MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Ruškė - W124 260e (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5099)

Dievs2 2010-09-08 21:17

nu ten mikliu ranku reikia buti, baisiai sunkiai issiema ir dar sunkiau susideda :) debesiui kai daziau buvau isemes, daugiau nenoriu to daryti bet teks braskei imt...
per viduri virsuje yra sujungimas atstumus i viena puse ta juostele atsiskirs i dvi dalis, na o tada su atsuktuvu nuo apacios atsargiai nesulauzant. bandai stumti nuo stiklo ant kebulo ir ta puse kur liesis i kebula atsargiai atsuktuvu kilsteleti. juostele kaip kablys yra uzkabinta uz stiklo kitos puses.
na tikiuosi supratai :D nes as tai nesupratau ka cia prasiau

PANTERA888 2010-09-08 21:21

Citata:

Pradžioje rašė Dievs2 (Post 97911)
nu ten mikliu ranku reikia buti, baisiai sunkiai issiema ir dar sunkiau susideda :) debesiui kai daziau buvau isemes, daugiau nenoriu to daryti bet teks braskei imt...
per viduri virsuje yra sujungimas atstumus i viena puse ta juostele atsiskirs i dvi dalis, na o tada su atsuktuvu nuo apacios atsargiai nesulauzant. bandai stumti nuo stiklo ant kebulo ir ta puse kur liesis i kebula atsargiai atsuktuvu kilsteleti. juostele kaip kablys yra uzkabinta uz stiklo kitos puses.
na tikiuosi supratai :D nes as tai nesupratau ka cia prasiau

o ash supratau kad jis ne apie ta langa kalbejo o apie shoninius,beje kai galinio ishiminejau tai beveik gavosi gal nekantrus esu ir tiek mazhai paspaudziau kaip pamaciau truktelejima

Edgis 2010-09-08 21:25

Galinio lango išėmimas išvis yra chirurginė operacija:D

Dievs2 2010-09-09 06:58

tai pacio lango nera ko imti, nu nebent ten supuve

ruškė 2010-09-09 11:59

Citata:

Pradžioje rašė Dievs2 (Post 97911)
nu ten mikliu ranku reikia buti, baisiai sunkiai issiema ir dar sunkiau susideda :) debesiui kai daziau buvau isemes, daugiau nenoriu to daryti bet teks braskei imt...
per viduri virsuje yra sujungimas atstumus i viena puse ta juostele atsiskirs i dvi dalis, na o tada su atsuktuvu nuo apacios atsargiai nesulauzant. bandai stumti nuo stiklo ant kebulo ir ta puse kur liesis i kebula atsargiai atsuktuvu kilsteleti. juostele kaip kablys yra uzkabinta uz stiklo kitos puses.
na tikiuosi supratai :D nes as tai nesupratau ka cia prasiau

o tai kaip suprasti tik braskei? :D o man kas pades ?:wave:

Dievs2 2010-09-09 15:22

o tu pats nenori palauzyt? :xx:

ruškė 2010-09-10 10:56

Citata:

Pradžioje rašė Dievs2 (Post 98028)
o tu pats nenori palauzyt? :xx:

nu kolega kas gali noreti lauzyti? :D tiesa radau pavaru deze ir varikli ,bet is kupo,man tiktu sugebetum permesti? :seile:

Dievs2 2010-09-10 11:08

ar kupas ar w201 ar w126 visi vienodi, permesiu :)

ruškė 2010-09-10 11:12

Citata:

Pradžioje rašė Dievs2 (Post 98127)
ar kupas ar w201 ar w126 visi vienodi, permesiu :)

puiku tada !:) o patikrinti kazkaip isimta deze imanoma ar cia jau loterija?

ruškė 2010-09-13 09:31

kuri laika savo masina buvau idejes i pardavima, buvo vienas kitas susidomejes,bet nieko rimto o db per kelias dienas keli ruseliai norejo rimtai paimti ja,tai dabar ir galvoju ar apsimoka man ja parduoti,turint omeny kad kebula pasiruosiau kaip sau be jokiu xalturkiu :) ka geriau galima paimti uz 7k lt? reik jusu nuomones


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.