MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Naujas pirkinys- naujos problemos. W211. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16111)

Hunter 2015-03-12 22:17

kas cia jam pasidare kad trumpos sviesos nebeveikia? Ar cia mada is bmw peremes kad nevazinet su sviesom, tai su priesrukiniais :D

ViliusW211 2015-03-13 08:59

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 381938)
kas cia jam pasidare kad trumpos sviesos nebeveikia? Ar cia mada is bmw peremes kad nevazinet su sviesom, tai su priesrukiniais :D

Ne, nevažinėju su priešrūkinėmis be reikalo. Čia palydinčios. :D

ViliusW211 2015-03-30 11:37

Kolegos, kas naujesnio? :)

Aš vėl su klausimu:

1. Gal esate susidūrę dėl ko gali dinginėti trauka? Mieste važinėjant, nedideliais atstumais dar nelabai pasitaikė, bet išlėkus į trasą beveik kiekvieną kartą dingsta trauka, tada jau spausk nespaudęs- neapsilenksi, o kylant į kalną greitis net krenta. Sustoji, užgesini, vėl užvedi ir viskas susitvarko. Kartais ir kokius 200 km. pravažiuoji ir trauka nedingsta, o kartais per tokį patį atstumą porą kartų tenka perkurti. Gal užstringa kokia nors turbinos sklendė?? :)

Apple 2015-03-30 11:49

Citata:

Pradžioje rašė ViliusW211 (Post 384146)
Kolegos, kas naujesnio? :)

Aš vėl su klausimu:

1. Gal esate susidūrę dėl ko gali dinginėti trauka? Mieste važinėjant, nedideliais atstumais dar nelabai pasitaikė, bet išlėkus į trasą beveik kiekvieną kartą dingsta trauka, tada jau spausk nespaudęs- neapsilenksi, o kylant į kalną greitis net krenta. Sustoji, užgesini, vėl užvedi ir viskas susitvarko. Kartais ir kokius 200 km. pravažiuoji ir trauka nedingsta, o kartais per tokį patį atstumą porą kartų tenka perkurti. Gal užstringa kokia nors turbinos sklendė?? :)

Pradžioj reiktų variklio oro filtrą pabandyt pasikeist (Originalų nusipirkti). Jei nepadės - EGR plauti, jei nepadės OSM plauti/keisti, jei nepadės tada purkštukus žiūri ir jei tai nepadeda - keiti turbina :sokiaipokiai:

Joshua 2015-03-30 11:50

Citata:

Pradžioje rašė ViliusW211 (Post 384146)
Kolegos, kas naujesnio? :)

Aš vėl su klausimu:

1. Gal esate susidūrę dėl ko gali dinginėti trauka? Mieste važinėjant, nedideliais atstumais dar nelabai pasitaikė, bet išlėkus į trasą beveik kiekvieną kartą dingsta trauka, tada jau spausk nespaudęs- neapsilenksi, o kylant į kalną greitis net krenta. Sustoji, užgesini, vėl užvedi ir viskas susitvarko. Kartais ir kokius 200 km. pravažiuoji ir trauka nedingsta, o kartais per tokį patį atstumą porą kartų tenka perkurti. Gal užstringa kokia nors turbinos sklendė?? :)

Oro filtras keistas? Buvo mineta kad su blogesnio gamintojo arba uzinesusiu tokios problemos kolegoms kilo. Dar gali buti ir oro srauto matuokle uzsinesusi arba i pabaiga jos resursas, arba kokia nors oro slange kiaura/ nesandari. Cia sitie is daznesniu variantu :)

alteroja 2015-03-30 12:14

Citata:

Pradžioje rašė ViliusW211 (Post 384146)
Kolegos, kas naujesnio? :)

Aš vėl su klausimu:

1. Gal esate susidūrę dėl ko gali dinginėti trauka? Mieste važinėjant, nedideliais atstumais dar nelabai pasitaikė, bet išlėkus į trasą beveik kiekvieną kartą dingsta trauka, tada jau spausk nespaudęs- neapsilenksi, o kylant į kalną greitis net krenta. Sustoji, užgesini, vėl užvedi ir viskas susitvarko. Kartais ir kokius 200 km. pravažiuoji ir trauka nedingsta, o kartais per tokį patį atstumą porą kartų tenka perkurti. Gal užstringa kokia nors turbinos sklendė?? :)

spėju, kad nuo greičio priklauso. kokius 120kmh viršiji ir nustoja traukti? bet šiaip apple viską gerai surašė. tik jei dar reikės važinėt stebėk greitį ir stenkis jo neviršyt, kad nepersijungtų variklis į avarinį režimą :)

kesha 2015-03-30 12:22

Man buvo kolektoriaus sklendziu valdymo traukute atsikabinus.Pasitikrink.

ViliusW211 2015-04-06 13:22

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 384156)
Man buvo kolektoriaus sklendziu valdymo traukute atsikabinus.Pasitikrink.

- Reikės susižiūrėti, kodėl ta trauka dinginėja.. Realu, kad prie kompo jungiant parodys problemą?

- Kitas dalykas- žinau, kad MB vairas turi būti kiek sunkesnis, tačiau vakar atsisėdau prie panašių metų A6 ir SAAB vairo ir taip malonu vairuoti, nes pas mane vairas palyginus sunkus. Atrodė jau įpratau, bet, manau, kad tikrai neturėtų būti toks sunkus (??) Gal kažkas su stiprintuvu :confused: Na nėra jis kosmiškai sunkus, pripranti ir ok, bet sunkus, persėdus iš kito automobilio.

- Ar normalu, jog šaltas automobilis, kelias po užkūrimo, po nakties, nors ir naktys jau nėra tokios šaltos, sunkiai važiuoja? T.y. sunkiai meta pavarą, kelia aukštas apsukas ir spaudi lyg per jėga. Poto susinormalizuoja.

- P.S. Prieš nepilną mėnesį restauravau hidrotransformatorių ir keičiau hidrobloką, atrodo +- viskas gerai, apsukos nešokinėja ir pan., bet pastebiu retkarčiais, kai permeta pavarą ir apsukos būna kažkur tarp 1000 - 1100 kelioms sekundėms automobilis sudreba, kaip ir būdavo prieš restauravimą, aišku gerokai mažiau ir retkarčiais.. Ko gero reikia važiuoti iki ten, kur restauravo, pasižiūrėti kokia situacija.

kesha 2015-04-06 13:24

Mechanine problema,kompas nerode.

dovcreat 2015-04-06 13:43

Vairas pas visus w211 sunkokas, šaltas automatas dirba grubiai,sušyla tepalai tada viskas ok. :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.