MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=205)
-   -   Bendri klausimai apie C klasę (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6539)

iMechanic 2011-06-20 21:34

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 153566)
gali būti, kad akumuliatorius ar tai buvo prisilpęs, ar dar kas, pasimetė viskas, el langai dar gali durniuot, automatiškai nenusileist, gali atsidarinėt tik laikant nuspaudus knopkę :)

kaip sakant pririšt reikia :) tėvo W211 kartais taip nutinka, taip pat nežinau kodėl.

dėl užrakinimo, tai pasikeist gali reikėt baterijas. man vis išpuola, kad užrakint užrakinu prie parduotuvės vis mašiną, o jau atėjęs atrakint neišeina... tenka eiti atgal iki parduotuvės, pasikeisti baterijas, rakinti raktu, kaukinti signalizaciją, pririšinėti rakčiuką...

rakto pririšimas: įjungi degimą, įspaudi užrakinti/atrakinti knopkes ir palaikai.

pas mane W124 berods net degimo nejungia, palaikau įspaudęs knopkę (pas mane tik viena) ir po kiek laiko atsiranda :)

langų pririšimas: įspaudi atidaryti langą, atsidaro, kelias sekundes palaikai, uždarai, įspaudęs dar kelias sek palaikai... tada turėtų viskas vėl veikti ;) su liuku taip pat pririšimas reikalingas :)

su centriniu atkrenta varinatas del bateriju, nes net ir is vidaus su knopke neina uzrakint. o del liuko ir akumo irgi abejoju, nes pirkau simtini akuma nauja pries kelis menesius, nebutu del ko jam nusesti. na seksiu toliau simptomus ir aiskinsiuosi.
beje dekui tau uz issamia info.:)

yamato 2011-06-20 23:19

pas mane dabar nepamenu, bet kažkas irgi buvo sukvailioje, lyg lempos priekinės, man rodos viena kažkuri, nes ten kažkaip jos eina ant atskirų saugiklių, jeigu neklystu :) patikrinu lemputę, lyg ir gera, pakeičiu nauja, nešviečia.... patikrinu saugiklį...geras... paskui pagalvojau, kad saugiklis gal pasinešęs, pratryniau saugiklio pačio kontaktus, viskas veikia ;)

gal ir pas tave kokia panaši problema? :)

iMechanic 2011-06-21 16:41

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 153623)
pas mane dabar nepamenu, bet kažkas irgi buvo sukvailioje, lyg lempos priekinės, man rodos viena kažkuri, nes ten kažkaip jos eina ant atskirų saugiklių, jeigu neklystu :) patikrinu lemputę, lyg ir gera, pakeičiu nauja, nešviečia.... patikrinu saugiklį...geras... paskui pagalvojau, kad saugiklis gal pasinešęs, pratryniau saugiklio pačio kontaktus, viskas veikia ;)

gal ir pas tave kokia panaši problema? :)

siandien liukas vel kvailiojo. palaikiau 5 sek nuspaudes ir atsigavo, kaip tu sakei. Tai galimas daigtas kad saugiklis kazkuris apsioksidaves ar kazkas :)

arnasmb 2011-07-14 23:01

c230 kompresor
 
sveiki kas galetumete placiau pavardinti pliusus ir minusus c230 komresor 98,si modeli isigijau pries kelias dienas! is anksto aciu!

iMechanic 2011-08-03 17:25

Vaziuoju su savuoju MB i Europa, ka patartumet zinoti pries isvyka? Vaziuokle issikreciau, viskas lyg norm, beje kelione gan ilgoka bus tad reiks palaikyti pedala nuspausta, tai kokiu maksimaliu optimaliausiu greiciu galiu vaziuoti kad ir kuro sanaudos nebutu dideles ir savo LUCO nenuzudyciau :D?

