MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Padekit nesikuria W211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6606)

totosha 2011-03-02 13:00

na jasna tada seip nezinau ka pirkciau jei ne mersa sita ;D nu jei truputi sukaupt pinigeliu tai bmw5 ta naujesnes klases.. ipiliau vandens truputi i maza akuma ir ijungiau kazkoki tai ten priversiti pakrovima tada atsigavo.

Finalfour 2011-03-02 13:01

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 133880)
na jasna tada seip nezinau ka pirkciau jei ne mersa sita ;D nu jei truputi sukaupt pinigeliu tai bmw5 ta naujesnes klases.. ipiliau vandens truputi i maza akuma ir ijungiau kazkoki tai ten priversiti pakrovima tada atsigavo.

Distiliuoto? ;)

Finalfour 2011-03-02 14:01

Na va, dapyliau ir as i savo mazaji distiliuoto vandens, tai kroviklis iskarto rodo kad krovimas prasidejo, nes pries tai su sausutelemis plokstemis net krovimo indikatorius nedege. Mano mazasis buvo visiskas lavonas. Pakrausim vargsa, procesai iskarto prasidejo, garsai is akumo jau sklinda :) Bet vadinasi, jei vazinejau su visisku lavoneliu, tai isvada kad tas mazasis nelabai ir reikalingas, nebent avariniu atveju stabdziams...
Edit: vis delto nors ir krove, bet labai greitai uzsidege pakrovejo indikatorius kad pakrauta. Matomai lavonas jis jau galan, net ditiliuotas vanduo nepadejo...

totosha 2011-03-02 18:28

aj zunik nezunau kokio ten vandens ipile nes namie sedziu gripas uzpuole, tai tevas sutvarke nes irgi kai neipilem vandes tai isvis nekrove.... Ir be to ten gelinis akumas mazas. Va sestadieni is silberauto pazistamas atvaro su kompu padarys diagnosti paziuresim kas ten dar blogo.

yamato 2011-03-02 18:33

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 133889)
Na va, dapyliau ir as i savo mazaji distiliuoto vandens, tai kroviklis iskarto rodo kad krovimas prasidejo, nes pries tai su sausutelemis plokstemis net krovimo indikatorius nedege. Mano mazasis buvo visiskas lavonas. Pakrausim vargsa, procesai iskarto prasidejo, garsai is akumo jau sklinda :) Bet vadinasi, jei vazinejau su visisku lavoneliu, tai isvada kad tas mazasis nelabai ir reikalingas, nebent avariniu atveju stabdziams...
Edit: vis delto nors ir krove, bet labai greitai uzsidege pakrovejo indikatorius kad pakrauta. Matomai lavonas jis jau galan, net ditiliuotas vanduo nepadejo...

jei jau visiškai visiškai sausutėlis buvo ir nieko nebuvo dugne, tai reikia gal pabandyti supilti elektrolitą ( sieros rūgštis + distiliuotas vanduo ), nes dabar, kaip suprantu, pas tave turėtų būti akumuliatorius, kuriame tik distiliuotas vanduo.

o naujo kaina apie 200lt, kiek pamenu ;)

Finalfour 2011-03-02 21:26

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 133949)
jei jau visiškai visiškai sausutėlis buvo ir nieko nebuvo dugne, tai reikia gal pabandyti supilti elektrolitą ( sieros rūgštis + distiliuotas vanduo ), nes dabar, kaip suprantu, pas tave turėtų būti akumuliatorius, kuriame tik distiliuotas vanduo.

o naujo kaina apie 200lt, kiek pamenu ;)

reikes kada uzsiimt juo, nors siaip tai p......, nematau jokio skirtumo ar jis yra ar ne, nes su situo lavoneliu puse metu vazineju ir jokios absoliuciai neigiamos itakos nematau kad jis neveikia.

sanis1 2011-03-02 22:00

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 133980)
reikes kada uzsiimt juo, nors siaip tai p...... jokio skirtumo ar jis yra ar ne, nes su situo lavoneliu puse metu vazineju ir jokios absoliuciai neigiamos itakos nematau kad jis neveikia.

Labai geras poziuris i savo automobilio bukle "neveikia bet -ai nesvarbu man -vaziuoja gi,-kol eina tol varau -nesvarbu, kad neveikia kazkas-durniai tie inzinieriai-nesamoniu prigalvojo-pamanykit du akumai-ot durneliai" cia tikras lietuviskas poziuris-"as gudresnis uz kitus"
Dar karta pasikartosiu-del to ir nevaziuoja mersai tokiems savininkams, kuriems nesvarbi ju prieziura ir bukle

ldalius 2011-03-02 22:06

aš irgi nesuprantu: kam tas antras akumas ikištas? geriau ratus kokius mandresnius uždėt, nei akumą bereikalingai pirkt

yamato 2011-03-02 22:12

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 133991)
aš irgi nesuprantu: kam tas antras akumas ikištas? geriau ratus kokius mandresnius uždėt, nei akumą bereikalingai pirkt

SBC stabdžių sistemos akumuliatorius, ten, kaip suprantu :)

sanis1 2011-03-02 22:13

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 133991)
aš irgi nesuprantu: kam tas antras akumas ikištas? geriau ratus kokius mandresnius uždėt, nei akumą bereikalingai pirkt

Va dar vienas tradicinis lietuvaitis pasisake-patarsiu ir as tokiems- gal vietoj nauju stabdziu kaladeliu geriau kokia mandresne mage nusipirkit?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.