MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   Webasto (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11330)

MBLORINSER 2013-03-29 22:52

Aciu ziuresiu pas Mus ka uzgiedos. Siandien buvo laisva pirmadieny ir. Antradieny dirbs ir nuspresiu ka daryt.

amadeo 2013-11-25 14:40

O tai jei vebasta pajungta nuo lauko temperaturos daviklio, ar galima koreguoti jos isijungimo režima?? E290 Avangarde

brasil181 2013-11-25 14:50

o gal kas netycia zino kaip volvo s60 ijungt webasto ,yra viskas ziurejom prie priekinio rato glusas islenda tik neaisku kaip salone cia ta dalyka paleisti

Hunter 2013-11-25 14:55

tai gal ten tik papildomas sildytuvas, o ne autonominis

brasil181 2013-11-25 14:57

o galim man zaliam paaiskinti kaip visa tai veikia tas papildomas sildytuvas ir autonominis :)

Hunter 2013-11-25 15:07

autonominis turi taimeri, kartais pulta. Nebutinas uzvestas variklis ir pan
Papildomas dirba tik uzvedus motora, automatiskai kai lauke maziau nei 5 ar pan laipsniu, kartais galima isjungti mygtuku ar per spidometro meniu, pasildo ausinimo sistema iki 60 ar pan laipsniu, padeda motorui susilti, pasiekti darbine temperatura, veliau issijungia. Yra turbut visuose cdi motoruose

brasil181 2013-11-25 15:15

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 299960)
autonominis turi taimeri, kartais pulta. Nebutinas uzvestas variklis ir pan
Papildomas dirba tik uzvedus motora, automatiskai kai lauke maziau nei 5 ar pan laipsniu, kartais galima isjungti mygtuku ar per spidometro meniu, pasildo ausinimo sistema iki 60 ar pan laipsniu, padeda motorui susilti, pasiekti darbine temperatura, veliau issijungia. Yra turbut visuose cdi motoruose

pas mane yr tas migtukas net isjungt ijungt bet itariu kad mires nieko greiciau nepasyla :)

amadeo 2013-11-26 17:25

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 299960)
autonominis turi taimeri, kartais pulta. Nebutinas uzvestas variklis ir pan
Papildomas dirba tik uzvedus motora, automatiskai kai lauke maziau nei 5 ar pan laipsniu, kartais galima isjungti mygtuku ar per spidometro meniu, pasildo ausinimo sistema iki 60 ar pan laipsniu, padeda motorui susilti, pasiekti darbine temperatura, veliau issijungia. Yra turbut visuose cdi motoruose

Na pas mane kaip tik toks varijantas ir yra, kai pašildo užvedus varikli. bet man truksta žiniu kaip ji ijungti, išjungti arba pakeisti temperatura nuo kurios jis isijungia. Ir kur ieškoti to migtuko kuris valdo. Pas mane paprastas E290td 98m

Vytautas29 2013-11-26 19:33

Citata:

Pradžioje rašė amadeo (Post 300214)
Na pas mane kaip tik toks varijantas ir yra, kai pašildo užvedus varikli. bet man truksta žiniu kaip ji ijungti, išjungti arba pakeisti temperatura nuo kurios jis isijungia. Ir kur ieškoti to migtuko kuris valdo. Pas mane paprastas E290td 98m

Ar kartais prie pelenines nera jungtuko ? Jeigu yra tai kai dega raudona papildomas sildytuvas ISJUNGTAS,\. O kai lempute nedega tai pasileidzia ir issijungia automatiskai.(tik uzvedus varikli )
Pasileidzia nuo masinos lauko oro temperaturos daviklio ( kai apie + 3-5 laipsnius) o atsijungia nuo sildytuve esancio ausinimo skyscio daviklio. Visa tai teisinga kai sildytuvas apskritai gyvas, Kas tokio amziaus masinose reta.

MBD 2013-11-26 21:19

Citata:

Pradžioje rašė amadeo (Post 300214)
Na pas mane kaip tik toks varijantas ir yra, kai pašildo užvedus varikli. bet man truksta žiniu kaip ji ijungti, išjungti arba pakeisti temperatura nuo kurios jis isijungia. Ir kur ieškoti to migtuko kuris valdo. Pas mane paprastas E290td 98m

Nebus pas tave to mygtuko ir nesireguliuoja jos isijungimas/ isjungimas. Jei uzlinksta lauko temperaturos daviklis arba ji atjungi-ji veikia tam tikrais laiko intervalais net ant neuzvestos masinos ir sekmingai sodina akuma. O patikrint ar gyva ji labai paprasta-pries d.p. priekini rata yra ismetimas jos ir uzvedus salta varikli eina dumas ir girdisi kaip zyzia ji. Konkreciai 2.9 motorui ji laaaabai reikalinga ziema, nes jis labai letai syla.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.