksta bandymai akumo, jei po muzikos ar ilgesnio stovejimo streikuos, tada pirksim kita. Duosiu zinoti

juozavas 2012-06-26 13:52

okey.

Finalfour 2012-09-15 11:39

Sugalvojau pasikeisti akuma. Pas mane jau nuo pat gudziu 2007 m. stovi ankstensio savininko VARTA, 74 ah. Viskas iki siol buvo okey. Bet metai daro savo, akumas jau beveik negyvas. Tai va, kur tik bepaklausiu, visi akis ispute aiskina, kad pas w211 TURI stoveti 95 ah, ir man reikia pirkti butinai 95 ah akuma, nes maniskis dabartinis 74 ah per silpnas. Visi katalogai W211 mersui rodo 95 ah akuma. BET: kiek zinau, w211 per star reikia nurodyti koks akumas stoves, ir jis pagal tai liepia generatoriui atatinkamai krauti. Tai jei as dabar idesiu akuma toki, kokio ala reikia, 95 ah, tai reikes per star nurodyti kad stovi butent toks? Kaip pagal vin suzinoti, koks akumas priklauso konkreciai mano masinai, gal visgi 74 ah? Silberis pagal vin tik pasako kad turi akuma ir kad jis toks koks priklauso, o kokie jo parametrai jie tipo nezino, viskas supakuota, su merso zenklais, ir akumas "toks koks priklauso" :) Tai koks gi is tiesu priklauso mano konkreciai masinai?
VIN: WDB2110651A302485
Gal vampyras siuo klausimu tars zodi ;)

Tomskis 2012-09-15 15:18

as tai i visus didelius variklius dedu 100ah, 75ah tik iki 2.0 kubaturos, nzn kodel, toks iprotis :) bet ziema niekad bedu neturejau del akumo

munde8 2012-09-15 15:43

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 229829)
Sugalvojau pasikeisti akuma. Pas mane jau nuo pat gudziu 2007 m. stovi ankstensio savininko VARTA, 74 ah. Viskas iki siol buvo okey. Bet metai daro savo, akumas jau beveik negyvas. Tai va, kur tik bepaklausiu, visi akis ispute aiskina, kad pas w211 TURI stoveti 95 ah, ir man reikia pirkti butinai 95 ah akuma, nes maniskis dabartinis 74 ah per silpnas. Visi katalogai W211 mersui rodo 95 ah akuma. BET: kiek zinau, w211 per star reikia nurodyti koks akumas stoves, ir jis pagal tai liepia generatoriui atatinkamai krauti. Tai jei as dabar idesiu akuma toki, kokio ala reikia, 95 ah, tai reikes per star nurodyti kad stovi butent toks? Kaip pagal vin suzinoti, koks akumas priklauso konkreciai mano masinai, gal visgi 74 ah? Silberis pagal vin tik pasako kad turi akuma ir kad jis toks koks priklauso, o kokie jo parametrai jie tipo nezino, viskas supakuota, su merso zenklais, ir akumas "toks koks priklauso" :) Tai koks gi is tiesu priklauso mano konkreciai masinai?
VIN: WDB2110651A302485
Gal vampyras siuo klausimu tars zodi ;)

pas mane 2,7cdi w203 is vokieciu dar tebestovi akumas MOLL M3 PLUS 830 95, 95 Ah pilnaj pakanka ir vokiskas per didziausius salcius atlaike o ir nera naujas buvo iskrautas per gedima elektros gedime pakrautas stacionariu pakroveju ir tebeveikia gerai...

eSaS 2012-09-15 15:59

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 229849)
pas mane 2,7cdi w203 is vokieciu dar tebestovi akumas MOLL M3 PLUS 830 95, 95 Ah pilnaj pakanka ir vokiskas per didziausius salcius atlaike o ir nera naujas buvo iskrautas per gedima elektros gedime pakrautas stacionariu pakroveju ir tebeveikia gerai...

bet kad pas ji benzas

artez 2012-09-15 16:07

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 229853)
bet kad pas ji benzas

pas mane 2.3kompresoriuje stovejo irgi 95 ah ..jei katalogas palaiko tai tada galima

Finalfour 2012-09-15 20:52

Citata:

Pradžioje rašė artez (Post 229854)
pas mane 2.3kompresoriuje stovejo irgi 95 ah ..jei katalogas palaiko tai tada galima

Katalogas tik apie 95 ah ir kalba. Bet kodel tada stovejo dabar 74 ah? O jei toks stovejo tiek metu, ir nemete klaidu, ar tik nebus kas nagus prikises prie generatoriaus kompo ir pakeites krovimo parametru bei nurodes 74 ah akuma kompui. Nes jei i W211 idesi akuma kitos talpos nei uzduota generatoriaus krovimo programoje, gausi kruva eroru :) Blemba, biesina net tam kad elementariai pasikeisti akuma, jungtis prie star ir ziureti kokios opcijos ir parametrai nurodyti generatoriui. Po galais, galima sitai masinai nors ka nors padaryti neprisijunginejant prie jos su staru? Nei stabdziu kaladeliu be kompo pakeisi, nei akumo nieko....