kesha 2011-08-03 18:09

pries 2 savaites gryzau is Europos.Tikrai neplanavau draskytis labai,bet kai supranti ,kad tavasis mersas buvo sukurtas Europos keliamms ,o ne ne Lietuvos ,tai kazkaip savaime nebuvo gaila paspausti pedala...180-190 normalus greitis pasirode:)

iMechanic 2011-08-03 18:11

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 159552)
pries 2 savaites gryzau is Europos.Tikrai neplanavau draskytis labai,bet kai supranti ,kad tavasis mersas buvo sukurtas Europos keliamms ,o ne ne Lietuvos ,tai kazkaip savaime nebuvo gaila paspausti pedala...180-190 normalus greitis pasirode:)

o koks taviskis motoriukas? :) ir sanaudos atitinkamai Europoje? :)

kesha 2011-08-03 18:17

mano 320 cdi ,bet ne tai svarbu. Svarbu faktas ,kad ivaziuodamas i Europa(Lenkijos keliai nesiskaito)pasijausi visiskai kitu vairuotoju...:)
O del kuro sanaudu nerasysiu ,vistiek niekas netikes - gal ten kuras kitoks...

iMechanic 2011-08-03 18:31

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 159555)
mano 320 cdi ,bet ne tai svarbu. Svarbu faktas ,kad ivaziuodamas i Europa(Lenkijos keliai nesiskaito)pasijausi visiskai kitu vairuotoju...:)
O del kuro sanaudu nerasysiu ,vistiek niekas netikes - gal ten kuras kitoks...

nagi nagi... :D

xrs 2011-08-03 18:51

Kurioj vietoj pas c klase isbega kondiskes kondensatas? O tai karsta diena pasivazinejus su ijungta kondiske, po masina randu bala nemaza. Itariu, kad ten kondensatas. Varva jis ties viduriu masinos, mazdaug ties priekiniu stiklu.

iMechanic 2011-08-03 18:55

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 159557)
Kurioj vietoj pas c klase isbega kondiskes kondensatas? O tai karsta diena pasivazinejus su ijungta kondiske, po masina randu bala nemaza. Itariu, kad ten kondensatas. Varva jis ties viduriu masinos, mazdaug ties priekiniu stiklu.

o tai tau blogai kad jis isbega? nesuprantu kam tau reikia to drenazo vietos? :)

xrs 2011-08-03 21:33

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 159558)
o tai tau blogai kad jis isbega? nesuprantu kam tau reikia to drenazo vietos? :)

Noriu isitikint, kad ten tikrai kondensatas, o ne kasnors rimciau. Nes bala nemaza kasdien buna.

Tomskis 2011-08-03 21:34

ten ir turi begti, nuo greiciu dezes bega, ten yra vamzdelis isvestas, o patikrint ar kondensatas ar ne, labai paprasta - nejunk kondiskes

ldalius 2011-08-03 21:37

atsigulk ant asfalto patraukęs mašiną ir palaižyk balą ant asfalto - jei vanduo, reiškia kondensatas :xx:

iMechanic 2011-08-03 21:43

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 159587)
Noriu isitikint, kad ten tikrai kondensatas, o ne kasnors rimciau. Nes bala nemaza kasdien buna.

beveik 200% duodu kad vanduo ten, na bet ieskok slieku jei neramu :)

iMechanic 2011-08-06 09:32

reikalinga greiciu dezes apsauga plastmasine, kokia geriau pirkti? orig. ar is parduotuves daliu? pastarosios labai lankscios praktiskai rankomis sulauzyti neimanoma.
ir beje kokia kaina mazdaug originalios?

Tomskis 2011-08-06 15:02

apsaugos skiriasi benzo ir dyzelio, originalios apsaugos turi viduj porolono sluoksni, kas leidzia sumazint triuskma variklio ir dezes, (kai apsauga po visa masina eina), tos naujos, iskeptos is lempos, porolono neturi, tiesiog plastmase arba skarda ir viskas, garso neslopina, o dar buna kad ir tvirtinimai neatitinka. as ieskociau originalo naudoto (aisku dazniausia sveika sunku surast), nes jis man rodos ir pigiaus gausis nei nauja taivani pirkt

sausainius 2011-08-07 15:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 159957)
apsaugos skiriasi benzo ir dyzelio, originalios apsaugos turi viduj porolono sluoksni, kas leidzia sumazint triuskma variklio ir dezes, (kai apsauga po visa masina eina), tos naujos, iskeptos is lempos, porolono neturi, tiesiog plastmase arba skarda ir viskas, garso neslopina, o dar buna kad ir tvirtinimai neatitinka. as ieskociau originalo naudoto (aisku dazniausia sveika sunku surast), nes jis man rodos ir pigiaus gausis nei nauja taivani pirkt

