MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

Juodasis 2021-03-23 15:57

Citata:

Pradžioje rašė Modestas_ (Post 540943)
Oho... Jei zmogus perka masiniuka uz 6 tukstancius, tai geras ,,lavonas uz pora stuku", kad diagnostikos nejungti. Geroves valstybe.
Ne visi milijonieriai ir ne visi supranta apie masinas. Geriau sunoket uz patikra.

Gera matyt, kad mastančių žmonių formume dauguma :D Sutinku, jei auto 2k kainuotų nesukčiau galvos bet kai kalba eina apie 9-10k € apsauga gėdos nedaro, nesiruošiu pirkt lavoninio glk už 6k, stebuklais netikiu, todėl ir norisi bent kažkiek pasidomėt :D Tikrai mielai forumiečiui už pagalbą atsilyginčiau jei gali info gaut pagal VIN nes iš vokiečių visad info trūkumas būna kiek teko pirkt jau ne kartą įsitikinau :)

raimis528 2021-03-23 17:54

Esmė, kad ne gyvenimo pirkinys mašina yra. Pasiimi kas Starą turi, draugelį kuris raukia mašinose ir viskas. O dabar carvertical, Silberis ,nedaužta, nedažyta. Rida neatsukta .

Apple 2021-03-23 18:34

Citata:

Pradžioje rašė raimis528 (Post 540947)
Esmė, kad ne gyvenimo pirkinys mašina yra. Pasiimi kas Starą turi, draugelį kuris raukia mašinose ir viskas. O dabar carvertical, Silberis ,nedaužta, nedažyta. Rida neatsukta .

oj kaip klysti... Mano ML'o istorija, pirkau už 17500 EUR, tikrino su star ir žmogus šiek tiek suprantantis. Pasakė purkštukų korekcija šiek tiek didoka, gal blogi purkštukai, pasikeisi. Pasirodė, kad kompresijos nebėra, auto daužtas belenkaip, sutvarkytas blogiau nei Rafio stilium ir total atsistojo mašina man ~25k po visų remontų.

Niekada daugiau taip nepirksiu mašinos nepriklausomai nuo pinigų sumos.

Ir koks skirtumas už kiek perki, norisi nusipirkt tvarkinga auto ar už 5k ar u 50k.

Modestas_ 2021-03-23 18:42

Pamandravot tiesiog norejai, tai ir pamandravojai. Ar 6 gabalai pinigai ?

Artunas 2021-03-23 20:00

Aš vistik pasitikėčiau draugu su starų, ir tuo kuris kiek raukia. Savo atveju man užtenka tiek, kiek suprantu pats. Dariaus su staru perkant mašina iki 10k man pilnai užtektu.


Nes paprastas dalykas, su tiek saugiklių, jūs mašinos mūsų rinkoje tiesiog nenusipirksit.
Tik išmesit krūvas pinigų nesamoningom patikrom.

Dar man padeda tiesiog nuojauta ;)

utiutiu 2021-03-23 20:32

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 540950)
Aš vistik pasitikėčiau draugu su starų, ir tuo kuris kiek raukia. Savo atveju man užtenka tiek, kiek suprantu pats. Dariaus su staru perkant mašina iki 10k man pilnai užtektu.


Nes paprastas dalykas, su tiek saugiklių, jūs mašinos mūsų rinkoje tiesiog nenusipirksit.
Tik išmesit krūvas pinigų nesamoningom patikrom.

Dar man padeda tiesiog nuojauta ;)

tai kad aplamai musu rinkoj pirkt yra visiska loterija... Na tiesa, tie kurie turi gerus atsiliepimus pas juos ir auto kainos praktiskai "kaip vokietijoj"...

be to paantrinsiu apple del staro... kad oi nevisad "parodys" jis :)))

Juodasis 2021-03-23 21:23

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 540950)
Aš vistik pasitikėčiau draugu su starų, ir tuo kuris kiek raukia. Savo atveju man užtenka tiek, kiek suprantu pats. Dariaus su staru perkant mašina iki 10k man pilnai užtektu.


Nes paprastas dalykas, su tiek saugiklių, jūs mašinos mūsų rinkoje tiesiog nenusipirksit.
Tik išmesit krūvas pinigų nesamoningom patikrom.

Dar man padeda tiesiog nuojauta ;)


Gerai kai yra nusimanančių ir draugų su Staru artimam rate. mano atveju nelabai turiu kas daugiau nusimanytų apie mersus konkrečiai, tai tenka griebtis pačių primityviausių sprendimų kaip carvertical ir silberis. Aš pats gerokai senesnius ir paprastesnius MB modelius turėjau pirmuosius savo auto, kurie tarnavo daug metų, su jais nuskilo tiesiog nes pigūs ir negendantys buvo :D yra tekę pakloti už automobilį visumoj 3 kartus jo vertės per kelis mėn nes vis tikiesi kad jau čia paskutinė yla iš maišo išlindo, dėl to kad nepasidomėjau ir nesupratau pakankamai.. dabar tiesiog sėdėjau forumuose ne vieną savaitę skaičiau apie variklius, patikimumą, eksploataciją ,pagrindines ligas ir t.t. modelis labiausiai patraukė šitas pagal poreikius. žiūrėjau daug variantų gyvai ir dauguma buvo lavonai už kosminę kainą net mėgėjo akimis žiūrint..

Žodžiu jei kas turit galimybę pagelbėt skolingas neliksiu dėl istorijos iš vokiečių, jei ne, tai tiesiog dėkui už dėmesį ir pasistengsiu neteršt forumo :)

:aciu:

simaso 2021-03-24 08:21

nebesikuria brolio w208. kuriant į kuro siurblį neateina elektros srovė. imobilaizeris blokuoja? kartais užsikuria ir važiuoja gerai, o buvo ir taip, kad užkuri ir užgesta. pats kuro siurblys veikiantis.

Modestas_ 2021-03-24 08:23

Nesukite galvos, tamsta, juk masinos niekuomet nebuvo tokios pigios. 150 EUR ir ant ,,padjomniko" !

simaso 2021-03-24 08:42

Citata:

Pradžioje rašė Modestas_ (Post 540962)
Nesukite galvos, tamsta, juk masinos niekuomet nebuvo tokios pigios. 150 EUR ir ant ,,padjomniko" !

kai kojos per dugną išlys - tada, o dabar reikia sutvarkyt. Modestai, būk vyras ir nemyžčiok čia dėl smulkmenų, nes dabar kaip kokia merga - tik užsimink, kad gal jau reiktų pasportuot ir prasideda... tai aš tau nebegraži, nebepatinku ir tt.:ohne:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.