MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   Del W220 amg detales kodo (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10070)

Marozas 2012-07-19 23:38

gal airmatico koks daviklis grybauja, masina gal vos pasvirus kaipnors ir delto? cia as tik mastau, gal ir neimanomas toks dalykas;)
Ps. Gal iseitu kazkaip pas tave ar pas ka tu ten dareisi, irgi prisisaudyti? nes siom dienom gausiu moldingus:)

ganz 2012-07-19 23:57

Hmm as dar va pagalvojau kad gal del to kad kasterio kampas skiriasi.
kaire 6,37 desine 9.02 ??

Hunter 2012-07-20 08:24

kitur daryk suvedima

ganz 2012-07-20 17:59

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 222380)
gal airmatico koks daviklis grybauja, masina gal vos pasvirus kaipnors ir delto? cia as tik mastau, gal ir neimanomas toks dalykas;)
Ps. Gal iseitu kazkaip pas tave ar pas ka tu ten dareisi, irgi prisisaudyti? nes siom dienom gausiu moldingus:)

Taj ten nesudetinga, nusiperki kniedes ir kniedikli, dar reikia graztelio tokio pat diametro kaip kniedes...pvz pas mane 4mm taj ir grazteli pirkau 4mm
Isisgrezi skyle is sauni.
O seip galiu padeti tik reikia rasti kur graztui elektros nes pas mane mama uz 30km nuo vln gyvena taj ten ir dariausi. Kazi ar noresi ten vaziuoti.
Galiu padeti, be problemu :)

Dar patarciau is kitos puses metaline plokstele statyti bent ant priekiniu moldingu nes lb sunkiai pritraukia. Lb minksta plastmase...tik sugadinsi...O man teks kai kur persidaryti nes silpnai pritauke ir pavazinejus atsoka.

woodoooo 2012-07-20 18:23

as ir galvojau prisaudyt kniedem, bet poto pagalvojau kad tam ir moku uz darudima kad atlygintu nuostolius. kolkas tik du kartus buvo nulupe.

Marozas 2012-07-20 18:31

na gal tu ir teisus:) bet man draudimas ant 800lt pabrango, iki 2800. Kai pakeite priekini stikla ir veidrodelius pavoge:) draudikai zulikai.
Dar pastebejau, kad plastikas deformuojasi, kas labai gadina vaizda:(

woodoooo 2012-07-20 18:39

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 222474)
na gal tu ir teisus:) bet man draudimas ant 800lt pabrango, iki 2800. Kai pakeite priekini stikla ir veidrodelius pavoge:) draudikai zulikai.
Dar pastebejau, kad plastikas deformuojasi, kas labai gadina vaizda:(

draudeis ten pat ar kitoj kompanijoj? praeita savaite buvau pas savo brokeri, draudziau buta ir savo mersa nufotkinau su naujais parkais :) tai pakalbejau del kitu metu draudimo sake pabarangsta tik toje pacioje kompanijoje todel kitais metais paliubomu reiks draust kitoje kompanijoje.

ganz 2012-07-20 18:42

woodoo jei nepaslaptis kiek tau atlygino uz parkus kai nulupo?

Hunter 2012-07-20 21:02

Kas kad atlygina, bet lakstyk, ieskok is narkomanu pirkt nulupinetus, nervus gadinkis, laika gaisk. O tuo labiau remt tuos suknistus idiotus narkomanus

munde8 2012-07-20 22:05

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 222336)
Jeigu norės, tai tikrai išlups, bet jie bu sulaužyti ir niekam nereikalingi :) tai jei pas skeltanagius bent gramas košės galvoj yra - nelups :)

pritariu islupt neislups gal bet tik vienas pliusas kad ju nepanaudos, sulauzys,bufery isgadins,nes kaip lupt pribegs neziures ar jie prikniedyti :confused:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.