Man tai isvis jos nelaikydavo, po ziemos visos atplysdavo. Ir originalas, ir lenkiskas buvo. per tas pusnis nueidavo velniop man ten tai viena puse tai kita.

Tomskis 2011-08-07 15:57

as irgi sulauziau, po varikliu tai buvo jau leisgyve tai suplyso, o po greiciu deze sulauziau nes po varikliu apsaugos nebebuvo, ir kai su pilvu sliauziau per pusnis, i greiciu dezes apsauga sniego prisirinko, ji nukaro ir per gulinti menta numusiau as ja :)

ldalius 2011-08-07 21:32

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 160080)
Man tai isvis jos nelaikydavo, po ziemos visos atplysdavo. Ir originalas, ir lenkiskas buvo. per tas pusnis nueidavo velniop man ten tai viena puse tai kita.

dar daugiau susižeminkit mašinas, tai ir variklių karteriai nebelaikys

Tomskis 2011-08-07 21:33

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 160226)
dar daugiau susižeminkit mašinas, tai ir variklių karteriai nebelaikys

tiesos tame yra, kol nesuzeminau, tol pilvu nebraukiau :)

Edgis 2011-08-07 21:36

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 160226)
dar daugiau susižeminkit mašinas, tai ir variklių karteriai nebelaikys

Man nuo tik geriau, karterių prekyba pagyvės:) Po karterio keitimo ir spyruoklių aukštesnių gali prireikti:D
Žeminkit vyrai bolidus:xx:

iMechanic 2011-08-09 18:54

aisku, reikia ieskoti originalo tada. Pas mane tokia pati salyginai beda kaip ir pas tave Tomski. Nuemiau variklio apsauga ir per sudyrbta kelia vaziuodamas ja i gabalus du padalinau nu prispaustos marmalynes.

iMechanic 2011-08-19 11:06

Na ka gryzta is Europos, isukau 5000km gal siek tiek daugiau. sanaudos 100km/6ltr dyzeliuko ;)

iMechanic 2011-08-22 22:06

Nustojo valyti valytuvas, girdisi tik dzerzgimas, o valytuvas stovi vietoje. Kas ten galejo sugesti? Ryt ardysiu ir matysiu, bet gal cia dazna beda ir jau reikia ieskoti mechanizmo iskarto?

iMechanic 2011-08-24 18:52

Atsakau pats sau jog tai buvo nusisukia "shlicai" mechanizmo.
O kitas dalykas tai jog siandien persirinkau savo LUCAS siurbli, kol kas islaidos tesiekia 100lt. Is pirmo zvilgsnio gerai kuriasi, gerai dirba, na gal reikes degimo kampa pareguliuiti tai dar siek tiek pinigu atsieis. Bet siaip esu patenkintas nes darbas nebuvo toks sudetingas kaip tikejausi. Siek tiek pafotkinau, tai jei bus idomu imesiu kelias foto kaip atrodo paardytas.:wave:

Darius 2011-08-24 20:44

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 162334)
Atsakau pats sau jog tai buvo nusisukia "shlicai" mechanizmo.
O kitas dalykas tai jog siandien persirinkau savo LUCAS siurbli, kol kas islaidos tesiekia 100lt. Is pirmo zvilgsnio gerai kuriasi, gerai dirba, na gal reikes degimo kampa pareguliuiti tai dar siek tiek pinigu atsieis. Bet siaip esu patenkintas nes darbas nebuvo toks sudetingas kaip tikejausi. Siek tiek pafotkinau, tai jei bus idomu imesiu kelias foto kaip atrodo paardytas.:wave:

Kurk nauja tema cia: http://mb1.lt/forumdisplay.php?f=113 sukelk nuotraukas ir aprasyk kas kaip.:wave:

iMechanic 2011-09-29 16:52

gal zinot kas kur yra gamyklinis signalizacijos modulis w202/s202?

