MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Kuro taupymo tabletes (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=627)

artiss_001 2008-07-22 21:33

Is kur imei?

algimantas 2008-07-23 12:27

Čia Stockholme gavau.

algimantas 2008-07-27 20:30

Išvazinejau jau 2 bakus benzo, bet ypatingo efekto nepastebejau, benzo ima lyg tiek pat, trauka ta pati, vienu zodziu tikejausi daugiau. Vienas vietinis meistras aiškino, kad tos tabletes skirtos tik kuro sistemos pravalymui ir patare naudot ne daugiau kaip 5 tabletes. Taigi jei kam padejo tos tabletes tai tik tiek , kad pravale kuro sistema.

artiss_001 2008-07-29 14:40

Kiek mokejai? ... Na nezinau, man pataupo biski kuro, gal ne tiek kiek noretusi, bet rezultatas yra. Draugui isvis pradejo imti 20 proc maziau.

Edgaras 2008-07-29 16:41

nu va jau kita savaite atves man tu tableciu reiks paziuret ar taupys ant merso
tik kaina didoka 15lt uz tablete.
jei kam reikes galesiu paimt

artiss_001 2008-08-01 12:16

Is kur tau jas atves?

vilis 2008-08-01 15:52

isimeskit citramono tablete-gal maziau rys :laugh:
kam tada perkat tokius variklius jei taupot ant degalu.geriau deti dujas,negu kazkokias nesamoningas tabletes :ohne:
tai idomu jeigu nekenkia,kodel nerekomenduoja ju i naujus auto?????
kas cia gali buti normalaus,jei po to duma meta :mastau:

nova 2008-08-01 18:03

Citata:

Pradžioje rašė vilis (Post 7610)
tai idomu jeigu nekenkia,kodel nerekomenduoja ju i naujus auto?????

kaip tai kodel. nes naujom masinom galioja gamintojo garantija, kuria galima lengvai prarasti naudojant panasius "vitaminus", o tai sukels daug triuksmo, problemu ir t.t. :)

Citata:

Pradžioje rašė vilis (Post 7610)
geriau deti dujas,negu kazkokias nesamoningas tabletes :ohne:

ypac arbuzas nustebino su pasisakymu kad "dujas i rimtus aparatus deti nereikia", bet pats vairuodamas AMG aparata labai domisi siomis tabletemis (tikiuosi kad vis delto ne savo mercedesui) :)

arbuzas 2008-08-01 18:11

ypac arbuzas nustebino su pasisakymu kad "dujas i rimtus aparatus deti nereikia", bet pats vairuodamas AMG aparata labai domisi siomis tabletemis (tikiuosi kad vis delto ne savo mercedesui) :)[/QUOTE]

Siaip tai duju as nesidesiu tikrai. Nors ir 20 lt/ltr kuras kainuotu. Geriau dar viena masina nusipirksiu. O tos tabletes mane sudomino,nes esu zmogus kuris megsta lygioj vietoj sutaupyti. Jeigu jos yra tokios, kokios skelbiama. Mane jos domina. Ir apskritai, kiekvieno reikalas, detis dujas ar nesideti, sert masina tabletemis ar nesert. Ir isvis galiu i baka vandens prisipilt ir tai bus mano reikalas. Teisingai?

nova 2008-08-01 23:51

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 7612)
Ir apskritai, kiekvieno reikalas, detis dujas ar nesideti, sert masina tabletemis ar nesert. Ir isvis galiu i baka vandens prisipilt ir tai bus mano reikalas. Teisingai?

visiskai teisingai. tik tokiu atveju nevertetu sakyti "geriau uz ta duju irangos kaina nusipirkt koki Golfa jau su dujomis ir pjaut iki paspringimo, o rimtu aparatu negadinkim", kapish? :)

del tableciu mano nuomone tokia: jei jos bent per puse butu tokios magiskos kaip apie jas rasoma tame tinklapyje - jas naudotu maziausiai puse europos :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.