Tomskis 2012-09-15 20:58

idomu kas bus dar po 10 metu :) negalesi net kilometrazo nuresetinti kuro uzsipyles be kompo pagalbos :D as irgi atsimenu kaip vampyras sake jog reikia paderint kompa kai akuma keiti, taip ir reiks tau padaryt, neaisku kiek dabar ten nustatyta

vampyras 2012-09-15 21:18

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 229829)
Sugalvojau pasikeisti akuma. Pas mane jau nuo pat gudziu 2007 m. stovi ankstensio savininko VARTA, 74 ah. Viskas iki siol buvo okey. Bet metai daro savo, akumas jau beveik negyvas. Tai va, kur tik bepaklausiu, visi akis ispute aiskina, kad pas w211 TURI stoveti 95 ah, ir man reikia pirkti butinai 95 ah akuma, nes maniskis dabartinis 74 ah per silpnas. Visi katalogai W211 mersui rodo 95 ah akuma. BET: kiek zinau, w211 per star reikia nurodyti koks akumas stoves, ir jis pagal tai liepia generatoriui atatinkamai krauti. Tai jei as dabar idesiu akuma toki, kokio ala reikia, 95 ah, tai reikes per star nurodyti kad stovi butent toks? Kaip pagal vin suzinoti, koks akumas priklauso konkreciai mano masinai, gal visgi 74 ah? Silberis pagal vin tik pasako kad turi akuma ir kad jis toks koks priklauso, o kokie jo parametrai jie tipo nezino, viskas supakuota, su merso zenklais, ir akumas "toks koks priklauso" :) Tai koks gi is tiesu priklauso mano konkreciai masinai?
VIN: WDB2110651A302485
Gal vampyras siuo klausimu tars zodi ;)

detales kodas A0045418601 12V/70AH

Hunter 2012-09-15 21:25

Gal tuo paciu gali paziuret koks priklauso ir sitam:
WDB2200651A086752

vampyras 2012-09-15 21:29

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 229892)
Gal tuo paciu gali paziuret koks priklauso ir sitam:
WDB2200651A

detales kodas A0055412501 12V/100AH

Hunter 2012-09-15 21:38

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 229887)
Katalogas tik apie 95 ah ir kalba. Bet kodel tada stovejo dabar 74 ah? O jei toks stovejo tiek metu, ir nemete klaidu, ar tik nebus kas nagus prikises prie generatoriaus kompo ir pakeites krovimo parametru bei nurodes 74 ah akuma kompui. Nes jei i W211 idesi akuma kitos talpos nei uzduota generatoriaus krovimo programoje, gausi kruva eroru :) Blemba, biesina net tam kad elementariai pasikeisti akuma, jungtis prie star ir ziureti kokios opcijos ir parametrai nurodyti generatoriui. Po galais, galima sitai masinai nors ka nors padaryti neprisijunginejant prie jos su staru? Nei stabdziu kaladeliu be kompo pakeisi, nei akumo nieko....

Tai perki star'a ir baigtos bedos :D Kita vertus jeigu pats masinos netvarkai tai kokia problema, kad kaladeles reikia su star'u keist, bent jau keisi pas tuos kas uzsiima mersais, o ne krapsto beleka kas papuola po ranka

Finalfour 2012-09-15 23:38

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 229891)
detales kodas A0045418601 12V/70AH

O, dekui! Taip ir maniau kad nesamones man ten parina pardavejai pagal bendra standarta kisdami 95 AH.

Finalfour 2012-09-17 10:39

Prie to pacio, gal kas parekomenduos kokia nebrangia kontorele, kur galima isigyti gera akuma in vilno? ;)

Tomskis 2012-09-17 11:00

as tai gariunuos perku pas viena zmogeli, pusantru metu garantija, kaina dvigubai mazesne nei parduotuvej. tik nepirk UAB "Petrute" akumu


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.