MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Naujas automobilis įmonei - patarimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14305)

Gadget 2014-03-31 17:02

Citata:

Pradžioje rašė Krizoks (Post 322846)
kalakuts, kaip tau optima? Neesu vaziaves bet man tai atrodo žiauriai graži :seile:

Grazi, tai taip, dizainas tikrai i desimtuka. Kas del salono- ziurint i vaira- tipinis KIA naujuju modeliu vairas, ne nezinau ar gerai ar blogai, mygtukai galetu buti patogesni. Beabejo "pribumbasai" uzgozia siokius tokius trukumus- pvz elektrinis vairo stiprintuvas (jokio kelio pojucio), matomumas- man aplamai sedanuose matomumas sumautas. Aplamai tai automobilis isejo neblogas, tik tas psichologinis barjeras jog KIA ir prabangumas bent jau man- nesiderina. Kaip imones vadovas tokio automobilio nepirkciau, labiau tinkamas vadybininkui.

Tomskis 2014-03-31 18:17

Citata:

Pradžioje rašė PetrasR (Post 322829)
beto pas tave kuro sanaudos padidintos dyzeliui ir pamazintos benzui. Jeigu su benzu sugebesi itilpti i 9 litrus, tai su tokiu pat vaziavimu su dyzeliu itilpsi i 5.5 litrus

Tokiu atveju per 5 metus sutaupymas gausis apie 17.500+ LTL

parodyk tu man siuolaikini dyzeli tokios klases kaip iesko, kuris valgytu mieste 5.5 litro. maziau 7litru neima nei vw 1.9tdi, nei sdi motorai. O tokiu kaip 1.3dci tai nekisu, nes tokios dezutes neiesko ta imone. o benzas mieste pvz 1.4 polo ima 8-9 litrus. opeliai tai ima 12litru,o vw ekonomiski. Kadangi dirbau TEO ir ten autoparkas labai didelis, tiek VW, tiek opeliu, tai kalbu is savo asmenines ir savo kolegu patirties.

Darinis 2014-03-31 19:32

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 322866)
parodyk tu man siuolaikini dyzeli tokios klases kaip iesko, kuris valgytu mieste 5.5 litro. maziau 7litru neima nei vw 1.9tdi, nei sdi motorai. O tokiu kaip 1.3dci tai nekisu, nes tokios dezutes neiesko ta imone. o benzas mieste pvz 1.4 polo ima 8-9 litrus. opeliai tai ima 12litru,o vw ekonomiski. Kadangi dirbau TEO ir ten autoparkas labai didelis, tiek VW, tiek opeliu, tai kalbu is savo asmenines ir savo kolegu patirties.

Kodel 1.3 dyzelis lieka uz borto, o 1.4 benzas eina y trasa? manau abu variantai vienodai tinka arba netinka

Tomskis 2014-03-31 19:39

todel kad tarkim polo, astra yra 1.4 benzu, o 1.3 dyzeliu nemaciau tokiam kebule. corsa zinau yra, lupo yra. aisku galiu klyst. dyzeliai tokiose eina 1.6 1,7 1,9 kiek maciau

vampyras 2014-03-31 19:47

vyrai autsibuskit, aumobilius vairuos vadybinkas ir direktore :)

Arturas 2014-03-31 21:22

Mano direktorė neišranki, važiuoja į darbą ir atgal mieste, kartais į sodybą. Jai nereikia premium klasės, tiesiog nori naujo automobilio įmonės vardu su PVM :)

Dar vis nenuvažiavom į Skoda, nėra laiko :)

ruffis 2014-03-31 21:29

PVM automobiliams neiskiriamas, todel net ir labai noredamas nenusipirksi be PVM :) nu nebent krovinini.
Pirkit Dacia Duster. Uz 70k dvi iseis.

Apple 2014-03-31 21:34

Skoda PVM'ine masina vienintele Lietuvoje :) aisku su ja reikia moketi keliu mokesti imonei, bet uztai galima paimti be PVM ar susigrazinti PVM. Tai imanoma tik su skoda. Pasidomek :)

Tomskis 2014-03-31 21:38

Citata:

Pradžioje rašė ruffis (Post 322921)
PVM automobiliams neiskiriamas, todel net ir labai noredamas nenusipirksi be PVM :) nu nebent krovinini.
Pirkit Dacia Duster. Uz 70k dvi iseis.

jeigu uzsiemi automobiliu nuoma,tai pvm grazinamas ir keleiviniams automobiliams.

ruffis 2014-03-31 21:38

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 322925)
Skoda PVM'ine masina vienintele Lietuvoje :) aisku su ja reikia moketi keliu mokesti imonei, bet uztai galima paimti be PVM ar susigrazinti PVM. Tai imanoma tik su skoda. Pasidomek :)

aciu pone google'ai :) jeigu pats pasidometum, tai visos masinos, kuriu bendroji mase yra daugiau nei 2,5 t gali buti registruojamos kaip krovininis auto (gal dar yra papildomu reikalavimu, bet Volvo XC 90 tikrai registruoja, Nissan X-trail tikrai registruoja). Kaip pats sakei uz jas reikia moketi keliu mokesti ir poto tokias auto parduoti yra labai labai sunku.
o skoda tik superb gali registuoti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.