MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Zemas mersas gerai? :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18)

mb001 2008-01-19 18:21

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 2650)
No way :D

na, cia tuo atveju, kai nepatinka truputi pazemintas :D

dyzelis 2008-01-19 18:25

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 2651)
na, cia tuo atveju, kai nepatinka truputi pazemintas :D

jau tada geriau pries tai nusprest koki :) nes paragavus avantgardo komplektacijos, nemanau kad poto koki classic noretu :)

mb001 2008-01-19 18:31

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 2652)
jau tada geriau pries tai nusprest koki :) nes paragavus avantgardo komplektacijos, nemanau kad poto koki classic noretu :)

jei del komplektacijos, tai ne visi tie avangarde buna gerai sukomplektuoti...:)

dyzelis 2008-01-19 18:36

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 2654)
jei del komplektacijos, tai ne visi tie avangarde buna gerai sukomplektuoti...:)

tu apie oda? nes kiek maciau tai visi daug maz prigrusti :)

mb001 2008-01-19 18:44

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 2656)
tu apie oda? nes kiek maciau tai visi daug maz prigrusti :)

oda cia kaip kam... man ji ne privalumas, bet pvz. pas mane ner sediniu sildymo, o labai noretusi ziema uzsokt ant sildos sedynes, o uosvio classic'e yra... bet cia tik tuom ir skiriasi :D

dyzelis 2008-01-19 18:50

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 2660)
oda cia kaip kam... man ji ne privalumas, bet pvz. pas mane ner sediniu sildymo, o labai noretusi ziema uzsokt ant sildos sedynes, o uosvio classic'e yra... bet cia tik tuom ir skiriasi :D

siaip tai jo, reikalingas sildymas, ypac ziema :)

Dovana 2008-02-07 16:36

Na su tiuningu pravazinejau 3 metus ir nepasakyciau kad kazkas blogai, bet kad kelius pasirinkdavau kartais tiesiai per aplinkui :D geras vairuotojas bamperiu ar sleksciu neapibraizys :seile2:
ant zemu masinu gerai mokintis vairuoti :1:

Duvis320 2009-01-14 07:58

labai grazu, labai labai, tik nukencia konforta, nors mersas is saves jau minkstas... +stabilumas

mariukaz 2009-01-14 13:08

Pas mane Elegance, bet su sportine vaziuokle:dauzo: Vaziuoju kaip su kokiu Golfu, visos duobes jauciasi, uzsidejau R-16 zieminius ratus, tai truputi geriau, o su R-18 is vis beda, jokio komforto, ypac kai gatves lopytos :(
Kol vaziavau Vokietijos autobanais viskas buvo ok, bet ivaziavus i Lenkija pajutau ka resikia sportine pakaba :wavecry: Be to zemas labai, gerai kad radijatoriaus apsauga yra, nes kitaip tektu juos keisti kaip pirstines. Ziema is vis pravalas, gyvenu uzmiesty, kol savo zvirkeliu iki plnto nuvaziuoju, dugnu visa sniega nuvalau. Vienu zodziu reikia ieskotis donoro is Anglijos ir keisti spyruokles bei amortikus.

P.S. uz tai autostradoje - pasaka, paspaudi kokius 180, masina pasidaro labai stabili, toks ispudis kad prisispaudzia prie asfalto :)

yamato 2009-01-14 13:22

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 11574)
Pas mane Elegance, bet su sportine vaziuokle:dauzo: Vaziuoju kaip su kokiu Golfu, visos duobes jauciasi, uzsidejau R-16 zieminius ratus, tai truputi geriau, o su R-18 is vis beda, jokio komforto, ypac kai gatves lopytos :(
Kol vaziavau Vokietijos autobanais viskas buvo ok, bet ivaziavus i Lenkija pajutau ka resikia sportine pakaba :wavecry: Be to zemas labai, gerai kad radijatoriaus apsauga yra, nes kitaip tektu juos keisti kaip pirstines. Ziema is vis pravalas, gyvenu uzmiesty, kol savo zvirkeliu iki plnto nuvaziuoju, dugnu visa sniega nuvalau. Vienu zodziu reikia ieskotis donoro is Anglijos ir keisti spyruokles bei amortikus.

P.S. uz tai autostradoje - pasaka, paspaudi kokius 180, masina pasidaro labai stabili, toks ispudis kad prisispaudzia prie asfalto :)

dek vasarai R16, o R18 man parduok :seile::xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.