MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Akumai,akumuliatoriai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5875)

ldalius 2010-12-01 13:42

visa tai yra todėl, kad kraunamo akumuliatoriaus bankės išskiria sprogimą sukeliančias dujas ir bet koks kibirkščiavimas gali sukelti sprogimą. Todėl masinį laidą tokiu atveju rekomenduojama kabinti prie masės, o ne prie klemo kad viso to išvengti ir atjungti paskui reikia pirmiausia tą laidą nuo masės

Finalfour 2010-12-01 13:48

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 112661)
visa tai yra todėl, kad kraunamo akumuliatoriaus bankės išskiria sprogimą sukeliančias dujas ir bet koks kibirkščiavimas gali sukelti sprogimą. Todėl masinį laidą tokiu atveju rekomenduojama kabinti prie masės, o ne prie klemo kad viso to išvengti ir atjungti paskui reikia pirmiausia tą laidą nuo masės

Tai gerai, o jei as is pradziu minusa ir pliusa uzkabinsiu ant "lavono" akumo, o tik paskui jungisu kita puse prie "donoro", tai islyginancioji kibirkstis soks prie donoro jungimo metu, o ten duju juk nera, tad vuolia. Nes man atrodo, kad kabinant minusa prie mases, gali tos mases ir nerasti, ar ir siaip del varzos tos sroves maziau atiena kraunant... zodziu.

ldalius 2010-12-01 13:55

aš tau parašiau kodėl yra taip rekomenduojama ir tikrai nepatariu daryti kitaip ir išradinėti nebūtus dalykus. Masę rasi visada, jei norėsi.
Varža kabinant laidą prie masės tau susidarys jei tu nori akumą krauti, kuris neišimtas iš auto, bet to daryti nerekomenduoju. O jei nori užvedinėti tai daryk kaip rekomenduojama, nes srovės laidais vaikšto visai ne tokios, kurios reikalingos užžiebti kalėdinei eglutei.

Finalfour 2010-12-01 14:03

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 112665)
aš tau parašiau kodėl yra taip rekomenduojama ir tikrai nepatariu daryti kitaip ir išradinėti nebūtus dalykus. Masę rasi visada, jei norėsi.
Varža kabinant laidą prie masės tau susidarys jei tu nori akumą krauti, kuris neišimtas iš auto, bet to daryti nerekomenduoju. O jei nori užvedinėti tai daryk kaip rekomenduojama, nes srovės laidais vaikšto visai ne tokios, kurios reikalingos užžiebti kalėdinei eglutei.

Ka reiksia neisimtas is auto? Tai gal kai tu salta zvarbu ryta prisikurineji nuo kaimyno, akuma is auto isimi?

eSaS 2010-12-01 15:22

o jeigu nori isimti akuma is masino ir pasikraut,kokia klema reik pirma atjungt,ar yra skirtumas isvis ?

Finalfour 2010-12-01 16:23

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 112680)
o jeigu nori isimti akuma is masino ir pasikraut,kokia klema reik pirma atjungt,ar yra skirtumas isvis ?

O man isviso idomu, kas pasidarytu W211 elektronikai ir kompams, jei as akuma isimciau visai nakciai ir nusinesciau kraut....

v-220 2010-12-01 16:36

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 112680)
o jeigu nori isimti akuma is masino ir pasikraut,kokia klema reik pirma atjungt,ar yra skirtumas isvis ?

Visada pirma reikia atjungineti minusine klemma, uždejimas atvirkščiai,Iš pradžiu pliusas poto minusas.:xx: :zenklas:

eSaS 2010-12-01 18:17

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 112694)
O man isviso idomu, kas pasidarytu W211 elektronikai ir kompams, jei as akuma isimciau visai nakciai ir nusinesciau kraut....

as tai manau kad nk,tik raktelio nepalik spynelej pries isimdamas akuma :) dar kas daugiau pasakys apie tai

Citata:

Pradžioje rašė v-220 (Post 112696)
Visada pirma reikia atjungineti minusine klemma, uždejimas atvirkščiai,Iš pradžiu pliusas poto minusas.:xx: :zenklas:

o jeigu imsi pliusa pirma ? bum? :xx::aciu:


pataisykit mano postus moderai,suveliau biski :geda:

ldalius 2010-12-01 20:39

nekreipdamas dėmesio į aukščiau pateiktų klausimų man sukeliantį skanų vakaro juoką atsakau taip:

Turėjau omeny nerekomenduojamą krovimą akumuliatoriaus stacionariu pakrovėju neatjungtą nuo mašinos gnybtų, nes vienas taip krovęs akumuliatorių ypač naujesniuose modeliuose paskui lakstė į diagnostikas valydami kompo klaidas. Kitas momentas kraunant stacionariu pakrovėju būtina jei akumuliatorius aptarnaujamas išsukti visų bankių kamščius, jei akumuliatorius neaptarnaujamas tai krauti tik dvigubai mažesne nei leidžiama įkrovimo srove (bet čia niuansai ne visiems yra suprantami kodėl ir kas kur kame - todėl nesiplėsiu)
Akumuliatorių norint atjungti iš mašinos reikia pirmiausia būtent minusinį klemą atjungti.

Pilnai atjungti akumuliatorių iš mašinos galima ne visiems modeliams - pirmiausia reikia pasidomėti manuale ką apie tai rašo.
Dėl neištraukto iš spynelės raktelio gali paskui po akumuliatoriaus pajungimo degti SRS lemputė, kurią diagnostikoje už 20-30 rublių užgesina (čia negalioja 124 modeliams kurie dar neturėjo SRS)

O gyvenime darykite kas tik kaip norite - man kaip remontininkui ir kitiems meistrams paskui daugiau uždarbio bus :xx:

Tomskis 2010-12-01 20:42

iki w210 facelifto galima daryt ka nori, bet po w210 facelifto ir sekant kitais modeliais kur elektronikos daugiau nei mechanikos, jau geriau paskaityt manuala :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.