MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vanix's C55 AMG (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13067)

Somesword 2013-09-10 18:59

viskas padaroma ir suklastojama (jei yra poreikis) siais laikais :)

Pats dar pries 12 metu klastojau anglisku automobiliu pasus....

Markko 2013-09-10 19:01

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 286356)
viskas padaroma ir suklastojama (jei yra poreikis) siais laikais :)

Pats dar pries 12 metu klastojau anglisku automobiliu pasus....

Saves nepgausi juk..

Somesword 2013-09-10 19:26

Jeigu tu ta auto turesi ilgai pakankamai, kad jos verte beliks koks 20k litu ar dar maziau.
kam tau tie silberio irasai?
Svarbu tu pats sek kada ka darai, domekis laiku ir tiek. Orientuokis i gamintojo nurodomus km intervalus ir viskas...

Hunter 2013-09-10 19:48

Vargu ar taip lengvai gausi irasa duomenu bazeje. Knygeles jau senai nieko vertos rimtam pirkejui

Tomskis 2013-09-10 19:58

vampyras nepadetu su irasais duomenu bazej? :D o seip net ir tokios kaip tanagra, megamesta duoda savo knygutes ir pildo su stampais. tai manau pirkejas nenulius ir tokia pamates

DTM 2013-09-10 20:12

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 286353)
Kiekvienas remontas turi tam tikra valandu apskaiciavima silberi,darbo valandos kaina 220 +Pvm.. tepalam skiriama 0.5 val. + nuresetins serviza =viskas gaunasi gerai.As tik uz silberi jei kisene leidzia,prie ridos 100 tuk dar ilgai nieko nereikes daryti o tvarkinga servizo knyga nesa malonuma sau ir veliau busimam pirkejui.

TTikrai ne 220Lt.+PVM. jei neklystu 139Lt. + PVM.

Somesword 2013-09-10 20:14

dtm arciau tiesos jau, uz puse valandos mokejau 74 lt.

Hunter 2013-09-10 20:17

kazkada skambinau tai sake 160lt/val

Tomskis 2013-09-10 20:23

nu tai DTM ir Hunter turbut teisus, turetu buti 132lt + PVM, tai gaunasi 160lt.

ShotGun 2013-09-10 20:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 286380)
nu tai DTM ir Hunter turbut teisus, turetu buti 132lt + PVM, tai gaunasi 160lt.

Ant balandzio men saskaitos fakturos pas mane parasyta 139,00 + PVM. Tai zodziu panasiai gaunas.

Markko 2013-09-10 20:37

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 286374)
TTikrai ne 220Lt.+PVM. jei neklystu 139Lt. + PVM.

Reiskia sunkviezimiui kiti ikainiai...galvojau vienodi.

Permeciau aki per saskaitas 210...visgi 139 su PVM.

vanix 2013-09-10 20:39

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 286362)
Vargu ar taip lengvai gausi irasa duomenu bazeje. Knygeles jau senai nieko vertos rimtam pirkejui

padarytu irasa, klausiau.
Rimtam pirkejui viskas svarbu, bendras stovis, o pildyta knygele nuo pradziu iki pat galo tik pliusas :) ir shiaip man tai maziausiai rupi ka galvos pirkejas kai nuspresiu parduot, paciam malonu turet ta knygele, kur viskas uzdokumentuota.

Apple 2013-09-10 20:43

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 286394)
padarytu irasa, klausiau.
Rimtam pirkejui viskas svarbu, bendras stovis, o pildyta knygele nuo pradziu iki pat galo tik pliusas :) ir shiaip man tai maziausiai rupi ka galvos pirkejas kai nuspresiu parduot, paciam malonu turet ta knygele, kur viskas uzdokumentuota.

Rimtam pirkejui knygele labai svarbu, ir parduodamiems auto su atitinkamu stoviu ir atitinkama kaina, tai labai svarbu. O cia AMG modelis ir manau jam knygele butu tikrai pliusas. Betkuriuo atveju auto pas vanix bus priziureta puikiai, bet mes tai zinom, o kiti ne...

vanix 2013-09-10 21:11

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 286398)
Rimtam pirkejui knygele labai svarbu, ir parduodamiems auto su atitinkamu stoviu ir atitinkama kaina, tai labai svarbu. O cia AMG modelis ir manau jam knygele butu tikrai pliusas. Betkuriuo atveju auto pas vanix bus priziureta puikiai, bet mes tai zinom, o kiti ne...

as pvz save laikau rimtu klientu, tai man asmeniskai viskas svarbu, serviso knygele ypatingai :)

Citata:

