MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Akumuliatoriaus patikrinimas ir teisingas krovimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6095)

ldalius 2011-11-19 16:15

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 176571)
tai pakrovejas turbut is senuku kuris 90ah tik krauna, tai neuzkrauna

Tomski, aš tau su 5A pakrovėju ir fūros akumą pakraut galiu, tik krausiu tris kart ilgesnį laiką nei lengvos mašinos. Čia visiška nesamonė, kad silpnesnio galingumo pakrovėjas nepakrauna didesnės talpos akumuliatoriaus.
O jei akumas jau prie smerties, tai jis paprasčiausiai nebepriima įkrovimo, todėl ir atrodo kad silpnas pakrovėjas jo neįkrauna. Aš pats keletą metų atgal gaivinau vieną traktoriaus akumą - sukėliau elektrolito tankį net iki 1,29, o visvien tas akumas tesugebėjo tik šviesas uždegt.
Skirtumas tik yra kaip akumas priima krovimą, o jei mažesnio galingumo pakrovėjas, tai tik ilgėja įkrovimo laikas, nors kartais netgi akumui yra sveikiau krauti ilgiau ir maža srove, nei trumpą laiką ir max variantu.

Tomskis 2011-11-19 16:18

tai visada sveikiau ilgiau ir maza srove, bet savo neuzkroviau as su automatiniu pakroveju is senuku :) kroviau per nakti, o su tarybiniu uzkroviau

ldalius 2011-11-19 16:21

tas automatinis iš senukų tai yra išvis tik pakrovėjo parodija, bet tai nereiškia, kad silpnas neužkrauna akumo :)

Tomskis 2011-11-19 16:24

gal, nu tada agituosiu nenaudot senuku pakrovejo galingam akumui :D

Marozas 2011-11-19 16:24

Tai nepirkt man sito uz 300? Ar imanoma butu uz kokius 300nusipirkt su 2-3m garantija?

ldalius 2011-11-19 16:27

dar pas mane kaime turėtų voliotis mano kažkada konstruotas primityvus pakrovėjas: transformatorius iš lempinio televizoriaus su padarytu 16V išėjimu ir tame išėjime įdėtas 4 diodų tiltelis bei užkabintas ampermetras ant laido. Kraudavau su juo daug akumuliatorių 5A srove ir visus pakraudavau :xx:

ldalius 2011-11-19 16:30

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176710)
Tai nepirkt man sito uz 300? Ar imanoma butu uz kokius 300nusipirkt su 2-3m garantija?

pas mano tiekėją 100Ah akumas (realus tarnavimas 3 metai) garantija 1 metai kaina 250 Lt
100Ah kalciuminis akumas tarnavimui 5 metams - 350 Lt garantija 1,5metų

Tomskis 2011-11-19 16:32

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176710)
Tai nepirkt man sito uz 300? Ar imanoma butu uz kokius 300nusipirkt su 2-3m garantija?

aisku apsimoka su tokia garantija. ne kas menesi gi po 300, o dviem metam. be to su neteisinga prieziura sugadint akuma gali ir uz 700lt

eSaS 2011-11-19 18:56

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176710)
Tai nepirkt man sito uz 300? Ar imanoma butu uz kokius 300nusipirkt su 2-3m garantija?

http://autoreikmenys.lt/akumuliatori...i-xs-7000.html apie situos girdejau gerus atsiliepimus :)

Marozas 2011-11-19 19:58

O kur tu pirksi? Nenusipirkau, nes pabijojau gaut metu garantija. Geriau jau uz ta pacia kaina 2ju metu gausiu, kauno gatvej yra kazkokia parduotuve, ten berods 24men duoda. Gal kas kitas zinot akumu su 2m garantija?
Buwau senukuose, sake kad pagal kataloga pas mane eina 830a 100ah
Dabar stovi 850a 100ah. Tai koki pirkt?

Tomskis 2011-11-19 20:00

i senukus maziau ziurek, o kauno gatvej parduotuve petrute, bek toliau nuo jos, as ten du akumus pirkau, nifiga nelaiko, ir pagal garantini veziau, knisa prota kad va geras, ir t.t. masina sako iskraudineja tavo akuma, jie man akuma sutvarke, pakrove, namo nunesiau, pastovejo 4 dienas kambary, idejus i masina net lemputes nesviete skydeli, o sako akumas geras :) pries tai pirma akuma kai keiciau tai grazino pinigus. bet ten lievi visi akumai pas juos

Marozas 2011-11-19 20:12

Tai mano gal is ten ir buvo.

Tomskis 2011-11-19 20:16

nzn is kur tavo, bet su jais reikalu neturek, trecias akumas pas mane is ju, kalbejau su ktiais ju klientais, nes pats nekarta buvau garantiniam, visiems problemos krc.

