MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vanix'o '94 W140 S500 Coupe (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5783)

vanix 2013-05-17 23:52

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 271263)

Beje tingiu ieškot koks variklis pas Vanix?

5 litrai pas mane.

Shiandien pakeiciau bakelio kamsti, tik emiau is shroto, nes nauju vietoj niekur nera, reikia uzsakinet. Shrote issirinkom geriausiai atrodanti. Tas pats - pakyla temperatura perdaug. Gal ir sitas kamstis levas, uzsakysiu kita savaite normalu gal.

Zodziu as jau nzn kur toliau ka ziuret.
Antifrizas pakeistas visas, naujas termostatas, nauja termomova, radiatorius isimtas ir praplautas, is vidaus irgi, kiausai su recirkuliaciniu siurbliu irgi pakeisti. Visi rezimai papildomu ventiliatoriu isijungia taip kaip turi but.

vanix 2013-05-18 00:00

Tomski, del termostato mazai tiketina, as viska ka isvardinau keiciau paeiliui ir po kiekvieno pakeitimo vazinejau testavau :) tai kai pasikeiciau termostata nieko nepasikeite. Antifrizas pas mane ir kai masina pirkau buvo grazus, zalios spalvos, bet vistiek visa pakeiciau del saves.

Pas mukaz etaloninis C140, jei kas neaisku kaip turi but ziuriu kaip pas ji. Tai pas ji kamsciuose su ijungta kondishke net nedaeina iki antros is virsaus baltos linijos, t.y. kazkur >100 laipsniu. O kai vaziuoji 90 kazkur.

Darvienas 2013-05-18 00:14

Nu pas jį C140 500 (tai 5.0l), tik jei kodas tikslus reikalingas tai reik žiūrėt kūrių tiksliai metų.
edit: 1994.
edit edit: nu va, pasirodo dar vienas puslapis prirašytas ir viskas jame paaiškinta :)

vanix 2013-05-18 00:16

nereikia but ekstrasensu, galima buvo pirma puslapi temos atidaryt, arba paziuret TEMOS PAVADINIMA :D

Darvienas 2013-05-18 00:24

Tiesa, dar vienas kvailas klausimas, tosolas ir antifryzas - tas pats ar nėr skirtumo? Negali būt kad sakei keitei ir tau pripylė kažko, užverdančio prie žemesnės temperatūros nei reikia ir dėl to problemos? Arba norėdami "sau sutaupyt" praskiedė. Tikrinai aušinimo skysčio charakteristikas? Aš tepalus keisdamas variklyje paprašiau kad ir aušinimo skystį patikrintų, sako viskas normose nors tos normos jau link pabaigos eina. Skaičių tiksliai nepamenu.

Markko 2013-05-18 00:29

Temperatura kyla kai ant benzo ar duju?

vanix 2013-05-18 00:29

kazhkoks skirtumas tarp tasolo ir antifrizo yra. Google yra tam, pats tingiu ieskot :)
Antifrizo keitime pats dalyvavau, viska ten graziai supyle ka pats ir atveziau ;)
Kyla ir ant benzo ir ant duju.

ganz 2013-05-18 00:49

Hmm, nzn tiksliai, bet bent ant mano S'o su Staru ten maciau lygtaj galima pasireguliuoti temperatura nuo kurios ten viskas isijungia, kad ausintu..... Gal pades:)
Asmeniskai pas mane kamsciuosi temp. pakyla iki ~95, vaziuojant ~87. Kiek pamenu, kai su Star'u ziurejau...

vanix 2013-05-18 00:51

tai jau rasiau, kad padare man elektrikas apgavyka, isijungia ventiliatoriai anksciau nei turi. Pirmas rezimas kamstyje stovint nenumusia temperatura, tik kai pasiekia antra rezima, tada tik. Bet ten jau garsas ju, kaip lektuvo..

ganz 2013-05-18 00:53

O nebuvo kada uzkaites?
Ir aplamai cia pas tave taip jau buvo nuo pat pradziu ar veliau prasidejo?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.