MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   irr02 CLK ir SLK mersiukai ;) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1981)

pucenas 2009-06-03 21:56

arba jie jau bus perdegeir ideti taivaniniai uz 200 Lt :)

yamato 2009-06-03 21:59

lemputes jei perdegs, tai po tiek panasiai ir sumokesi uz gera ;)

nes jei pirksi bet ka, tai tik kad svies xenonu spalva, o matysi dar gal net prasciau, nei kad su paprastom lemputem ;)

senesnis w211 E200 cdi taip pat neturejo xenon, idejom, tai vo tada sviete :seile:

irr02 2009-06-03 22:15

ja ja :) as siaip susmetes dar xenonus i ilgas lempas... jei viens keli vaziuoji tai liau liau kaip smagu, beveik kaip diena varai :D

400E 2009-06-03 23:32

Nu nzn as tai nekeisciau to clk i slk :geda: man tai cia moteriska masina, ir ta isvaizda idomi, man tai clk vienareiksmiskai grazesnis, be to domejausi kaip tik del tu slk, kad ju kainos nukrite visai, kai pamaciau isiziojau, net kilo minciu pasinaudot krizinem kainom ir zmonai vietoj dabartines pakeist dametus biski. Tai taip gaunasi, kad sedi i pigesni modeli???

irr02 2009-06-04 00:32

As labai pigiai gavau ji, o pasiemiau vasarai palakstyt :) O siaip po clk manau arba 211 eske, arba clk 209 arba ml 164 :)

pucenas 2009-06-04 06:25

xenon ilgose kai vienas vaziuoji kur uzmiestu tai SUPER :) pas mane ir priesrukinese ir ilgose xenonai tai nakti kur uzmiesty tai kaip diena vaziuoji :)

irr02 2009-06-04 06:54

wow kaip greit kazkas pakeite temos pavadinima :D jau nebe mersiukas, bet mersiukai :D

tik va vienas bet yra su tais xenonais kitaiskais, kuriu pilna gatvese, kai juos susimeta i trecia guoli ir akina visus vaziuodamas tai zodziu.... pyp..pyp...pyyyyp... :D

2luxstyle 2009-06-04 09:43

Citata:

Pradžioje rašė irr02 (Post 28850)
Nzn, vargu ar ten orginalas buvo jei nejo sureguliuot... reuliuok kaip nori, kaip nesviecia taip nesviecia, negalvok kad as is "gero"gyvenimo keiciau...nebuvo pasirinkimo, kai vaziuoji nakti ir suds nieko nesimato... Man jos is pradziu irgi nepatiko, bet per laika pasidare grazios :D ieskojau rginaliu xenon, o cia jau deficitas, tad nebuvo is ko rinktis, ar moket 2k uz orginalius xenon ir dar nezinia ar euopines, tai zinai... Ping Pong buvo alternatyva, tarp kokybes ir kainos... O skonis cia jau nieko nepadarysi, kai pasirinkimo nebuta :)


tas pats ir man ka bedariau, nešvietė ir viskas netgi su xenonais tai keičiau į lešinias ir netgi be xenonų ir geriau šviečia... ne iš savo valios bet.....

irr02 2009-06-04 11:43

Citata:

Pradžioje rašė 2luxstyle (Post 28918)
tas pats ir man ka bedariau, nešvietė ir viskas netgi su xenonais tai keičiau į lešinias ir netgi be xenonų ir geriau šviečia... ne iš savo valios bet.....

Nuva tu tada mane supranti, kai vaziuoji ir nixu.....a nematai :)

2luxstyle 2009-06-04 14:10

tikrai suprantu, :lithuania: pas mane trumpos buvo per trumpos nors ir bandžiau taisyt padėtį o ilgos tokiu stulpu į priekį taip kad sferinio vaizdo jokio tik baltas pagalys į priekį, jei kas iš šono tai sudėtinga. dabar trumpos kaip ir turi būti jauki melsva šviesa ir neakina prasilenkiančių, na o su ilgom geriau jau nesusitikt... viskas ok tokių kaip tavo yra mb originalių:vairuot:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.