Marozas 2011-11-19 20:26

Cia kauno 30/ vytenio gatves sankirtoj akumialtoriu spektras? Tai kur tada pirkt?
Siulo uz 300su metu garantija, gal kas galit pasiulyt ka geriau?

Tomskis 2011-11-19 20:27

kauno ir vytenio sankryza, parduotuve UAB "Petrute" , o iskaba kokia nzn , parasyta belenkas gali but, pazek pagal uab http://www.petrute.lt/

va pagooglinau dabar, akumuliatriu spektras tai kita imone, tas kioskas , biski toliau nuo sankryzos, apie juos info neturiu, bet su petrute jie nieka bendra neturi

ldalius 2011-11-19 20:38

na ir juokus keliat. Norit pigiai, gero ir su garantija vos ne visam gyvenimui. Prisiminkit vieną dalyką, kad bet kokio daikto garantija yra tik sąlyginis dalykas klijentų priviliojimui ir makaronų kabinimui, o realybėje kokią garantiją begautum, visvien prekės pardavėjas 99 procentais bandys įrodyti, kad ne jo prekė bloga, o kaltas tas kas ją eksploatavo.
Realybėje, jei akumuliatorius neužlinko per pirmus du-tris mėnesius , tai tinkamai prižiūrimas jis tikrai tarnaus keletą metų.
Asmeniškai aš renkuosi akumuliatorius pagal šiuos kriterijus neskaitant man reikalingų parametrų Ah ir A

1. Pagaminimo šalis. Niekada neperku akumuliatorių, kurie yra pagaminti šiltųjų kraštų valstybėse arba skirti naudoti šiose valstybėse. Užspaudus dideliems šalčiams nėra garantijos, kad jis turės sveikatos prasukti sušalusį variklį
2. Perku tik aptarnaujamus akumuliatorius ir niekada nesigundau visokiais silver ir kitokiais pilver, kurie tipo greitai atgauna savo galią po nusodinimo. Kuo daugiau bus išnaudota tokių sąvybių, tuo trumpesnis bus jo tarnavimo resursas
3. neperku akumuliatorių senukuose, maximose ir degalinėse.
4. turgaus prekeiviai, kurie prekiauja eilę metų toje pačioje vietoje, jau daug geriau žino kuri prekė yra gera, kuri bloga. Aišku eiliniam klijentui ibruks bet ką už pinigus, tačiau jei prekeivį pažisti, tai tau tiesiai šviesiai pasakys apie prekę ir nemeluos, o antkainis pas jį bus mažesnis, nei parduotuvėje, kurioje personalo išlaikymui reikia daugiau užsidėti ant prekės kainos nei pas turginį..

O ar pas turginį ar specializuotoje parduotuvėje, visvien prekė atvažiuoja iš to pačio tiekėjo - tai kam mokėti brangiau?
O dabartiniai akumuliatoriai beveik visi yra jau tokie, kad keletą kartų iškrovei ir ata - prasideda negrižtami plokštelių irimo procesai. O juk pas mūsų vairuotojus taip ir yra. Mašina važiuoja trumpais atstumais, dar stovi po kelias dienas su ijungta signalizacija, aparatūra dirba, visi elektros navarotai, o paskui verkiam, kad blogi akumai ir t.t.

Tomskis 2011-11-19 20:47

teisingai, gariunuose as pas viena pardaveja perku, labai jis populiarus, iskart paklausia, su rimtesnes firmos lipduku nori ar be lipduko :D

FAT 2011-11-19 20:54

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 176788)
1. Pagaminimo šalis. Niekada neperku akumuliatorių, kurie yra pagaminti šiltųjų kraštų valstybėse arba skirti naudoti šiose valstybėse. Užspaudus dideliems šalčiams nėra garantijos, kad jis turės sveikatos prasukti sušalusį variklį
2. Perku tik aptarnaujamus akumuliatorius ir niekada nesigundau visokiais silver ir kitokiais pilver, kurie tipo greitai atgauna savo galią po nusodinimo. Kuo daugiau bus išnaudota tokių sąvybių, tuo trumpesnis bus jo tarnavimo resursas
3. neperku akumuliatorių senukuose, maximose ir degalinėse.
4. turgaus prekeiviai, kurie prekiauja eilę metų toje pačioje vietoje, jau daug geriau žino kuri prekė yra gera, kuri bloga. Aišku eiliniam klijentui ibruks bet ką už pinigus, tačiau jei prekeivį pažisti, tai tau tiesiai šviesiai pasakys apie prekę ir nemeluos, o antkainis pas jį bus mažesnis, nei parduotuvėje, kurioje personalo išlaikymui reikia daugiau užsidėti ant prekės kainos nei pas turginį..