Pradžioje rašė arturas7x (Post 286402)
Grazi Ceske:) Bet Cl tavo man daug grazesnis ir isskirtinesnis buvo,aplamai tavasi Cl buvo man gaziausias is tu metu mano matytu CL'u:) Nes C klase vis vien yra C klase :) Svarbu,kad pats nesigaili ir atsidziaugti negali:) Sveikinu su pirkiniu:)

dekui ;) na CL'as is tikruju buvo "pussy magnet", didelis ir minkstas, bet toliau jo pranasumai baigiasi pries C'shke :D
Pastebejau zmones labai atkreipia demesi i suporta priekiniu stabdziu :D
Vilniaus regitroj juokinga buvo, kai sutikrindavo kebula numeri, zmogus stovintis po manes norejo jau isvaziuot, tai paprase, kad pravaziuociau i prieki, ji praleisciau. Daviau bishki gazo, nepamirsiu jo zvilgsnio isvaziuojancio :unreal: tipo kas per p....c :xx: akivaizdziai masina neatrodo, kad gali skleist toki garsa ir taip vaziuot.. man sitas labiausiai patinka.
i Vilniaus regitra teko uzsukt, nes Kaune debilai irase dyzelinas, vietoj benzo.. :dauzo:

Fanax 2013-09-10 22:02

Man tai kas labiausiai patinka, kad zmogus neprisiklijuoja C55 AMG perfomance super brabus edition ir panasiai. O, tiesiog, tam kam reikia, tas ir supranta, kas tai per automobilis.

pauliukas 2013-09-10 22:04

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 286408)
i Vilniaus regitra teko uzsukt, nes Kaune debilai irase dyzelinas, vietoj benzo.. :dauzo:

Jo Kaune ten problema. Man kai registravau lavonvezi i dokumentus irase marke AUDI, o kur modelis AUDI A6, o turejo buti AUDI ir A6 Avant :) Ten supratimo nulis pas juos.

vanix 2013-09-10 22:07

As tesiog nemegstu tu zenkliuku, ir dabar labai patinka, kad neissiskyri smarkiai is minios, tik ismetimo garsas aisku isduoda, jau prie 2k rpm toks riaumojimas nekasdieninis :D

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 286436)
Jo Kaune ten problema. Man kai registravau lavonvezi i dokumentus irase marke AUDI, o kur modelis AUDI A6, o turejo buti AUDI ir A6 Avant :) Ten supratimo nulis pas juos.

ant greicio uzpilde nesigylindami, nes ir kubatura tokia ne dyzelio, akivaizdu, kad vos ne uzmerktom akim uzpilde..

Hunter 2013-09-10 23:14

del garso tai pilnas miestas be duslintuvu vazineja, tai nevisada tai kazka reiskia. Atrodo rekia kaip kokia raline masina, o vos juda

munde8 2013-09-10 23:16

hunter bando ikast :D

Hunter 2013-09-10 23:24

Oi tikrai ne, greiciausiai ne taip supratot.
Labai sveikinu isigijus puiku modeli. :good:
Linkiu nesulaukt jokiu gedimu

Gali net pasieskot galines palanges su uzuolaida, mygtuko i panele ir uzuolaidos reles, susidetum nesunkiai

exxon 2013-09-10 23:44

as vien paskaites tavo tema nebemegstu savo v8 :confused: :D

vanix 2013-09-10 23:49

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 286454)
del garso tai pilnas miestas be duslintuvu vazineja, tai nevisada tai kazka reiskia. Atrodo rekia kaip kokia raline masina, o vos juda

5.4 Amg ismetimo garsas grynai kaip kokio supercaro, jei nematai kas pravaziavo, tai galima pamanyt, kad koks lambo pravaziavo ar pan. :D
Draugei daviau pravaziuot paklausyt is salies kaip skamba, garselis 'davaj do svidanija' :D smagu, turint omeny, kad cia stockas, tik be katalizatoriu.
C140 brabus ar amg niekad gyvenime taip neskambetu.

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 286462)
Oi tikrai ne, greiciausiai ne taip supratot.
Labai sveikinu isigijus puiku modeli. :good:
Linkiu nesulaukt jokiu gedimu

Gali net pasieskot galines palanges su uzuolaida, mygtuko i panele ir uzuolaidos reles, susidetum nesunkiai

Aciu :)
Na gal ir ne taip supratom, bet atrodo, kad rimtai tik ieskai prie ko prisikibt :)
Nereikia man tos uzuolaidos, ardyt salone tikrai nieko nesiruosiu.

Hunter 2013-09-11 00:01

Dabar tik tinkamai priziuret ir daug daug litru jam :D
Tiesa gaila turint toki modeli, kad nera pas mus trasu, kur butu galima palakstyt

vanix 2013-09-11 00:12

C'shkes pliusas, kad jinai labai lengva, 100 km/h vaziuojant penkta pavara spaudi gaza ir nepermetant i zemesni begi spaudzia prie sedynes :) tai ir sanaudos pas mane kolkas daugiau 18 neseke mieste. Jauciu ramiai vazinejant galima ir 16-17 isspaust.
Tas tiesa, dar ir slaptu patruliu pilna, baisu :)

sharrasitto 2013-09-11 09:30

sveikinu su labai idomiu pirkiniu :) isigijai kazka tokio, ramios eksploatacijos. Gausi kada pravezti! :xx:

