MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   ML Klasė (W163, W164) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=165)
-   -   270cdi vs 400cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9946)

Finalfour 2012-06-20 21:37

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 218292)
g nes nežinau kiek sunaudoja įvairiais metų laikais benzino, kol persijungia ant dujų.

Cia tikrai mizeris, sito as net neimu i galva. Pamastymui - as benzo kas menesi uzpilu uz 20 lt. Taip pats pagalvok, ar verta dar skaiciuoti, siuolaikines irangos labi greitai persijungia. As is kiemo tik isvaziuoju ir jungiasi duja. Aisku, kai -30, tada ilgiau, bet irgi ne kosmosas. Bet kai -30, tai bele kas dirba kvantiniais rezimais ir kvantinem sanaudom :xx:

simaso 2012-06-20 21:43

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 218295)
Cia tikrai mizeris, sito as net neimu i galva. Pamastymui - as benzo kas menesi uzpilu uz 20 lt. Taip pats pagalvok, ar verta dar skaiciuoti, siuolaikines irangos labi greitai persijungia. As is kiemo tik isvaziuoju ir jungiasi duja. Aisku, kai -30, tada ilgiau, bet irgi ne kosmosas. Bet kai -30, tai bele kas dirba kvantiniais rezimais ir kvantinem sanaudom :xx:

na ir kiek nuvažiuoji per mėnesi ? man ml su dujom visai tiktų, nes balioną galima vietoj zapaskės po mašina įstatyt, gal net talpesnį kokį ;]

Finalfour 2012-06-20 22:49

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 218298)
na ir kiek nuvažiuoji per mėnesi ? man ml su dujom visai tiktų, nes balioną galima vietoj zapaskės po mašina įstatyt, gal net talpesnį kokį ;]

As vaziuoju nedaug, i metus kazkur 18 k gal. O del duju ir dyzelio eknomijos juk buvom uzvede diskusija su visais paskaiciavimais, nu niekaip analogiska dyzeline auto nesigauna vaziuot pigaiu nei dujine, jei dyzeli ne is belarusu pili. Ten aisku lyginom 320 cdi vs. 320 benzas, tai dyzeliui be sansu pries benza/duja pagal ekonomija.

Apple 2012-06-21 10:05

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 218316)
As vaziuoju nedaug, i metus kazkur 18 k gal. O del duju ir dyzelio eknomijos juk buvom uzvede diskusija su visais paskaiciavimais, nu niekaip analogiska dyzeline auto nesigauna vaziuot pigaiu nei dujine, jei dyzeli ne is belarusu pili. Ten aisku lyginom 320 cdi vs. 320 benzas, tai dyzeliui be sansu pries benza/duja pagal ekonomija.

320 dyzelis, tas pats kas 500 benzas dujos :) jei variklis mažesnis, tada dujos laimi. (neskaitant dujų įrangos kainos)

PetrasR 2012-06-21 10:22

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 218343)
320 dyzelis, tas pats kas 500 benzas dujos :) jei variklis mažesnis, tada dujos laimi. (neskaitant dujų įrangos kainos)

O duju iranga yra dovanojama ar kaip? kodel reikia jos neskaiciuoti? :)

Cia kaip tie kur pamatuoja sanaudas momentines, 6ltr/100km. Na o kad 90% vazineja su 12ltr/100km tai to jau neskaiciuoja :):)

Siaip imant visas masinas, vidutiniskai, dyzelis ~= benzas/dujos. Cia be jokiu kreivu skaiciavimu, daliniu skaiciavimu, irangos neskaiciavimu ir t.t.

Tik va sukimo momentas pas duja su benzu biski ruko kamputy pries dyzeli ;)

juozavas 2012-06-21 10:37

Sumaišei su sąnaudom - tai kaip tik momentinės būna įgaunant pagreitį, ir gali siekt 15-30 litrų.

Finalfour 2012-06-21 10:55

Citata:

Pradžioje rašė PetrasR (Post 218344)
Tik va sukimo momentas pas duja su benzu biski ruko kamputy pries dyzeli ;)

Tai kas? Bet 100 pasiekia abi vieodai. Tiek Apple 320 cdi, tiek mano 320 benzas 100 renka per tas pacias 7.7. Tai ka? Pas ji lupa prie sedynes is pradziu deka sukimo momento, pas mane tas pagreitis isidesto tolygiai per visa distancija, bet finale abu pasiekiam finisa vienodai. Tik tiek kad to greitejimo jausmas pas ji didesnis. Tai dar gerai kad 320 cdi marma ne taip ziauriai, bet kai i 220 cdi atsisedi, tai dairaisi ar ikarusas autobusas kur salia nesustojo :)
Uztat as kai prie sviesaforo sustoju tai keleiviai klausia, ar variklis neuzgeso :)

Apple 2012-06-21 11:13

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 218347)
Tai kas? Bet 100 pasiekia abi vieodai. Tiek Apple 320 cdi, tiek mano 320 benzas 100 renka per tas pacias 7.7. Tai ka? Pas ji lupa prie sedynes is pradziu deka sukimo momento, pas mane tas pagreitis isidesto tolygiai per visa distancija, bet finale abu pasiekiam finisa vienodai. Tik tiek kad to greitejimo jausmas pas ji didesnis. Tai dar gerai kad 320 cdi marma ne taip ziauriai, bet kai i 220 cdi atsisedi, tai dairaisi ar ikarusas autobusas kur salia nesustojo :)
Uztat as kai prie sviesaforo sustoju tai keleiviai klausia, ar variklis neuzgeso :)

JO jo, benzino tylumas ir mane jau pradeda vylioti :)

PetrasR 2012-06-21 11:15

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 218345)
Sumaišei su sąnaudom - tai kaip tik momentinės būna įgaunant pagreitį, ir gali siekt 15-30 litrų.

Vaziuoji 90km/h, nuo kalno, paziuri "momentines sanaudas" - rodo 5.9/100, ir uzfiksuoji.

;)

Finalfour 2012-06-21 11:17

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 218352)
JO jo, benzino tylumas ir mane jau pradeda vylioti :)

Pas tave irgi nebaisu, vis tik 6 kausai jau duoda toki ausiai pakenciama murkima, bet kaip zmones su 220 vaziuoja, nesuprantu ;) Tai ir 220 dar nieko, palyginus su mano kaimyno 1990 metu passatu, te tai... na isgirsti reikia. Jis kai uzsikuria, tai as pradedu ziuret ar mano kompo klaviatura 3 aukste nevibruoja :xx: Kaip zmones su tokiom auto vaziuoja, tai man is viso galva nenesa, pas ji net pavaru perjungimo svirtis tokiu dazniu vibruoja, kad susilieja pavaru skaiciukai ant jos. Ten ir ikarusai neprilygsta ko gero :) Uztat belarusiska saliura kliukina, aplink benzo dangtelei net dazi isesti nuo saliuros, visas pasatas ir jis pats dyzeliu trenkia, bet atseit baisiai pgiai vaziuoja. Kam ko reikia, kaip sakant ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.