O ar pas turginį ar specializuotoje parduotuvėje, visvien prekė atvažiuoja iš to pačio tiekėjo - tai kam mokėti brangiau?
O dabartiniai akumuliatoriai beveik visi yra jau tokie, kad keletą kartų iškrovei ir ata - prasideda negrižtami plokštelių irimo procesai. O juk pas mūsų vairuotojus taip ir yra. Mašina važiuoja trumpais atstumais, dar stovi po kelias dienas su ijungta signalizacija, aparatūra dirba, visi elektros navarotai, o paskui verkiam, kad blogi akumai ir t.t.

Kiekvienam savo, tarkim 21am pirkti aptarnaujama akumuliatoriu tas pat, kas sikti lauko tolete arba iziebti ugni pagaliuko pagalba. Jei pirkti tik neaptarnaujama ir jei zadi uz akuma pakloti 300 ir daugiau pinigu tai pirk gelini-spiralini, jie neaptarnaujami, is siltu krastu bet nei vienas akumuliatorius jiem neprilygsta ir tarnaus min 8m Paminesiu kaip pvz 50Ah suteikia 815A startine srove ir aisku ju kaina prasideda nuo 650lt

ldalius 2011-11-19 21:00

aš tik išsakiau savo poziciją, o toliau kaip sakoma pono kiaušiniai - pono valia. Aišku mano nuomonė visiškai netinka tiems, kam aktualu žinoti tik kur ikišti raktelį ir kur isipilti kuro.

P.S. o man XX amžius labiau patiko :bebebe:

kai važinėjom į šokius su žiguliais ir moskvičiais ir užsikurti juos dažnai tekdavo su rankena, kurios formos dabar daugelis galbūt net nežino :xx:

Marozas 2011-11-19 21:03

Tai petrutei tikrai fuflo? Kaip gali but blogi, jie ju gi negamina, tik importuoja. Ir didziausias pasirinkimas

Tomskis 2011-11-19 21:20

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176798)
Tai petrutei tikrai fuflo? Kaip gali but blogi, jie ju gi negamina, tik importuoja. Ir didziausias pasirinkimas

nu as tau pasakiau , tavo reikalas pirkt ten ar ne. as pernai ten turejau bedu su blogu akumu, aiskino man vis kad masina iskraudineja akuma, kol neirodziau savo tiesos pakeites akuma. is ju turejau du akumus kurie atlaike po metus laiko, dabar trecias, pernai ziema atlaike, nenustebsiu jei sios ziemos neatlaikys

Marozas 2011-11-19 21:21

Kam pirkt pigu? Nes paziurejau, mano kainuoja virs 500
Moll firmos. Sako geras. 2 metai garantijos, naudoju 2.5m ir ismesiu dabar. Jeigu tai butu ivyke po 5metu,net neklausciau cia.

Tomskis 2011-11-19 21:22

tam kad turguj kai pirkau pigu, jis iki siol tarnauja kitoj masinoj.

ldalius 2011-11-19 21:26

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 176803)
tam kad turguj kai pirkau pigu, jis iki siol tarnauja kitoj masinoj.

ai, nebesiginčykim. ne visiems patinka turguje pirkti akumą, pačiam jį neštis kelis šimtus metrų iki mašinos visiems matant ir pačiam jį pasikeisti. Juk daug maloniau atvažiavai iki parduotuvės, nuėjai, nupirkai ir tau pardavėjas patenkintu veidu atnešė naują iki mašinos ir iškart jį pakeitė, juk kaip buvo paminėta kad dabar XXI amžius

Marozas 2011-11-19 21:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 176803)
tam kad turguj kai pirkau pigu, jis iki siol tarnauja kitoj masinoj.

pasakyk kokiam turguj ir kiek kainuotu mano? :) nuvarysiu nusipirkt. Kiek garantijos duos?

pucenas 2011-11-20 07:45

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176807)
pasakyk kokiam turguj ir kiek kainuotu mano? :) nuvarysiu nusipirkt. Kiek garantijos duos?

Kam tau ta garantija , jai sakei, kad ir sitas gal dar su garantija, bet nerandi popieriu ;) ;) :)

FAT 2011-11-20 10:13

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 176806)
ai, nebesiginčykim. ne visiems patinka turguje pirkti akumą, pačiam jį neštis kelis šimtus metrų iki mašinos visiems matant ir pačiam jį pasikeisti. Juk daug maloniau atvažiavai iki parduotuvės, nuėjai, nupirkai ir tau pardavėjas patenkintu veidu atnešė naują iki mašinos ir iškart jį pakeitė, juk kaip buvo paminėta kad dabar XXI amžius

