MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Policija baudzia uz negamyklinius XENONUS? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4239)

woodoooo 2010-04-05 20:34

tai ant w140 tik bixenon nes ten h4 lempa

Mb 140 2010-04-05 20:38

kiek maciau ir ciupinejau w140 su xenonais,nei pas viena nebuvo ilguose xenonai

dalelinijo 2010-04-05 20:40

jaigu h4 tai tik viena lempute buna tada, tai gali but tik bixenon, arba xenon bet tada ilgu nebera jau

woodoooo 2010-04-05 20:59

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 74923)
jaigu h4 tai tik viena lempute buna tada, tai gali but tik bixenon, arba xenon bet tada ilgu nebera jau

tai tiesa :)

MRDetailing 2011-10-20 23:57

Daznas variantas yra tas, kad bixenon buna ir trumposios ir ILGOSIOS vienoje lempoje(lesyje). BiXenon gali reiksti ir tai, kad xenon lemputes ir ilgosioje ir trumpojoje. Bet pats pagrindinis siai dienai zinomas reiskinys yra tas, kad ilgojo ir trumpoji yra vienoje lempoje..

Aukscio reguliaviamas - pas mane 98metu S210 jis yra, taciau jis jokiu lempu aukscio nereguliuoja vaziuojant i kalna ar nuo jo. Tiesiog pats gali ji pareguliuoti ir tiek.. Apie ka jus kalbat vyrai?? :wavecry:

Tomskis 2011-10-21 05:35

paziurek i data, senai nebekalbam, o kas liecia lempu reguliavima, tai pas tave mechaninis reguliavimas. nes buna automatinis, kada salone nera ratuko lempom nuleist ar pakelt, va tada pacios ir reguliuojas

FAT 2011-10-21 06:25

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 74425)
tegu tik pabando. lesiai nebutini, nes gamyklinai xenon ejo nelesiniai, apiplovimo reik, ir automatinio aukscio reguliavimo. a ka jis man irodys kad pas mane xenonai? nutemps masina i ekspertize? ar surasys protokola ant 20lt o as pasirasysiu kad nesutinku ir paskui apskusiu ? bet jau busiu isidejes paprastas lemputes? kad pas mane xenonai tai yra mento nuomone, o ne faktas, kad yra pazeidimas, turi irodyt eksperdize. kad tu matai blokelius po kapotu ir tau melynai sviecia, tai nereiskia kad xenonai, galiu palikt blokelius, isimt xenonu lemputes, ir idet philips blue vision, ir ta pacia dainele giedos

Pagal vin koda pamatys, o jei daug sukausi gausi bauda kaip uz tech. netvarkinga masina

Tomskis 2011-10-21 12:49

mentai ant kelio sustabde vin patikrins? :D isvis kam cia prikelinejat mirusias temas :) kaip vazinejo visi su xenonais taip ir vazineja

woodoooo 2011-10-21 12:53

Citata:

Pradžioje rašė Sigucci (Post 171207)
Daznas variantas yra tas, kad bixenon buna ir trumposios ir ILGOSIOS vienoje lempoje(lesyje). BiXenon gali reiksti ir tai, kad xenon lemputes ir ilgosioje ir trumpojoje. Bet pats pagrindinis siai dienai zinomas reiskinys yra tas, kad ilgojo ir trumpoji yra vienoje lempoje..

Aukscio reguliaviamas - pas mane 98metu S210 jis yra, taciau jis jokiu lempu aukscio nereguliuoja vaziuojant i kalna ar nuo jo. Tiesiog pats gali ji pareguliuoti ir tiek.. Apie ka jus kalbat vyrai?? :wavecry:

dar biskuti literaturos paskaityk :) jei pas tave yra mechaninis lempu reguliatorius tai tada jokiu gamykliniu xenon nera arba neturetu buti :)
p.s. archeologas :)

FAT 2011-10-21 18:42

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 171246)
mentai ant kelio sustabde vin patikrins? :D isvis kam cia prikelinejat mirusias temas :) kaip vazinejo visi su xenonais taip ir vazineja

Jei nepastebejai pareigunu automobiliuose jau senai kompai stovi. Papriestaruaisu del visu ir xenonu. Praeitais metais ziema vykdytas reidas dave savo vaisiu del xenonu, apmazejo pilieciu kurie i lempas, kaip trilitrinio dugnai, deda xenonus.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.