Tomskis 2011-09-29 19:25

berods po kapotu tokioj dezej kur visi kompai sukisti, w210 buvo keleivio pusej, w202 berods vairuotojo

Darius 2011-09-29 19:47

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 167541)
berods po kapotu tokioj dezej kur visi kompai sukisti, w210 buvo keleivio pusej, w202 berods vairuotojo

202 irgi keleivio pusėje kompai, vairuotojo pusėje saugiklio ir kita.:wave:

Tomskis 2011-09-29 19:59

tada ten pat

iMechanic 2011-09-29 20:05

o as nusimeto plastmase siandien is po vairo ir dar tokios tustumos neteke matyti nei vienoj masinoj :) net nustebau, keli laideliai tik, viskas iskavota :)
aisku reiks ikisti nagus ir ten. Beje gal teke kam prie gamyklines smugio davikli prideti siam modeli?

M'Bejus 2011-10-13 23:19

Zodziu nepurskia kas antras stiklo apiplovimo purkstukas, ziema kartais taip budavo, bet uztekdavo tik pakrapstyt is lauko puses.. dabar kad butu uzsikimse is vidaus nesitiki, spaudimas nemazas. Buvau iki ju priejes is vidines kapoto puses, ten lygtai viskas atrodo tvarkingai. Tiesa pradejo lyt lietus ir paciu purskiuku neisemiau :) Turit kas kokiu minciu?

ldalius 2011-10-14 16:02

Citata:

Pradžioje rašė M'Bejus (Post 169805)
Zodziu nepurskia kas antras stiklo apiplovimo purkstukas, ziema kartais taip budavo, bet uztekdavo tik pakrapstyt is lauko puses.. dabar kad butu uzsikimse is vidaus nesitiki, spaudimas nemazas. Buvau iki ju priejes is vidines kapoto puses, ten lygtai viskas atrodo tvarkingai. Tiesa pradejo lyt lietus ir paciu purskiuku neisemiau :) Turit kas kokiu minciu?

pabandyk pravalyt duslintuvą, turėtų ir purkštukai atsikimšti :xx:

O jei rimtai, tai man būt gėda kreiptis su tokiais klausimais

iMechanic 2011-10-14 16:04

pripylei kokio marmaliado i baka todel ir kemsasi ;) issiimk pukstukus isiplauk baka ir tvarka bus.

M'Bejus 2011-10-20 10:20

Na ok tada prie rimtesniu klausimu, kazkada jau buvau klauses del ko "vaiksto" begiu rankena pirmyn-atgal atleidziant akseleratoriu, buvom prieje isvados kad reikia keisti variklio atramine pagalve, esancia po deze, bet ja nuemus pasak specu pasirodo dar nera susidevejus, ar pades pakeitus i nauja? Gal dar kokiu sprendimu yra?

Tomskis 2011-10-20 13:11

kai rankose laikai tai visos jos atrodo nesusidevejusios, ten kieta guma, skirtuma gali pamatyt tik judindamas

M'Bejus 2011-10-22 12:21

Zodziu imsiu ir pasikeisiu, visvien sena detale yra sena

iMechanic 2011-11-06 20:32

Pameciau bamperio groteles apibrauktas nuotraukoje. Nuotraukoje sunku iziureti jas. Uz ju slepiasi tempimo kilpa.

http://i1234.photobucket.com/albums/...9_edited-1.jpg

Gal kam yra teke ju ieskoti? Parduotuveje ju nepardavineja, o srote neparduoda, nebent su visu bamperiu :)

lisas 2011-11-06 20:54

turbut ne toj parduotuveje ieskojai-pabandyk silberi


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.