MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 250D nesikuria (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5888)

juozas 2010-11-30 21:20

nu eina kartais burbuliukas vamzdeli kur eina is filtro i siurbli, bet tai per kur tas kuras grizta negi prabega pro siurbly , raila ir per abratke? bet tas burbuliukas jau nuo pirkimo 3 metai yra, ir niekaip as jo nepanaikinu ir gumtes keiciau ir filtro dangteli keiciau niekas nepadejo...

Darius 2010-11-30 21:26

Ar tik nebus kur problema prie siurblio? Aš ir negaliu sugaudyti toje vietoje oro, viską perpurčiau, tai liko tik plundžeriai:confused:

juozas 2010-11-30 21:32

tai kad cdi ten elementarus siurblys keliantis slegi ir tiek, idomu ar jame nera kokio voztuvo kur uzgesinus uzsidaro.... nu su tuo burbuliuku vesdavosi be parkiu maniske ir anksciau.... kazkokia mistikia, blemba turejau s124 3.0d net nebudavo minciu kad gali neuzsikurti ar ora is kazkura siurbti , jei akumas prasuko vadinas vaziuosi :xx:

ldalius 2010-11-30 21:33

vat bratka plundžerius tai tikrai palik ramybėje :)

Darius 2010-11-30 21:40

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 112488)
vat bratka plundžerius tai tikrai palik ramybėje :)

Matai prieš gerus metus man keitė plundžiarių gumytes ir įtarimas yra, kad ten kažką prichimičino, nes lyg nuo to laiko oras sistemoje atsirado, bet nesu tuom 100% įsitikinęs. Teisingai kolega, aš pats ten nelysiu. Paliksiu nusimamantiem tuose dalykuose, nenoriu lysti ten, kur neišstudijavęs. Kiek sugebu, viską stengiuosi pats pasidaryti, jei tik turiu tam tinkamas sąlygas:wave:

xrs 2010-12-01 10:31

Siandien vel viskas is naujo. Is pradziu net uzsikures buvo, bet po poros sekundziu uzgeso pasipurtes. Ir toliau vel nenori kurtis. Matyt dar perdaug tos vasarines saliarkos. Idomu koki bruda ten lukoilas buvo uzsivezes, kad net atskiestas sugeba sutirstet prie -15. Teks vel ant troso kabint.

Vilmami 2010-12-01 10:51

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 112618)
Siandien vel viskas is naujo. Is pradziu net uzsikures buvo, bet po poros sekundziu uzgeso pasipurtes. Ir toliau vel nenori kurtis. Matyt dar perdaug tos vasarines saliarkos. Idomu koki bruda ten lukoilas buvo uzsivezes, kad net atskiestas sugeba sutirstet prie -15. Teks vel atn troso kabint.

Statoilo pyliau.

Edgis 2010-12-01 10:52

Citata:

Pradžioje rašė Vilmami (Post 112622)
Statoilo pyliau.

Statoile jau buvo žieminis atvežtas, Lukoile lyg ir nuo šiandien turi žieminio atvežt:)

ldalius 2010-12-01 10:53

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 112618)
Siandien vel viskas is naujo. Is pradziu net uzsikures buvo, bet po poros sekundziu uzgeso pasipurtes. Ir toliau vel nenori kurtis. Matyt dar perdaug tos vasarines saliarkos. Idomu koki bruda ten lukoilas buvo uzsivezes, kad net atskiestas sugeba sutirstet prie -15. Teks vel atn troso kabint.

Jeigu užsikūrė ir po poros sekundžių užgeso tai tik atbulinį vožtuvą žiūrėk - bus tikrai tenai bėda, kad nelaiko kuro. Kol siurbly kuro buvo tol užsikūrė, o paskui atia. Mano žmonos w202 irgi buvo tas pats, dabar ketvirta diena be problemų

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 112624)
Statoile jau buvo žieminis atvežtas, Lukoile lyg ir nuo šiandien turi žieminio atvežt:)

Aš Panevėžy Lukoile pyliausi praeitą savaitę ir jokių bėdų kol kas, nes ten dirba mano draugas ir jau sakė kad žieminiu prekiauja

xrs 2010-12-01 11:25

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 112625)
Jeigu užsikūrė ir po poros sekundžių užgeso tai tik atbulinį vožtuvą žiūrėk - bus tikrai tenai bėda, kad nelaiko kuro. Kol siurbly kuro buvo tol užsikūrė, o paskui atia. Mano žmonos w202 irgi buvo tas pats, dabar ketvirta diena be problemų

Tada papasakok kur ta voztuva rast? :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.