MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Padekite issirinkti ismanuji telefona (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15504)

Artunas 2014-11-11 16:49

Aš naudoju S4, ir esu pilnai patenkintas. Tiesa naudojimas primityvus, paštas, internetas, pora elementarių programėlių.

Kadangi esu netikęs tai pasirinkau mini varijantą. Man per dideli tie kastuvai.

Willeris 2014-11-11 17:24

s4 mini turėjau odinuką tą black edition, tai rankoje tikrai labai smagiai guli, nestrigo.. :ploja:

vytas85 2014-11-11 18:06

siai dienai labai daug telefonu gamintoju,tikrai galima rasti kazka idomiau uz samsung s4,pats ieskojau telefono bet man buvo labai aktualu dvi sim korteles ir gera kamera,tai uzsisakiau lenovo k910 tiek jo kaina ir duomenys tikrai ispudingi,bus matyti kaip jis,net ryt turi ateiti,bet kai paziuri i telefonus lenovo ,acer,asus, o ypac ju kainas ir tai kad ju kompanijos ne saldituvus gamina,o kompiuterine technika,tai verta surizikuoti:)

Dainiusss 2014-11-11 18:47

pasiimk koki sony i ranka ir pamatysi skirtuma nuo tu samsungu kur pas kiekviena net po 2-3 kisenese

Apple 2014-11-11 18:48

Sony telefonu labai prasta stiklo kokybe. Tiesiog tragiska. Jei nesi pedantas ir nenesioji telefono gandone - SONY netinkamas pasirinkimas :)

Dainiusss 2014-11-11 18:53

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 364116)
Sony telefonu labai prasta stiklo kokybe. Tiesiog tragiska. Jei nesi pedantas ir nenesioji telefono gandone - SONY netinkamas pasirinkimas :)

metus turiu ir jokiu trukumu nematau, net iskrites buvo ant plyteliu ir tam stiklui niekas nieko, fotikas nera ka lygint samsungu, jokiu lagu, kad ir tas pats greitis kaip diena ir naktis, kas patures ji bent kazkiek laiko ir poto paemus samsunga i ranka skirtumas tikrai akivaizdus

Apple 2014-11-11 18:58

Citata:

Pradžioje rašė Dainiusss (Post 364117)
metus turiu ir jokiu trukumu nematau, net iskrites buvo ant plyteliu ir tam stiklui niekas nieko, fotikas nera ka lygint samsungu, jokiu lagu, kad ir tas pats greitis kaip diena ir naktis, kas patures ji bent kazkiek laiko ir poto paemus samsunga i ranka skirtumas tikrai akivaizdus

Nesiulau as Samsung, nes pats ant ju esu labai supykes ir neiznau kas turi nutikt, kad grysciau i ju stovykla :) turiu kaimyna, kurio stiklas po 1 mėn naudojimo atrode kaip su svitru nutrintas

BLEIDAS 2014-11-11 19:07

Pas aukstesnes klases Sony telefonus jau yra Gorilla Glass, tai ekranas nesusiraizys lengvai. O mano nusiziuretam LG G2 mini konkurentas Sony Xperia M2 butu. Bet sitas jau neturi ekrano atsparaus ibrezimams.

alteroja 2014-11-11 20:05

kuom tas s4 mini tau geresnis pasirodė? dėl ryškesio amoled ekrano? nes plastmasė tai pigiakas totalus. plius lg meniu logiškesnis.

Edgis 2014-11-12 18:35

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 364116)
Sony telefonu labai prasta stiklo kokybe. Tiesiog tragiska. Jei nesi pedantas ir nenesioji telefono gandone - SONY netinkamas pasirinkimas :)

Galėčiau pasiginčyt, mano Xperia V stiklas nesaugomas nuio pirkimo. Priekaištų neturiu:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.