MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Pirmasis forumiečio automobilis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6248)

eSaS 2011-01-16 12:31

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 122910)

tikrai grazus :good: koks variklis ?

Edgis 2011-01-16 12:36

Mano pirmas automobilis buvo 1992 Mazda 323F 1,8 DOHC. Pirkau iš vokiečio, mylėta buvo:) Pirkta už 3500Lt, sutvarkyta (nedaug reikėjo, bet reikėjo:)), vidus išklotas papildoma garso izoliacine medžiaga, nes ten mazda buvo....garsų iš visur daugiau negu reikia:D Pavažinėjau daugiau nei pusę metų ir pardaviau draugui, kuris su ja važinėjo daugiau nei 2 metus. Dabar ji dar važinėja Vilniuje:) Sekanti vėl buvo Mazda 323F SOHC, čia buvo daugiau projektas atgaivinimui, nes vien prie jos užvedimo praleidau 2 dienas garaže :D Atkėliau. pavažinėjau, pardaviau į Panevėžį:) O toliau pusbrolio iniciatyva nupirktas 1984 W201 2,0D. Pusbrolis pats turėjo kelis W201 nuo 2,0D iki 2,6 benzo, paskui buvo W202 2,5D; C36AMG (pirktas perpardavimui, bet negalėjo parduoti,nes jam labai patiko, tai pats važinėjo:)), toliau sekė W203 2,2CDI, dabar pas jį stovi 2008 11 mėn W211 3,2CDI. Taip ir sėdau ant MB ir nulipti negaliu :geda:

Paulius140 2011-01-16 12:47

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 122910)
o su mersu tai kazkaip visai netycia gavosi, turejau savo miela bmw kuri siaip imeciau i autogida paziet ar skambins kasnors. ir sulaukiau pasiulymo keist i mb, nelabai norejau as to merso, nes dar kaiptik pas drauga su C124 pilna bedu buvo, bet kai nuvaziavau apziuret pasirode tvarkingas ir priziuretas, taip netycia visai ir apsikeiciau :D

http://i42.photobucket.com/albums/e3...arasMB/uds.jpg

eeeeeee, va cia tikrai grazi ,, šistiorka" ir paciam tokios reiketu! koks variklis buvo? papasakok daugiau, ar geras, kaip vaziavo ir tt.. :)

arbuzas 2011-01-16 12:52

Mano pirmas automobilis pirktas už mano uždirbtus pinigus buvo Mercedes Benz CE 230, 124 kėbuliuko. Ieškodamas sau mašinos, net nežiūrėjau į kitus skelbimus. Tikslingai žinojau ko man reikia. Prioritetas buvo visi keturi elektra valdomi langai, oda ir DUJOS. Norėjau važiuoti ir patogiai ir pigiai. Tik su laiku supratau, kad taip nebūna :) Labai gražios melynos spalvytės (tokio antro nemačiau, matyt buvo perdažytas) 89 metų kupė, buvo pirmoji mano meilė. Ant penkiolikinių ratukų važiavo idealiai minkštai, jaučiausi toj mašinoj nerealiai kietas :geda: Tada man labai patiko tas a la SL'o kapotas, tai būtent toks ir buvo pas mane. Po pusės metų jį man pavogė kažkokie nemokšos. Mašiną po kelių valandų rado, bet ji buvo visa suniokota. Viduje suplėšytos sėdynės, daužtas kapotas ir t.t. Gavau pasiūlymą keisti į tik ką perdažytą, žemintą, odinę, kriokiančia chuligankę cabrio. Pasikeičiau.

Paulius140 2011-01-16 13:02

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 122981)
Mano pirmas automobilis pirktas už mano uždirbtus pinigus buvo Mercedes Benz CE 230, 124 kėbuliuko. Ieškodamas sau mašinos, net nežiūrėjau į kitus skelbimus. Tikslingai žinojau ko man reikia. Prioritetas buvo visi keturi elektra valdomi langai, oda ir DUJOS. Norėjau važiuoti ir patogiai ir pigiai. Tik su laiku supratau, kad taip nebūna :) Labai gražios melynos spalvytės (tokio antro nemačiau, matyt buvo perdažytas) 89 metų kupė, buvo pirmoji mano meilė. Ant penkiolikinių ratukų važiavo idealiai minkštai, jaučiausi toj mašinoj nerealiai kietas :geda: Tada man labai patiko tas a la SL'o kapotas, tai būtent toks ir buvo pas mane. Po pusės metų jį man pavogė kažkokie nemokšos. Mašiną po kelių valandų rado, bet ji buvo visa suniokota. Viduje suplėšytos sėdynės, daužtas kapotas ir t.t. Gavau pasiūlymą keisti į tik ką perdažytą, žemintą, odinę, kriokiančia chuligankę cabrio. Pasikeičiau.

ir kaip chuliganke? o del c124 uzuojauta..:confused:

Jolcikas 2011-01-16 13:23

edgaro BMW buvo 2.5tds :)

Paulius140 2011-01-16 13:43

Citata:

Pradžioje rašė Jolcikas (Post 122990)
edgaro BMW buvo 2.5tds :)

:taip::gazuoja:

arbuzas 2011-01-16 13:48

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 122983)
ir kaip chuliganke? o del c124 uzuojauta..:confused:

325 buvo ten, bet senas "voras", ne plyta. Galios tikrai nebuvo per daug. Provokuojanti mašina. Šiaip gerai atrodė. Visa tik tik perdažyta, juoda, naujas stogas. Šešiolikiniai (kas tam kibirėliui neatrodė mažai) Borbetai su nežmoniška palange, kažkokia apdaila, gal Rieger ar kokios ten tų bemvų būna. Dropas nesveikas, kriokimas dar labiau nesveikas. Nu viskas padaryta buvo kaip tikrai "gezui". Viduj raudona oda (šiek tiek tokia padėvėta), padaryti podiumai kažkokie, visi langai tamsinti. Nu vienu žodžiu rimtas banditas. Bet ilgai netveriau - pardaviau :bebebe:

ruškė 2011-01-16 13:54

noreciau tokio huligano :xx::xx:

woodoooo 2011-01-16 14:11

Mano pirmasis buvo ford orion 91m 1.4 mono purskalas su dvieju subu 4 elipsiu ir dvieju stipriaku varomaja jega :xx: masina kainavo 2300lt aparatura apie 3500lt :xx: kai atvaziuodavau i mokykla girdedavosi is tolo :xx: masina rydavo 15l ir isvis nevaziavo.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.