MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Rafio CLS w219 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15979)

aware 2015-02-05 21:38

A5 ir keturduriu gana nemazai pagaminta :)

Artunas 2015-02-05 23:33

nzn ka tuom norejai pasakyti, bet pasakei tik tiek,kad tavo puodyne tustesne uz ta cls'a :issigando:
pries tai turetame cl500 navarotu daugiau nebuvo.. cia klima keturiu zonu, sildomos, saldomos sedynes, aparatura ne bose, bet skamba uz cl daug geriau(tuom nustebintas buvau), webasta, cd ceinzeris, 7g deze.. Na nelabai kas daugiau buna tuose cls'uose. TIesa, del airmatic, man didziulis pliusas kad NE airmatikas, o tusciagalvis pamatęs gali sakyti - vo nėra navarotu nes nėra airmatiko :)[/QUOTE]

Jei idomu kas dar būna CLSe, susirask mano tema ;) nes rašyt ką turėjau daug užtruktu. Aplamai gražus Mersas su gražiu salonu, jei jis neuždrožtas ir prižiurėtas. Spalva man kažkaip sunku ivertint su tokiom foto. Lauksim geresnių fotkių.

P.S. Tu isitikinęs kad yra vebasta? Nes aš jos nematau.

Robis 2015-02-06 07:15

su keyless ten lyg antenos duryse jiems nelaiko, čia bent iš W220/215 bugų girdėjęs, kaip pas CLS nežinau.

rafis 2015-02-06 08:04

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 377168)
nzn ka tuom norejai pasakyti, bet pasakei tik tiek,kad tavo puodyne tustesne uz ta cls'a :issigando:
pries tai turetame cl500 navarotu daugiau nebuvo.. cia klima keturiu zonu, sildomos, saldomos sedynes, aparatura ne bose, bet skamba uz cl daug geriau(tuom nustebintas buvau), webasta, cd ceinzeris, 7g deze.. Na nelabai kas daugiau buna tuose cls'uose. TIesa, del airmatic, man didziulis pliusas kad NE airmatikas, o tusciagalvis pamatęs gali sakyti - vo nėra navarotu nes nėra airmatiko :)

Jei idomu kas dar būna CLSe, susirask mano tema ;) nes rašyt ką turėjau daug užtruktu. Aplamai gražus Mersas su gražiu salonu, jei jis neuždrožtas ir prižiurėtas. Spalva man kažkaip sunku ivertint su tokiom foto. Lauksim geresnių fotkių.

P.S. Tu isitikinęs kad yra vebasta? Nes aš jos nematau.[/QUOTE]

nieku gyvu nesakau kad pas mane jis pilnas ar kazkoks toks. Man komplektacija paskutinej vietoje kiekvienoje masinoje :) svarbu isore butu grazi, spalva, ir t.t.. Pas mane komplektacija yra vidutine, normali. Siaip pasigesciau tik keyless.
Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 377174)
su keyless ten lyg antenos duryse jiems nelaiko, čia bent iš W220/215 bugų girdėjęs, kaip pas CLS nežinau.

labai teisingai robis pastebejo, kad ant w220 jos absoliuciai gendantis mazgas, prie kurio pastoviai, tai tas, tai anas..

kai viska susitvarkai, pradeda blogai gaudyt kortele.. turi kisenej, vistiek turi istraukti i lauka ir pabraukyti palei panele.. ir ieskai galu gal antenos pavargo gal tas, gala anas... ne amzina dalyka keyless mersas sukure...

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 377116)
O tai tu man durnam pasakyk kuo cls'e keyless'as naglesnis uz CL'o? 1:1 :) :)
ir rafi persekioja AMG lipdukas ant bagazines :D :D CL'as bent 500 buvo, o cia dyzelis :D :D :D

ne tik ant bagazines, bet ir ant sparnu. Man tai grazu, nebutinai apgaudineti save kad ten amg, tiesiog graziau. tsakant kabantis pailgeja pora comu.. :vairuot:

pucenas 2015-02-06 08:09

Nu tu man nepasakei vitiek. Jai sistema gerai veikia tai kuo ji pranasesne uz cl (keyless)

rafis 2015-02-06 08:12

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 377178)
Nu tu man nepasakei vitiek. Jai sistema gerai veikia tai kuo ji pranasesne uz cl (keyless)

tuom ir yra prastesne, kad yra ziauriainepatvari ir pastoviai kelainti rupescius. Antras dalykas, reikia tureti kortele didele, kuri yra nepatogi. ant cls viskas imontuota i rakta. Atsakiau? Ar dar nori pasikabinet prie nesamoniu?

pucenas 2015-02-06 08:14

Rafio CLS w219
 
Ne neatsakei. Bet nesvarbu. Daznai pats sau priestarauji, bet nesvarbu. Viskas gerai

Artunas 2015-02-06 08:17

CLS sistema ir turi bėda, pareina rankenėlės, neveikia atrakinimas be rakto, bei užrakinimas su mygtuku. Pas mane iš keturių tris rankenėlės teko keist, tiesa viena užteko patvarkyt. Bet šita liga pas juos yra.

rafis 2015-02-06 08:51

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 377181)
CLS sistema ir turi bėda, pareina rankenėlės, neveikia atrakinimas be rakto, bei užrakinimas su mygtuku. Pas mane iš keturių tris rankenėlės teko keist, tiesa viena užteko patvarkyt. Bet šita liga pas juos yra.

vadinasi mersas toliau ties tuo nepazenge.. tikekimes ant w221 bus kazkas geriau.. na jei ne , tai bent w218

pauliukas 2015-02-06 09:15

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 377025)
pries tai turetame cl500 navarotu daugiau nebuvo.. cia klima keturiu zonu, sildomos, saldomos sedynes, aparatura ne bose, bet skamba uz cl daug geriau(tuom nustebintas buvau), webasta, cd ceinzeris, 7g deze.. Na nelabai kas daugiau buna tuose cls'uose. TIesa, del airmatic, man didziulis pliusas kad NE airmatikas, o tusciagalvis pamatęs gali sakyti - vo nėra navarotu nes nėra airmatiko :)

Tai, kad CLS standarte Bose eina, o kaip opcija H/K :) Tas pats ir w211.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.