MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Odos atnaujinimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6556)

eSaS 2011-02-26 22:35

bet jei koza trinasi ir tuo paciu blunka tai normalu ? siaip kozai normalu trintis nuo naudojimo
ar vistiek galima priziuret taip kad nesitrintu :mastau:
tikriausiai gerai suformalavau klausima

samagonas 2011-02-26 22:39

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 133065)
bet jei koza trinasi ir tuo paciu blunka tai normalu ? siaip kozai normalu trintis nuo naudojimo
ar vistiek galima priziuret taip kad nesitrintu :mastau:
tikriausiai gerai suformalavau klausima

nepalikinek,ant plikos saules (neuzhdekgtu priekiniu stiklu), neleisk,rinktis neshvarumams metu metai, nors karta i menesi praeik su bet kokiu pigiausiu kremu odai ir tarnaus ji tau milijona kilometru. :)

driuliauskas 2011-02-26 22:40

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 133065)
bet jei koza trinasi ir tuo paciu blunka tai normalu ? siaip kozai normalu trintis nuo naudojimo
ar vistiek galima priziuret taip kad nesitrintu :mastau:
tikriausiai gerai suformalavau klausima

o kaip tu priziuresi, kad nesitrintu? visos odos yra dazytos ir trinant uzpakaliu dazai nusitrina nuo betkur, ar tai butu oda, ar metalas.

eSaS 2011-02-26 22:42

kalbu apie odini kresla,namie yra biurio kozine kede sviesios odos
jai yra virs 3m bet jau koza yra pasitrinus ypac sedima vieta :xx: ir porankiai
tai vat idomu ir imanoma apsaugot nuo tokio trinimosi
nors lb abejoju nes cia man atrodo yra normalus dalykas,nes kede naudojama yra

driuliauskas 2011-02-26 22:45

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 133069)
kalbu apie odini kresla,namie yra biurio kozine kede sviesios odos
jai yra virs 3m bet jau koza yra pasitrinus ypac sedima vieta :xx: ir porankiai
tai vat idomu ir imanoma apsaugot nuo tokio trinimosi
nors lb abejoju nes cia man atrodo yra normalus dalykas,nes kede naudojama yra

imanoma tada kai nenaudosi jos pagal paskirti. kiekvienas daiktas naudojamas devisi.

eSaS 2011-02-26 22:49

vat butent driu,nuo naudojimo ji ir trinasi,vat ir idomu pasidare ar imanoma apsaugot nuo trinimosi,bet db aisku kad tikrai ne :) nebent nusipirkt ir ziuret i 750lt :xx:
siaip naudoju priemones odai,istrinu karts nuo karto

Lengvas 2011-02-26 22:55

kaip nepriziurimi batai labiau devisi, taip ir odinis salonas :)

samagonas 2011-02-26 22:55

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 133068)
o kaip tu priziuresi, kad nesitrintu? visos odos yra dazytos ir trinant uzpakaliu dazai nusitrina nuo betkur, ar tai butu oda, ar metalas.

na sesers mersas turi apie 120.000 km. sedynes geriau atrodo nei naujos, nes ji perfektacioniste,ir mashina visada zhiba,nors beveik nevazhineja (vazhineja,nevazhineja,bet kilometrai yra),o shvogerio audinej 111.000km. Shiandien vazhiavau,atkreipiau demesi, tai vairuotojo sedyne beveik kiaura, ir suskirdusi kazhkokia, vairas,neto kad nusitrynes,papraschiausiai jis razlagaetsa (nezhinau kaip lietuvishkai) ,bet mashinos salonas ir valytas nebuvo nuo tada kai ish salono ishvazhiavo:) Mano merse fig znaet kiek tu kilometru,dabar rodo 217.000km. bet sedynes nera pratrintos, ar suskilusios,buvo viena vieta perbraukta,kaip su uzhtrauktuku, tai ten ir padazhiau,- zhinau Tuorega su 250.000km. sedynes kaip naujos, nes mashina prizhiurima,-kolonelej stovi W211 (vakar apzhiurejau) su 150.000km. sedynes,kaip 90metes babunes rura.
Kaip bebutu,bet priezhiura labai daug ka reishkia. :) Na gal chia tik man taip rodosi? tingiu ginchytis :)

eSaS 2011-02-26 23:22

aisku kai priziuri skirtumas yra :)
kazin kaip atrodytu mano kreslas jei isvis neimpregnuociau net ir pigiausia priemone :xx:

PANTERA888 2011-02-26 23:28

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 133079)
aisku kai priziuri skirtumas yra :)
kazin kaip atrodytu mano kreslas jei isvis neimpregnuociau net ir pigiausia priemone :xx:

kaip taburete


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.