MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Plaukioja galas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21100)

utiutiu 2018-02-05 12:09

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 491471)
rastu. Bet beda bus amortikuose :)

P.S. netikėk Silberiu, jei jie tau sakė, kad amortikai OK. Man irgi sakė, kad amortikai "lediniai" ir Tuvlita tikrino (technikine praleido ir prie nieko neprisikabino), bet realiai amortikai buvo mire.

Dekingas. Na susitariau su Arunu. Bus matyt kaip kas

Ninja edit. Pasidomejau i prieki jei reiktu keist amortikus abu galinius , kokios kainos. Silberyje 627 eu vienetas... o cia tik amortikas ��

Mr. Chow 2018-02-06 09:07

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 491460)
Del visu plaukiojimu kalti amortikai. Per provezas, per sulinius ir t.t. neduosiu daikto nukirst, bet kiek man yra taip buve - visada buvi amortikai. Ir nebutinai jie turi but isbege

Del tu amortiku. Nezinau kaip kituose w212 bet nesveikai kietas, arba cia tik man atrodo. Dungsi per duobeles astrias ir siaip standi vaziuokle jei per provezas vaziuoji tai labai purto kaip skalbenkej i abi puses...
Bet plaukiot neplaukioja visiskai. Ar gali suvedimas itakos tureti?

Apple 2018-02-06 09:29

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 491475)
Dekingas. Na susitariau su Arunu. Bus matyt kaip kas

Ninja edit. Pasidomejau i prieki jei reiktu keist amortikus abu galinius , kokios kainos. Silberyje 627 eu vienetas... o cia tik amortikas ��

Silberyje nera reikalo pirkt :) pas tave airmatic?

Sachs pas ta pati Aruna uzsisakysi, jei reiks (originalai eina sachs)

Apple 2018-02-06 09:31

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 491547)
Del tu amortiku. Nezinau kaip kituose w212 bet nesveikai kietas, arba cia tik man atrodo. Dungsi per duobeles astrias ir siaip standi vaziuokle jei per provezas vaziuoji tai labai purto kaip skalbenkej i abi puses...
Bet plaukiot neplaukioja visiskai. Ar gali suvedimas itakos tureti?

Nemanau, nesu vaziaves daug su 212, tai nepakomentuosiu del kietuno. Vazinejau tik su taxi vokieciuose (clasic/elegance), tai nebuvo kieti. Gal avantgarde kietesnis.

Suvedimas turi itaka vairo tempimuibi viena ar kita puse ir padangu dilimui

Rawwslt 2018-02-06 10:00

Camber turi irakos plaukiojimui.

utiutiu 2018-02-06 10:14

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 491550)
Silberyje nera reikalo pirkt :) pas tave airmatic?

Sachs pas ta pati Aruna uzsisakysi, jei reiks (originalai eina sachs)

C klase pas mane. S204 FL. Nera airmatiko. Yra sport package. T.y. Kieteja amortikai sport rezime.
Buvau pas aruna. pakaboj viskas okay... belieka amortikai.. tai Visus 4 keisiu. Ir dar siokiu tokiu bedu yra.

Bet dekingas. Susitvarkysiu dabar bent :)

Apple 2018-02-06 10:23

Aj, su voztuvais. Yra neoriginalu tokiu pirkt? :)

utiutiu 2018-02-06 10:26

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 491556)
Aj, su voztuvais. Yra neoriginalu tokiu pirkt? :)

Nezinau del abieju.

Apple 2018-02-06 10:33

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 491559)
Nezinau del abieju.

Tai pas Aruna reikejo klaust, normalia kaina padarytu. O jis su ja vaziavo? Reikejo perbduobes pralekt, butu mates ar tikrai amortikai, nebent darbu daug turi ir laiko nera.

utiutiu 2018-02-06 10:38

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 491561)
Tai pas Aruna reikejo klaust, normalia kaina padarytu. O jis su ja vaziavo? Reikejo perbduobes pralekt, butu mates ar tikrai amortikai, nebent darbu daug turi ir laiko nera.

Vaziavom daug. Per visur. Po to pasikele . Tai zodz su pakaba okay, beliko amortikai, na ir su vairo kolonele beda sioki tokia. Zodz . Silberyje dirba menininkai. Bedos nerastu :)
Palikau vina. Sake paskambins kokia kaina gaus. As pats gtv dar paziurejau ten po 450 vienetas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.