MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Nuotolinis automobilio uzvedimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3246)

mikis 2011-02-16 11:48

nereikai keisti, tiesiog tavo signalkiu meistras tinginis, man ant paprastos galejo padarit bet klausia ar tikrai man to reikia, prie signalkes jungiasi blokelis nedidelis jo kaina priklauso nuo firmos galim ir uz 150lt nusipirkti ir atsekti biski elektrikui uz darba, nieko ten stebuklingo nera.

aisku bet kuriam elektrikui turbut lengviau pakeisti visa pravodke su signalke nei prijungti kita blokeli..

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 130885)
domejausi as tuo reikalu, kaimynas dirba signu firmoj, pas mane peidzerine signa, bet pasirodo pacioj signoj nera tokio navaroto kaip nuotolinis uzvedimas, tad reikia keist signa i tokia kurioje yra, tai kaip ir nieko pigaus. o jei masinoj yra imobilaizeris, tai reikia aukot viena rakta, ta rakteli pasleps kazkur po vairu, po panele, nes kitaip neuzkursi masinos


Tomskis 2011-02-16 11:49

nu jo jis man sake apie ta blokeli, bet sako jeigu tavo signoj jo nera, tai reik det signa kurioj yra blokelis, klausiau ar galima prie signos tiesiog dadet blokeli, sake kad ne, tai vat ir nzn, kaip man pasake taip ir isivaizduoju :) jei kas uz 150 idetu man blokeli tai mielai pasidaryciau ta uzvedima

mikis 2011-02-16 11:53

pats blokelis 150 cia pigiausias toks nors kuom jie skiriasi nznau, o darbas jau priklausis nuo tavo elektriko kiek jis ima uz valanda ar darba..

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 130896)
nu jo jis man sake apie ta blokeli, bet sako jeigu tavo signoj jo nera, tai reik det signa kurioj yra blokelis, klausiau ar galima prie signos tiesiog dadet blokeli, sake kad ne, tai vat ir nzn, kaip man pasake taip ir isivaizduoju :) jei kas uz 150 idetu man blokeli tai mielai pasidaryciau ta uzvedima


Marozas 2011-02-16 17:40

Paskaiciau ir pats uzsimaniau tokio dalyko. Bet pvz kaip daryt, jeigu masinoj yra tablete ar slapukas? :) nelabai iseis. Ir ar saugu/patikima? :)

Edgaras 2011-02-16 17:54

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 130947)
Paskaiciau ir pats uzsimaniau tokio dalyko. Bet pvz kaip daryt, jeigu masinoj yra tablete ar slapukas? :) nelabai iseis. Ir ar saugu/patikima? :)

tai kai masina palieki kurnors saugiai savo kieme ar maximos aikstelej trumpam tai ir palieki tablete kad galetum ateidamas uzkurt :)

o kai pastatai masina kurnors kur abejoji del saugumo tai ir susirenki visus slapukus :D

Tomskis 2011-02-16 18:04

kam ta tablete isvis, ramiau miegasi nebent, nes nuo vagysciu nieks neapsaugo :)

pucenas 2011-02-16 18:07

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 130957)
kam ta tablete isvis, ramiau miegasi nebent, nes nuo vagysciu nieks neapsaugo :)

Del draudimo :bebebe: :)

Marozas 2011-02-16 18:20

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 130958)
Del draudimo :bebebe: :)

Zinoma tik del draudimo :)) jeigu jau nores vogt, manau merso IR rakta sunkiau apeiti, nei tablete :)

Tomskis 2011-02-16 19:25

kadangi draudimui popierius esi pristates, gali ismontuot :)

pucenas 2011-02-16 23:17

Citata:

Pradžioje rašė armagedonas (Post 131037)
Ir kai maga istrauks, galesi susimontuot vel :xx: Draudimas po ivykio tikrina viska, aisku priklauso nuo nuostolio sumos ir draudimo kompanijos :)

Pirma karta girdziu, kad tikrintu :unreal: nu gal ir tikrina, bet man niekada nieko nera tikrine :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.