Paminejai 20am atgyvena 21am viskas daroma nekeliant kojos is namu, ty internetu :xx:

ldalius 2011-11-20 14:14

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 176888)
Paminejai 20am atgyvena 21am viskas daroma nekeliant kojos is namu, ty internetu :xx:

gerai, kad neteks sulaukt XXII amžiaus, nes tada ir su moterimis mylėsis vyrai per internetą ko gero :xx:

Marozas 2011-11-20 15:15

Mokejo uz akuma mano masinos pardavejas. Tai net nzn kur ta garantija. Bet dabar suvedziau galus, man rodos rugpjuti/rugseji baigesi jinai.

artez 2011-11-21 00:15

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176807)
pasakyk kokiam turguj ir kiek kainuotu mano? :) nuvarysiu nusipirkt. Kiek garantijos duos?

feibi kam tu nori pirkti turguj,zinai gal OZO gatveje netoli impulso,yra mokykla ten rusu kazkokia ir ten prie jos parduotuve AKUMULIATORIAI kiekvienai masinai pritaikys,dar uz sena pasiulys nuolaida garantijos po 2 metus ar net daugiau,kainos normalios sau pirkau 105AH w210,tai uzmokejau kazkur 350lt.

patys pastato,patys patikrina ar neryja elektra su testeriu .ir dar kazkokia ten po menesio diagnostika sake atvaziuoti padarysim,bet nevariau

Marozas 2011-11-21 00:37

Citata:

Pradžioje rašė artez (Post 177076)
feibi kam tu nori pirkti turguj,zinai gal OZO gatveje netoli impulso,yra mokykla ten rusu kazkokia ir ten prie jos parduotuve AKUMULIATORIAI kiekvienai masinai pritaikys,dar uz sena pasiulys nuolaida garantijos po 2 metus ar net daugiau,kainos normalios sau pirkau 105AH w210,tai uzmokejau kazkur 350lt.

patys pastato,patys patikrina ar neryja elektra su testeriu .ir dar kazkokia ten po menesio diagnostika sake atvaziuoti padarysim,bet nevariau

tai man dzin is kur pirkt, tik norejau kuo greiciau. ryt varysiu. bet as su savo masina nelabai atvaziuosiu, su kita atwarysiu, nusipirksiu ir uzsidesiu i mersa, nes nesiveda niekaip... tai tada verta atvaryt, kad ismatuotu kazka? pirksiu ten kauno gatvej manau
arba petrutej arba akumuliatoriu spektre. toj pacioj vietoj abu ir kaip supratau, didziausia asortimenta lt turi. Pagal kataloga man reikia 100ah 83a, dabar 85 a. koki geriau statyt?

juozavas 2011-11-21 07:24

Didelės reikšmės toks masažas startinės srovės skirtumas neturi. Kuo didesnė talpa, tuo geriau, ypač žiemą.

artez 2011-11-21 08:36

as sau vakar isvis 105 ah pasistaciau..

Marozas 2011-11-21 13:46

Pasistaciau 100ah 900a, dirba kaip bite, pirkau gera, kalcini berods. 400lt su 2metu garantija

juozavas 2013-01-20 13:02

Sveiki visi, gal kas turit/galit suveikt nuolaidų akumuliatorių parduotuvėse? Po truputį ieškausi pakrovėjo. Tinka viskas Vilniuje arba Kaune.

Hunter 2013-01-20 16:21

Signedoj ir be nuolaidu neblogos akumu kainos, o dar ir simboline nuolaida galima suderet

juozavas 2013-01-20 16:27

man pakrovėjo reikia, dėkui pažiūrėsiu ką jie ten turi.

Tomskis 2013-01-20 17:47

turguj ir be nuolaidu gera kaina :) be to juozai pasakysiu paprastai: as neturiu pakrovejo ir man jo nereik, nusipirk nauja akuma, ir tau jo nereikes :)

o kadangi jau prikelei sita tema, tai paklausiu ir as, nusipirkau senukuose elektrolito tankio matuokli, tai arba jis neveikia arba as kreivas :) kaip suprantu ta plude viduj esanti turi pakilti nuo tankio? bet ji nekyla, vandens pasemiu pilnai - rodo kad ikrauta, pasemiu nepilnai, rodys kad neikrauta, kiek pasemiu tiek ir rodo. kaip ja naudotis? ar ji cia leva papuole man

juozavas 2013-01-20 18:42

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 250280)
turguj ir be nuolaidu gera kaina :) be to juozai pasakysiu paprastai: as neturiu pakrovejo ir man jo nereik, nusipirk nauja akuma, ir tau jo nereikes :)

Man nereikia naujo akumo, maniškis dar geras:)

Dėl elektrolito tai Dalius, manau, atrašyts, kaip su tuo daiktu elgtis.

lisas 2013-01-20 19:03

As neseniai nusipirkau pakroveja,yra opcija krauti motociklu akumus,gelinius,rukstinius,uzdaro tipo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.