MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W124 - e230 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7766)

w124 2011-08-09 23:57

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 160577)
Supratau, bet manau ir pas austriska klaviatura yra taskas ir kablelis. Nes, kai parasai 60 zodziu be jokios skyrybos, neina suprasti, ka tu cia nori pasakyti ;)

Stengsimes naudoti siuos zenklus. :)

Mindeee 2011-08-10 00:34

Grazus mersiukas, uz sparnus pagirtina, spoileri parduociau i calibra kluba, pradetu jie mustis del tokio :D koloneles reiktu paslept, nes atrodo gana baisiai, salonas visai neblogai ziurisi. Patiko man karbonas, tik speju, kad netraukei pats, o klijavai lipduka, kas visai nepagirtina. Va del buferio idomu butu paziureti, gal ir gera minti sugalvojai deti feisliftinio w210 buferio apacia. Tokia mano nuomone, sekmes darbuose :)

w124 2011-08-10 06:50

Citata:

Pradžioje rašė Mindeee (Post 160581)
Grazus mersiukas, uz sparnus pagirtina, spoileri parduociau i calibra kluba, pradetu jie mustis del tokio :D koloneles reiktu paslept, nes atrodo gana baisiai, salonas visai neblogai ziurisi. Patiko man karbonas, tik speju, kad netraukei pats, o klijavai lipduka, kas visai nepagirtina. Va del buferio idomu butu paziureti, gal ir gera minti sugalvojai deti feisliftinio w210 buferio apacia. Tokia mano nuomone, sekmes darbuose :)

tas buferis is 4 daliu lipdytas per vidury pjautas sonai pjauti tai ten bsk laiko uzeme o lipdukas lietuvoi biski levokas :) cia austrijoi dabar tas 3m lipdukas plonesnis ir dabar jau zinau kaip reik klijuot kad fenas turi pusti nedaugiau kaip 90 laipniu :) ir sitas lipdukas biski grazesnis neigu tie kur buna aleksoto turgui ar senukose :D jai domina galipasiziuret 3m firma yra slabotkei netoli iki kur pr lampedziu :) ten yra visokiu tulipduku kokiu nori chromuotu ir pns galima ir masinos isore apklijuot vietoi dazymo :D tipo laiko iki 7-8metu tas lipdukas :)

woodoooo 2011-08-10 08:26

grazus salonas, bet tai jau tie kilimeliai ir aliumas bagaznike tai tragedija.

woodoooo 2011-08-10 08:27

Citata:

Pradžioje rašė Mindeee (Post 160581)
Grazus mersiukas, uz sparnus pagirtina, spoileri parduociau i calibra kluba, pradetu jie mustis del tokio :D koloneles reiktu paslept, nes atrodo gana baisiai, salonas visai neblogai ziurisi. Patiko man karbonas, tik speju, kad netraukei pats, o klijavai lipduka, kas visai nepagirtina. Va del buferio idomu butu paziureti, gal ir gera minti sugalvojai deti feisliftinio w210 buferio apacia. Tokia mano nuomone, sekmes darbuose :)

o kaip reikia traukti karbonu?

vyciokas80 2011-08-10 08:32

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 160594)
o kaip reikia traukti karbonu?

ant detalės klijuoja sluoksni medžiagos ir kelis kart lakuoja.

Edgis 2011-08-10 10:32

Citata:

Pradžioje rašė w124 (Post 160551)
o tai kas ne ? tiltus pravotke stadbzius nu viska nuo pitsoto dedi y coupo kebula palieki tiktais deze nuo 3,2l jainorimechanines aisku jai tinkair automatas su visa deze keiti :) maziause problema permetimas didziausia problema pitsota gaut nebrangiai

Ooooo taip, čia tikrai nėra problemų:D Atsidarai kapotą, išimi seną ir įkiši naują:D Tokia smulkmena kaip balkio neatitikimas yra nereikšminga. Kad neįkiši variklio irgi nesvarbu:) Norint įkišti V8 į 124 kėbulą reikės perdaryti priekį. Pasimatuok kad ir E420 priekį (ypač vietas, kur variklio skyrius atskirtas nuo saugiklinės ir akumuliatoriaus vietos) ir palygink su savo 230CE. Dėžė remsis į išmetimo kolektorių, nes jos kopusas skiriasi. Pačius išmetimo kolektorius reikės priburti, nes jų bus 2, iš kurių vienas bus ties vairo kolonėle. Bet čia tik kelios smulkmenos;)
Kas dėl projekto, tai man, kaip originalumo megėjui, jis yra nelabai suprantamas, ypač panelė. Bet jei pradėjai darbus, tai linkiu sėkmės.

woodoooo 2011-08-10 11:46

Citata:

Pradžioje rašė vyciokas80 (Post 160596)
ant detalės klijuoja sluoksni medžiagos ir kelis kart lakuoja.

as zinau kaip visa tai daroma tik neikada negirdejau kad galima tarukti karbonu nes vat pvz aptraukti sedynes su oda tai taip :)

w124 2011-08-10 21:08

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 160611)
Ooooo taip, čia tikrai nėra problemų:D Atsidarai kapotą, išimi seną ir įkiši naują:D Tokia smulkmena kaip balkio neatitikimas yra nereikšminga. Kad neįkiši variklio irgi nesvarbu:) Norint įkišti V8 į 124 kėbulą reikės perdaryti priekį. Pasimatuok kad ir E420 priekį (ypač vietas, kur variklio skyrius atskirtas nuo saugiklinės ir akumuliatoriaus vietos) ir palygink su savo 230CE. Dėžė remsis į išmetimo kolektorių, nes jos kopusas skiriasi. Pačius išmetimo kolektorius reikės priburti, nes jų bus 2, iš kurių vienas bus ties vairo kolonėle. Bet čia tik kelios smulkmenos;)
Kas dėl projekto, tai man, kaip originalumo megėjui, jis yra nelabai suprantamas, ypač panelė. Bet jei pradėjai darbus, tai linkiu sėkmės.

visu pirma varikli jai desiu tai ne y sita kebula :) sita padarau ir parduodu tada perku 3,2 coupe nes man reikalinga sito mechanine deze ir ant donoro 4,2 ar ba 5 litirini :) ir tada viska ziuresimim bandysim ir pnsj :)

Edgis 2011-08-10 21:16

Nors ir 3,6 AMG bus, vistiek netilps. Teks pjaustyti gabalais, akumuliatoriui naujus namus rasti ir t.t.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.