Apple 2013-09-11 10:24

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 286108)
dabar 'Akcija" ir visi numeriai kurie anksciau po 500 LT kainuodavo ,dabar po 100 LT eina :)

Atleiskit, kad suklaidinau. Situacija tokia, kad pvz jei rezervuotini numeriai guli regitroj ilga laika ir ju niekas neima uz 500 lt, tuomet jie paleidziami i pasirinktinu numeriu uz 100 lt sarasa. Kita tvarka nepasikeite... taigi siek tiek suklaidinau jus :) o mano bendradarbiui tiesiog pasiseke gauti 333 uz 100 lt.

vanix 2013-09-11 11:15

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 286493)
sveikinu su labai idomiu pirkiniu :) isigijai kazka tokio, ramios eksploatacijos. Gausi kada pravezti! :xx:

Aciu ;) no probs, pravesiu :vairuot:
Jums visiems, kurie W211 vairuoja sita ceshke padarytu ispudi tik kaip vaziuoja, prie viso kito jau priprate, o man po C140 jinai visa kaip is akmens amziaus i XXI amziu :D daug visokiu smulkmenu elektroniniu labai smagiu dziugina, apsvietimas nerealus paneles.. :xx:

vanix 2013-09-11 16:00

pastebejau, kad vienas xenonas sumirksi gan daznai, arba isvis sekundei issijungia ir vel isijungia. Cia jau amen lemputei ar dar kazhka ziuret? Spalva lyg ir vienoda abeju. Jei lempute kalta, tai gal kas man pasakys kokios lemputes ten eina ir kur geras nekinietiskas galima nusipirkt uz prieinama kaina? Galima ir PM ;)

Hunter 2013-09-11 16:24

Turbut blokelis, geriausia butu pradziai sukeist vietomis

vanix 2013-09-11 16:34

o prie blokelio sunku prieit?

Hunter 2013-09-11 16:36

Itariu kad ne, tik reikes isimti lempa

vanix 2013-09-11 16:37

tai tam kad sukeist vietom blokelius abi lempas reikia isimt? Na cia jau yra reikalu vis delto..

Tomskis 2013-09-11 18:04

greiciausiai blokelis, bet gali but ir mase bloga. pvz laidai uzsioksidavo

Apple 2013-09-11 18:10

Aš irgi statau už blokelį, nes kai lempa mirsta, ji pasidaro violetine ir praktiskai nesviecia, o tik skleidzia tamsia violetine spalva. Jei ką - tau pagelbės www.xenonai.lt

AudriusA 2013-09-11 18:17

Pas mane kai xenonai kartais atsijungdavo sekundei tai fyske buvo ne iki galo ikista i xenonu blokeli

munde8 2013-09-11 18:32

lempu isimt nebutina gali apatines apsaugas dugno tas krastines nusiimt ir megint issimt blokelius ant 3 varzteliu jie laikos, aisku kaip hunter sako yra patogiausia bet teks ir bufery pasileist nes ant lempos laikiklio maunas buferis...tai manau sunkesniu budu megink jei nesigaus tada imk lempas lauk..

vanix 2013-09-11 23:37

Dekui uz patarimus, sutvarkysiu ant dienu tuos xenonus.
Gal zinot ar imanoma pakeist Mercedes-Benz logo kai ijungi comanda i AMG logo? :) lyg ir maciau, kad zmones pakeisdavo, idomu kas galetu toki perdaryma padaryt, butu visai fun :)

UPD: pats radau viska, jei kam idomu, pagooglinkit "3-5-7 trick" ;) ryt bandysiu pakeist i AMG logo.

vanix 2013-09-12 17:06

vis delto lempute buvo prie pabaigos, apsilankiau pas xenonai.lt, idejo man naujus philipsus, dabar nieks nemirksi, sviecia balta spalva, be melynumo.

Apple 2013-09-12 17:07

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 286756)
vis delto lempute buvo prie pabaigos, apsilankiau pas xenonai.lt, idejo man naujus philipsus, dabar nieks nemirksi, sviecia balta spalva, be melynumo.

Nu va, suklaidinom. Bet pirma kart matau, kad mirusi lemputė mirksi, paprastai ji perdega ir patamseja.

Lauksim tavęs prie Siemens 19:oo su naujom lempom :)

vanix 2013-09-12 17:14

Na sake, jei blokelis, tai jinai ir uzsidegdavo ne is pirmo karto, pas mane jinai visada visada is pirmo karto uzsidegdavo. Zodziu dave 110%, kad lempute sita bloga (ir vizualiai matesi isemus, kad jinai skyriasi nuo kitos), o toliau jau bus matyt, gal ir blokelis durniuoja. Bet kiek spejau siandien pavazinet ir garaze pastovet, nu nekarto nesumirksejo.
Jauciu lygiai 19 nespesiu, puse 20 busiu ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.