MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Oficialios Naujienos... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=80)
-   -   MLC klase? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14413)

alteroja 2014-04-18 20:30

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 326470)
O nepagalvoji, kad gyvena uzmiestyje arba ten kur keliai ziema labai retai valomi? Ir su lengvaja daznai sudetinga isvaziuoti iki normalaus kelio?

kiek tokiu yra is visu vazinejanciu tokiomis masinomis? taip kad neisvaziuotum su paprasta masina. manau koks 10 proc.

Artunas 2014-04-18 20:31

Mieste viskas tvarkoje, toks nereikalingas, bet kada trasoje per savaite praleidi tiek kiek aš, tokiame modelyje matau pliusų. 4wd bei sugumas dėl mašinos dydžio.

Kitiem tokiam darbui galbūt tiktu ir smartas, bele genitalijas tvarkingas pademonstruot ;)

pucenas 2014-04-18 20:33

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 326471)
kiek tokiu yra is visu vazinejanciu tokiomis masinomis? taip kad neisvaziuotum su paprasta masina. manau koks 10 proc.

Nzn as neskaiciuoju, seip pagalvojau kam zmones perka dzipus, vyrai tai, kad genetalijos kazkas ten su jom negerai, bet kiek moteriskiu vazineja su "nivom" ;)

alteroja 2014-04-18 20:35

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 326474)
Mieste viskas tvarkoje, toks nereikalingas, bet kada trasoje per savaite praleidi tiek kiek aš, tokiame modelyje matau pliusų. 4wd bei sugumas dėl mašinos dydžio.

Kitiem tokiam darbui galbūt tiktu ir smartas, bele genitalijas tvarkingas pademonstruot ;)

tai ko su cls vazineji o ne kokiu suv? :P todel kad paprasta masina vis tiek geriau jauciasi kelyje nei kazkas kitkto.
o ir siaip, cia tik mano nuomone. nei vieno del to nesmerkiu asmeniskai, tik savo nuomone isreiskiu.

alteroja 2014-04-18 20:35

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 326475)
Nzn as neskaiciuoju, seip pagalvojau kam zmones perka dzipus, vyrai tai, kad genetalijos kazkas ten su jom negerai, bet kiek moteriskiu vazineja su "nivom" ;)

todel, kad diedas turi litu, o moterys moka graziai prasyt :D

pucenas 2014-04-18 20:36

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 326478)
todel, kad diedas turi litu, o moterys moka graziai prasyt :D

Nu va, kaip tamsta viska zinote ;)

Hunter 2014-04-18 20:42

Prasyt tai prasyt, nupraso kilometra ir gauna. O ka toliau daryt kai reikia parkuotis :D

Artunas 2014-04-18 20:44

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 326477)
tai ko su cls vazineji o ne kokiu suv? :P todel kad paprasta masina vis tiek geriau jauciasi kelyje nei kazkas kitkto.
o ir siaip, cia tik mano nuomone. nei vieno del to nesmerkiu asmeniskai, tik savo nuomone isreiskiu.

Su CLS važinėju nes aš kaip pacanas labiau mėgstu mašinos išvaizda nei praktiškumą :)
Realiai man idealiausia mašina turėtu būti R klasė, ir būtent ją aš turėjau pirkti. Bet kur tau, aš ir šeimyninė mašina :ne: Matyt tikrai kažkas su tom genitalijom negerai :ohne:

Realiai aš tokio suv'o nepirkčiau, nes man jis ištikrūjų būtu nepraktiškas, ir išlaikymas per brangus. Vien padangos tokiem kiek kainuoja, devėtu neperku. Bet kad jis man gražus ir aš jo norėčiau tai faktas.

Klientė viena akį vis merkia, irgi noriu, bet...... :)

vampyras 2014-04-18 20:57

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 326483)
Su CLS važinėju nes aš kaip pacanas labiau mėgstu mašinos išvaizda nei praktiškumą :)
Realiai man idealiausia mašina turėtu būti R klasė, ir būtent ją aš turėjau pirkti. Bet kur tau, aš ir šeimyninė mašina :ne: Matyt tikrai kažkas su tom genitalijom negerai :ohne:

Realiai aš tokio suv'o nepirkčiau, nes man jis ištikrūjų būtu nepraktiškas, ir išlaikymas per brangus. Vien padangos tokiem kiek kainuoja, devėtu neperku. Bet kad jis man gražus ir aš jo norėčiau tai faktas.

Klientė viena akį vis merkia, irgi noriu, bet...... :)

koks vardas numeri turi? :)

Hunter 2014-04-18 22:37

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 326487)
koks vardas numeri turi? :)

Nu vampyras kaip visada savo stiliuje :D Pamirsai dar nuotraukos paprasyt :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.