MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Ui koks baisus W140 :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3136)

pucenas 2009-12-03 19:50

Citata:

Pradžioje rašė Luckis (Post 51009)
Kad kaimieciai pasiima benzinines masinas su 3-4l ar net 5l ir kisa dujas, nes nera $$ ant ju islaikymo. Is kart sakau, kad netaikau niekam is cia esanciu, bet pagal mane tai reikia arba taikytis prie galimybiu arba pirkti dyzelius, nes kitaip baisiai atrodo, matom pavyzdzius skelbimuose.

tame tarpe ir as :) bet as tai net nesistengiu tapti miestieciu kaip sako nuo likimo nepabegsi. senoliu ismintis sako: asilu gimes zirgu netapsi :D:D:D

driuliauskas 2009-12-03 19:53

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 51021)
na kad cia daugiau ne vizualiai reik,cia komplektacijos stoka jam

na matai kaip kam. mann pvz nereikalingi toki navarotai kaip el sedynes, kondicionieriai ir pan. o siame yra viskas kas man reikalinga :D el langai keturi, vairo ir stabdziu stiprintuvas. ko daugiau lietuvoje reikia? :D

Mb 140 2009-12-03 20:01

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51025)
na matai kaip kam. mann pvz nereikalingi toki navarotai kaip el sedynes, kondicionieriai ir pan. o siame yra viskas kas man reikalinga :D el langai keturi, vairo ir stabdziu stiprintuvas. ko daugiau lietuvoje reikia? :D

na tu jau cia per kukliai

AndreArmani 2009-12-03 20:01

Galeciau pavardit ko daugiau reikia, bet ilgas sarasas gausis... :D

driuliauskas 2009-12-03 20:05

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 51027)
na tu jau cia per kukliai

kodel? ko dar cia gali reiket?
salonas veliuras, saunu ziema uzpakalis nesala, vadinasi nera reikalo sildomoms sedynems. vasaros bent in da lt nera tokios karstos, tai kam tas kondiske kai gali nusileist visus langus ir vaziuot svilpaudamas per miesta. kam man elektrines sedynes jei as vazineju vienas su savo mb. kam man ta elektronika kurios as nenaudosiu????

Aistė 2009-12-03 20:08

hahahaha prajuokinot :xx::xx::xx::xx::xx:

Mb 140 2009-12-03 20:08

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51029)
kodel? ko dar cia gali reiket?
salonas veliuras, saunu ziema uzpakalis nesala, vadinasi nera reikalo sildomoms sedynems. vasaros bent in da lt nera tokios karstos, tai kam tas kondiske kai gali nusileist visus langus ir vaziuot svilpaudamas per miesta. kam man elektrines sedynes jei as vazineju vienas su savo mb. kam man ta elektronika kurios as nenaudosiu????

su tokiu poziuru kam tau mersas???kam tas ,kam tas :) cia man su ratais meistras pasake taip,kam tau dazyt,vis vien nubrodzinsi :D tai cia jei i viska taip reaguosi,tai kazin ar aplamai reik ko nors :) jie tu vienas vazineji kam tau keturiu duru masina?cia pagal tavo mastyma

samagonas 2009-12-03 20:08

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51029)
kodel? ko dar cia gali reiket?
salonas veliuras, saunu ziema uzpakalis nesala, vadinasi nera reikalo sildomoms sedynems. vasaros bent in da lt nera tokios karstos, tai kam tas kondiske kai gali nusileist visus langus ir vaziuot svilpaudamas per miesta. kam man elektrines sedynes jei as vazineju vienas su savo mb. kam man ta elektronika kurios as nenaudosiu????

Isivaizduoju kaip susikomplektuotum,pirkdamas nauja mersa :xx::xx: Tik du priekiniai langai elektriniai butu :) Tiksliau vienas,vairuotojo tik :xx:

Mb 140 2009-12-03 20:10

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 51033)
Isivaizduoju kaip susikomplektuotum,pirkdamas nauja mersa :xx::xx: Tik du priekiniai langai elektriniai butu :) Tiksliau vienas,vairuotojo tik :xx:

arba keleivio tik,nes vairuotojo gali su rankenele pasukt,o kelevio nedasieksi :D

audrius 2009-12-03 20:11

Tai jo ir taip šikna per žeme tyses o jeigu dar hebra galan atsisės tai bus hana:ne:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.