MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   w202 klimos bedos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12417)

xrs 2013-07-13 19:10

Citata:

Pradžioje rašė tech1 (Post 279217)
siaip tai man jokio intereso cia sedet ir tokiem kaip tu patarinet ... nors kartais padedi is geros dusios, o jei jau jauries toks visagalis , tai kokio velnio cia sedi?

Bet ar tu supranti kad tu man nieko nepadejai? Kazka konkretaus butum pasakes, o dabar... Ziurek vakumus... kokius vakumus, kur, kas, kaip... Gerai, kad isgirdau jog vakuminio siurblio garso ir kondiskes putimo/neputimo yra rysis, tada bent jau zinojau nuo kur pradet ieskot. Per daug save susireiksmini. Jei butum istikruju padejas, padekociau, o dabar leptelejai kazka ir lauki kol puls visi tau dekot ir tave garbint.

Tomskis 2013-07-13 19:17

nuleisk gara xrs :)

lisas 2013-07-13 23:37

Neginu nei vienos nei antros puses,tik pasakysiu,kad zmoniu tikrai ismananciu musu pamegtos markes automobiliuse siame forume ant pirstu gali suskaiciuoti.vertinkime juos ir daugiau tolerancijos ir pagarbos vieni kitiems.asmeniskai man padejusiu zmoniu siame forume yra tik keli,tai Ldalius ir Vampyras uz tai esu jiems labai dekingas.as asmeniskai esu samadielkinas ir viska ka zinau ir segebu padeti visados pasidalinu-nors to yra labai mazai,ismanau tik pagrindinius variklio principus ir siek tiek mechanika,o su elektra visai nedraugauju.butu labai malonu jai musu guru turetu siek tiek daugiau laiko ir kantrybes padedami ir patardami mums

tech1 2013-07-14 01:07

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 279251)
Bet ar tu supranti kad tu man nieko nepadejai? Kazka konkretaus butum pasakes, o dabar... Ziurek vakumus... kokius vakumus, kur, kas, kaip... Gerai, kad isgirdau jog vakuminio siurblio garso ir kondiskes putimo/neputimo yra rysis, tada bent jau zinojau nuo kur pradet ieskot. Per daug save susireiksmini. Jei butum istikruju padejas, padekociau, o dabar leptelejai kazka ir lauki kol puls visi tau dekot ir tave garbint.

Arschloch

lisas 2013-07-14 01:34

Gerai pabandysiu laime ir as-auto w204 220cdi 2008m. Neveikia kondiske-ijungus ja pucia karsta ora.duju yra,bandziau pildyti-spaudima rodo normalu.klaidu ar dar kazko nemeta-gal kas patars ka

tech1 2013-07-14 01:50

o kaip klaidu nemeta?? tikrinai su kompiuteriu?

lisas 2013-07-14 02:25

Turiu omenyje kad an skydelio nieko neraso ir t.t. Niekas nestringa-mygtukai.tik po pabandymo ijungti ventiliatorius elektrinis pradeda uzti ir kondiskes slangai buna aprasoje,bet viduj nieko nesaldo.diagnostikai nebuvau nuvezes,bet neuzilgo varysiu servizui,jai neissiaiskinsiu,tai paliksiu joems lai tvarko,bet noretusi paciam padaryti viskas kas imanoma savom jegom

Tomskis 2013-07-14 07:48

pas draugeli A4 irgi panasiai yra, po kapotu slangai aprasoja (salti), o salone pucia silta ora. zinant audi ligas, tai itariam peciuko sklendes, klima pas ji.

lisas 2013-07-14 09:24

Na reikes kazka ziureti,bandyti daryti.idomu o diagnostika pamatytu jai kokios sklendes stringa?

tech1 2013-07-14 12:27

silto ir salto oro padavima reguliuoja zingsniniu varikliuku pagalba reguloiuojamos sklendes. Jei kuris varikliukas nudvese ar kazkas tokio , tai gali ir nereguliuoti. Dar gali buti bet kurio sudetingesnio daviklio, kuris taip pat valdomas per LIN, defekto priezastis ... kiek ir kokiu ju yra, galiu pasakyti tik jei zinociau kokia butent sistema yra sumontuota


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.