MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Langu tamsinimas, istatymai, baudos ir viskas, kas su tuo susije. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=759)

Edgaras 2010-04-09 20:07

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 75955)
Jau turbut Edgaras garaze, stato atjungeja koki :D

Citata:

Pradžioje rašė E.Stankevicius (Post 75971)
Su drauge galvojom kad kazkoki draugeli vezei ar pan,jauni tevai tavo :D Dar ir sesute turi atrodo :) Uzuojauta del mentuku,gal netycia numerius isiminei? Vieni su kadziu CZO raidem ziaurus ten sukinejasi labai nemegsta derybu....

neisiminiau numeriu. ten ju keli ekipazai buvo...

joo darbas jau atliktas :) isardziau saugikliu deze. paimiau langu pliusa perkirpau istaciau rele (pirmoji mano statyta rele) galvojau sudetingiau ten pajungt ta rele pasirodo paprasta :xx: davedziau mygtuka i salona ir ramu dabar :)
paspaudi ir atjungia rele priekinius langus :xx:
gales tie grybai ardyt apsyfke kad pamatuot stiklus :D

Ugnius124 2010-04-09 20:23

Man rodos siandien apie 19:40 buvo uzmatytas Stapparik pildamas kura i w215 degalineje prie belmonto ziedo :):wave:

dalelinijo 2010-04-09 20:30

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 75976)
neisiminiau numeriu. ten ju keli ekipazai buvo...

joo darbas jau atliktas :) isardziau saugikliu deze. paimiau langu pliusa perkirpau istaciau rele (pirmoji mano statyta rele) galvojau sudetingiau ten pajungt ta rele pasirodo paprasta :xx: davedziau mygtuka i salona ir ramu dabar :)
paspaudi ir atjungia rele priekinius langus :xx:
gales tie grybai ardyt apsyfke kad pamatuot stiklus :D

o ka ziema darysi:xx::xx: as kiek buvau uzsiniaukes savo masinu, tai visus kartus ziema ikliudavau:verkia:

PANTERA888 2010-04-09 20:32

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 75980)
o ka ziema darysi:xx::xx: as kiek buvau uzsiniaukes savo masinu, tai visus kartus ziema ikliudavau:verkia:

ziema greitai temsta tai netaip daug pakliusi

dalelinijo 2010-04-09 20:36

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 75981)
ziema greitai temsta tai netaip daug pakliusi

deja netaip yra kaip galvoji, tamsiu paros metu kaip tik isriskeja tie stiklai ir pasimato akimirksniu, juk gatves tai apsviestos:confused:

marius 2010-04-09 21:22

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 75982)
deja netaip yra kaip galvoji, tamsiu paros metu kaip tik isriskeja tie stiklai ir pasimato akimirksniu, juk gatves tai apsviestos:confused:

Nu tu duodi :) Kai stabdys, nuleidi langus ir atjungi, kad neveiktu ir viskas :)

dalelinijo 2010-04-09 21:23

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 75990)
Nu tu duodi :) Kai stabdys, nuleidi langus ir atjungi, kad neveiktu ir viskas :)

:xx::xx::xx: pats tu duodi, galvoji mentai durni tokie

marius 2010-04-09 21:27

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 75991)
:xx::xx::xx: pats tu duodi, galvoji mentai durni tokie

Tai jei nori, tai mokek baudas, o jei ne, tai visados sugalvosi kaip issisukt :) Aisku geriausias budas tai pagal taisykles viska daryt ir nebus tu baudu :)

dalelinijo 2010-04-09 21:31

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 75994)
Tai jei nori, tai mokek baudas, o jei ne, tai visados sugalvosi kaip issisukt :) Aisku geriausias budas tai pagal taisykles viska daryt ir nebus tu baudu :)

nori vazineti tamsinatais stiklais- turek pinigu, ir niekaip cia neisisuksi, gal karta kita ikisi mentui i kisine kysio, bet kas is to, o paklausius kalbu apie situos atidarytus langus tai juokas ima, nes esu mates ne viena kuris mentus taip bande isdurinet, bet teko nusiplest plionke, susmoket bauda:xx:

marius 2010-04-09 21:34

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 75995)
nori vazineti tamsinatais stiklais- turek pinigu, ir niekaip cia neisisuksi, gal karta kita ikisi mentui i kisine kysio, bet kas is to, o paklausius kalbu apie situos atidarytus langus tai juokas ima, nes esu mates ne viena kuris mentus taip bande isdurinet, bet teko nusiplest plionke, susmoket bauda:xx:

Tai gal ten pas jus Rokisky mentu tiek pat kiek ir masinu :D Arba gal kur prie mentines gyveni :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.